bu ülkede hasta olmak çok zor

Tedavi yöntemleri hakkında merak ettikleriniz..Hastane ya da doktorlar hakkındaki tavsiyeleriniz..
KİRAZ

bu ülkede hasta olmak çok zor

Mesaj gönderen KİRAZ »

ülkemiz canım anadolumuz sözde bir karış toprağına can verebileceğimiz ülkemizi bişle ölümle yaşatıyoruz ölmeden önce yaşadıklarımızı es geçerek yarım yamalka hayatlarla bu ülkede her bakımdan hasta olmak çok zor ister psikolojik ister fizyolojik zaten tıpçıların hali belli resmen ticaret yapıyorlar psikiyatri zaten ülkemizde yeni temelleri atılan bir bilim dalı sonrasuı malum kim kime dum duma durumlar ve kendin nasıl halledeceksin düşün bir ve dışardan belli olmuyor kahrolası şey turp gibi görünürsün için çürümüştür ama ne çare ........
KİRAZ

Mesaj gönderen KİRAZ »

bi yorum yok mu ya :(
OverTheRainbow

Mesaj gönderen OverTheRainbow »

sürekli aynı kısır döngü..dönüp duruyor.bu yüzden ben artık değiştiremeyeceğim şeylerle kafamı yormuyorum,canımı sıkmıyorum.olabileceklere bakıyorum.sağlık bakanlığının psikiyatriye gelene kadar çözmesi gereken o kadar problem var ki..şu an için hiçbiri de çözülecek gibi durmuyor,nitekim her gün yeni yeni sorunlar üst üste yığılıyor.tuhaf tuhaf uygulamalar geliyor.mesela eczacılar isyanda son zamanlarda...neyse.

gerek kendi sağlık sorunlarım,gerekse ailem ve çevremin sağlık sorunları nedeniyle çokça zaman geçirdim devlet hastanelerinde.çok şeye şahit oldum.bir şekilde hakkımı aramaya çalıştım ama artık yoruldum.demek istediğim,ben de seninle aynı hisleri paylaşıyorum ama şu an için yapabileceğimiz pek bir şey yok gibi gözüküyor.
casablanka

Mesaj gönderen casablanka »

ben de hsta olup rapor almka istiyorum.
Kullanıcı avatarı
beyaban85

Mesaj gönderen beyaban85 »

sevgili kardeşim söylediğin doğru bu ülkede hasta hakları gerçek manada yok,doktorlar bazen bilinçsiz olabiliyor.ayrıca psikologa gitmeyi gerektiren hastalıklardada zaten halkın genel bir önyargısı var -istisnalar olsada-
ancak bunu fazla kafaya takmamak gerekiyor,bizim problemimizin çözüm kaynağı doktor değilki.bu defalarca söylendi,çözüm yollarını tek tek sıralamak istemiyorum.biz kendimizi aşmamışız daha,birgün kendimizi kendimize rağmen aşarsak bu tür problemleri ciddi olarak irdeleyelim ama önce biz...kendisiyle problemi olanlar başkalarıyla nasıl ilgilenecekler.

--------------------------------

gel tanışalım önce
ben kısaca sf
ama sen bana uzun uzun
sosyal fobiciğim de!
--------------------------------