devlet hastanesinde psikiyatr

Tedavi yöntemleri hakkında merak ettikleriniz..Hastane ya da doktorlar hakkındaki tavsiyeleriniz..

katılanlar

evt
11
58%
hyr
8
42%

Toplam oy: 19

KİRAZ

devlet hastanesinde psikiyatr

Mesaj gönderen KİRAZ »

ya siz hiç devlet hastanesinde psk ya gittiniz mi ben gittim geçen hafta beni yarım dakika dinledi sözümü kesti sende sf yok stres bozukluğu var dedi kapısında uzman doktor yazan bu şahıs bana bir antidepresan verdi 1 ben kendimi 17 senedir anlayamaışken sen beni yarım dakkada nası anlıyosun 2 o verdiğin antidepresanı neye göre veriyosun migrene de antidepresan veriyosun 3 bana diyosun ki 1 sene ilaç kullan sonra gel bi sene sadece ilaçla tedeavi nası oluyo artı ben nası dayanıcam sırf ilaç reçetesine 4 bana sf deilsin diosun yarım dakikada anladın yani! ben sf yim ve bu konuda eminim senden çok şey biliyoırum ki önceleri de doktora gittim ben sen de şu sadece puanım yüksek ya da popüler diye doktorluğu seçmişsin sevdiğin için değil lütfen arkadaşlar sevdiğiniz mesleği yapın bu ülkenin işini sevmeyen doktorları avukatları mühendisleri yüzüünden şimdi bu haldeyiz(sonu biraz ajitasyonik oldu)
savasci-kiz

Mesaj gönderen savasci-kiz »

bende devlet hastanesine gittim içeri girdim 2 dk sonra bana ilaç verip 3 hafta sonra gel dedi 2 yıldır pskoloğa gitmek için neler yapmıştım halbuki böylelerini asmak lazım
devrim_

Mesaj gönderen devrim_ »

Gitmem mi hiç.. en fazla 30 saniye konuşturuyor sonrada ilacı yazıp yolluyor. bazende azarlıyor.. hepsi mi aynı bu devlet hastanesi psikiyatrlarının acaba..
Karanlıktan korkan bir çocuğu elbet hoşgörebiliriz. yaşamdaki asıl trajedi, yetişkinlerin aydınlıktan korkmasıdır.
selamsız

Mesaj gönderen selamsız »

ya ya! ben de gittim herif dinlemiyor, zaten zar zor anlatıyorum derdimi. ikide bir kesmez mi sözümü. Her şehirde böylelerinde üç beş tanesi sallandıracaksın konal meydanında, aksimde, kızılay da bak bir daha oluyor mu?
kyle35

Mesaj gönderen kyle35 »

o kadar çok hastaya bakıyorlarki sskda bağlandı biliyorsunuz ancak bu kadar oluyor haliyle hak vermek lazım.
ßilqe88

Mesaj gönderen ßilqe88 »

doktorların hastayla yeterince ilgilenmek için vakti yok. bu göz polikliniğinde de aynı, kbb'de de.

asıl kızdığım, özel muayenehanesine bile gitsen, seni yeterince anlamaması, bunun için çaba sarf etmemesi, belki çözümler sunmaması (ilaç dışında)

sanırım psikiyatrların işi psikoterapi değil. seni konuşarak rahatlatacak kişi değil yani. tanısını koyar, ilacını yazar, tabi hastalığın fizyolojik kökenliyse faydası olur... aksi gibi sen de hala hastalığı anlayamamış şekilde ortalarda dolaşır durursun. sanırım biz de ne yapacağımızı kime gideceğimizi bilmiyoruz artık, ailelerimiz son çare en iyisine götürüyor, sonuç alamayınca onlara yük olduğuna mı üzül, faydası olmadığına mı üzül, seç artık...
sigmund

Mesaj gönderen sigmund »

Valla prof. doktora gidiyorum. Adam işinde uzmanlaşmış artık. En doğru ilacı ve tedaviyi buluyor. Onun sayesinde epey rahatladım son zamanlarda.
secret-man

Mesaj gönderen secret-man »

social_angry yazdı:Valla prof. doktora gidiyorum. Adam işinde uzmanlaşmış artık. En doğru ilacı ve tedaviyi buluyor. Onun sayesinde epey rahatladım son zamanlarda.
nasıl bir yöntem izliyor tedavinde.ben gittim ilaç verip yolladı,prof doktora,20 dk bi şeyler hakkında konuştuk.onlarda hep bildiğim şeylerdi.
sigmund

Mesaj gönderen sigmund »

Daha farklı bir sorun için gitmiştim ama kafama takılanları sorabilyorum işte . Bilişsel terapi yapalım dedim Onun için daha sık gelmen gerekir falan dedi. Maddi nedenlerden vazgeçtim.
secret-man yazdı:
social_angry yazdı:Valla prof. doktora gidiyorum. Adam işinde uzmanlaşmış artık. En doğru ilacı ve tedaviyi buluyor. Onun sayesinde epey rahatladım son zamanlarda.
nasıl bir yöntem izliyor tedavinde.ben gittim ilaç verip yolladı,prof doktora,20 dk bi şeyler hakkında konuştuk.onlarda hep bildiğim şeylerdi.
Kullanıcı avatarı
beyaban85

Mesaj gönderen beyaban85 »

zor bir durum...Allah iyilere çattırsın...