İSTANBUL BEŞİKTAŞ'TA BİLDİĞİNİZ İYİ BİR PSİKOLOG VAR MI?????

Tedavi yöntemleri hakkında merak ettikleriniz..Hastane ya da doktorlar hakkındaki tavsiyeleriniz..
Kullanıcı avatarı
demirbilek

İSTANBUL BEŞİKTAŞ'TA BİLDİĞİNİZ İYİ BİR PSİKOLOG VAR MI?????

Mesaj gönderen demirbilek »

AHMET KOYUNCU'NUN ÇOK İYİ BİR DOKTOR OLDUĞUNU DUYDUM AMA ONUN BULUNDUĞU HASTANE HALKALI'DA VE BANA ÇOK UZAK.ACABA BEŞİKTAŞ'TA BÖYLE BAŞKA BİR PSİKOLOG TANIYO MUSUNUZ?????YARDIMCI OLRSANIZ ÇOK SEVİNİRİM :roll:
Kullanıcı avatarı
sosyalotesifobik

Mesaj gönderen sosyalotesifobik »

hayatına ve iyileşme olasılığına karışmak gibi olmasın ama, psikolog tecrübesi bir hayli fazla olan biri olarak boşu boşuna paranı kaptırma derim... seninle 45 dakika yada 30 dakikacık konuşup en az 150 milyonunu, normal olarak 250 milyonunu alacaklar... sana bilinen ilaçlardan birtanesini yazacaklar... ancak hiçbirşey olmayacak... 14 yaşından beri 10 dan fazla psikoloğa gittim, milyarlarca para ödedik, kullanmadığım hap kalmadı.. sonuç, dahada kötü oldum... benden dost tavsiyesi.. psikoloğa para verip konuşacağına, bir tanıdığına bedava konuş derim ;)
Dünyanın en büyük ve en aşağılık sosyal fobiğinin yorumunu okudunuz...
Kullanıcı avatarı
demirbilek

teşekkür ederim fikrine saygı duyuyorum ama ben yine de yardım almak istiyorum.tabiki de sadece psikologla ilaçlarla olacak birşey değil bu kendine inanman ve istemen de önemli.bence sen de sosyal fobiyi yeneceğine inanmalısın ve bunu gerçekten istemelisin.ben gerçekten çok istiyorum şu ana kadar 3 seans bi psikologla görüşme yaptım,daha ilaç bile kullanmadım ama kendimi daha iyi hissediyorum.önceden dışarı çıkmaya korkuyodum ama şimdi rahatça çıkıp insanların arasına karışabiliyorum.çünkü bunu istiyorum.o yüzden bu istek varken daha iyi bi doktora gidip kendimi daha da geliştirmek istiyorum.bu sadece kendimle altından kalkabileceğim birşey değil.yine de teşekkür ederim cvp yazdığın için.(destan yazdım değil mi?:))))
Kullanıcı avatarı
sunlight

Mesaj gönderen sunlight »

Psikolog ilaç yazamaz ilaç yazan psikiyatristtir. ;)
*Toplumun %10 unda SF görülüyormuş ama ben göremiyorum ve sadece birkaç talihsiz insandan biri olduğumdan korkuyorum.
Kullanıcı avatarı
demirbilek

sunlight ahmet koyuncu psikiyatrist mi o zaman? :)
Kullanıcı avatarı
demirbilek

şimdi ben ilaçla tedavi olmak istiyorum o zaman psikiyatriste mi gitmem gerekir?
özge demir

Mesaj gönderen özge demir »

Ben Dr. Ahmet Koyuncu'dan tedavi görüyorum. Kendisi uzman psikiyatristtir. Ama sosyal fobi ile ilgili bilimsel çalışmalar yapmış olan ve kendi bilimsel görüşü olan bir doktordur. Çok farklı...

Ayrıca pisikoterapiyi çok iyi biliyor. Bana bu hastalığın tedavisinin mantığını o kadar güzel anlattı ki, dedikleri bir bir çıktı. Ben de biraz gayret edince düzeldim. Bu işin eğitimini almış. Ben çok etkilendim. Çünkü sadece iyi bir doktor değil, çok insancıl. Yanında kendimi güvende hissediyorum. Bundan önceki doktorlarımla kaşılaştırdığımda, benim için ne kadar çok çabaladığını gördüm. Çok gayretli ve elinden geleni yapıyor. Doktorumun benim için bu kadar gayretli olması kendimi çok önemli hissettiriyor.

Demirbilek... Kesin gitmeni öneriyorum. Taksimden Batı Bahat Hospital önünden geçen arabalar var. Ulaşmak o kadar zor değil.. Ama ulaştığına da değer...

Ayrıca Öğrencileri de gurup tedavisine alacakmış. Çok da uygun fiyata olacakmış.. Eğer öğrenciysen şimdiden gitmeni öneririm.
Kullanıcı avatarı
demirbilek

özge demir çok teşekkür ederim tavsiyen için :D
weak

Mesaj gönderen weak »

demirbilek kadıköye yakınsan ben de Tayfun Bey'i önerebilirim sana. zaman zaman sitede paylaşım da da bulunuyor. bilimsel çalışmaları sosyal fobi ve insan ilişkileri üzerine ve karşısında kendini rahat hissedebileceğin birisi. sosyal fobinin yalnızca terapi odasında düzelmeyeceğini söylüyor ve gerekli gördüğü durumlarda hastasıyla sosyal ortamlara girip üstüne gitme denilen davranışı gerçekleştirmesinde yardımcı oluyor. ben çok memnunum. ayrıca psikiyatristde var merkezlerinde ve istersen ilaç tedavisi de sağlıyorlar. www.turkpsikoloji.com adlı siteden bağlantı kurabilirsin.
Kullanıcı avatarı
demirbilek

özge demir
taksimde b atı bahata gidenarabaları nasıl bulabilirim?