dr.ahmet koyuncu sf tedavisinde çok iyi...

Tedavi yöntemleri hakkında merak ettikleriniz..Hastane ya da doktorlar hakkındaki tavsiyeleriniz..
Pervane

Re: dr.ahmet koyuncu sf tedavisinde çok iyi...

Mesaj gönderen Pervane »

Mahsunkul, Ankara' da yaşıyorum ama bende Ahmet Koyuncu'ya tedavi için gitmeye karar verdim. Şu anda çalışmadığımdan vakit problemide olmayacak.

Asıl konu ise Ahmet beyin normal aldığı ücret hakkında bilgi verebilir misin? Bir sosyal fobili olarak forumdan olduğumu belirtip indirim istemek bile zor geliyor.
Kullanıcı avatarı
delidomuz

Mesaj gönderen delidomuz »

ex ramo yazdı:şu kırmızı biberden günlük nekadar kullanılıyo peki bide illa konserve olanınımı almak gerekli pazardan taze alıp tüketsek olurmu
ahahaa
''insanlarla beraberken kendimi rahatsız hissediyorum.benden uzak şeylerden bahsedip, benim duymayacağım heyecanlar duyuyorlar.'' c. bukowski
morissey

Mesaj gönderen morissey »

merhaba ben de dr. ahmet koyuncu ya gitmek istiyorum sizden ricam adresini yazabilirmisiniz
folder

Mesaj gönderen folder »

morissey yazdı:merhaba ben de dr. ahmet koyuncu ya gitmek istiyorum sizden ricam adresini yazabilirmisiniz
Adres : BATI BAHAT HOSPİTAL
HALKALI TOPLU KONUTLARI 1. ETAP YANI / İSTANBUL
Tel : 0 212 471 33 00 - 116
http://www.sosyalfobinet.com/index.php?page=kontak
nergis

Mesaj gönderen nergis »

Merhaba, ben de Dr.Ahmet Koyuncu'ya gitmeyi düşünüyorum. Daha önce konuşulmuş ama çok zaman geçmiş üstünden. Ücretler hakkında bilgi verebilir misiniz?
evet,isyan

Mesaj gönderen evet,isyan »

ben geçtiğimiz yaz aradım sekreter ilk tedavinin 150 tl olduğunu sonraki tedavilerin ücretsiz olduğunu söyledi...
Ağlamadan, dillerim dolaşmadan, yumruğum çözülmeden gecenin karşısında, şafaktan utanmayıp utandırmadan aşkı, üzerime yüreğimden başka muska takmadan konuşmak istiyorum
kalıcısıkıntı

Mesaj gönderen kalıcısıkıntı »

sohbetiniz bir yana konuyu okurken bunları ben mi yazdım acaba diye düşündüm mahsun abi bu konuları rehber hoca çözebilir mi yoksa psikolog mu sadece ? çoğunu aşan biri için soruyorum
KELEBEK GİBİ İÇTEN YARACAĞIZ KOZAYI YARDIM ALIRSAK UÇAMAYIZ YIRTAMAZSAK KENDİ KENDİMİZE KİMSEDEN HABERSİZ ÖLÜRÜZ...