üniversite hastaneleri

Tedavi yöntemleri hakkında merak ettikleriniz..Hastane ya da doktorlar hakkındaki tavsiyeleriniz..
<daisy>

üniversite hastaneleri

Mesaj gönderen <daisy> »

bugün yine uzun bi aradan donra yine doktora gittim,bu sefer tıp fakültesine gitmeyi istedim,içimizde mutlaka gidenler vardır,bence bi doktorun özeline gitmekten hiç bi farkı yok.öncelikle randevuyla gidiyosunuz,bi dakka bile sıra beklemiyosunuz,doktor sizi yalnız dinliyor(devlet hastanelerindeki gibi doktorun yanındaki o salak hemşirelerden olmuyor)üstelik 1 saate yakın kalabiliyosunuz.kısacası ben memnun kaldım,şimdilik tedaviye paxille başladık,1 ay sonrası içinde randevu verdiler.denemek isteyen arkadaşlara tavsiye ederim.
selamsız

Mesaj gönderen selamsız »

evet en son gitiğimde dinliyorlardı. ben konuşsaydım daha da güzel olurdu ama. :roll:
paint it black

Mesaj gönderen paint it black »

evet kesinlikle ben de katılıyorum.devlet hastanelerinden hiç memnun değilim en fazla 10 dak dinleyip bırakıyorlar.tıp fakültesinde en az yarım saat kendileri konuşturuyorar sorular soruyorlar iyice araştırıyorlar.İnsan gibi davranıyorlar kısacası.
KİRAZ

Mesaj gönderen KİRAZ »

ben de hacettepey gidiyorum ama 3- ayda falan randevu veriyor ama doktorum çok iyi
boncukkk

Mesaj gönderen boncukkk »

(devlet hastanelerindeki gibi doktorun yanındaki o salak hemşirelerden olmuyor) Arkadaşım kullandığın kelimelere dikkat et..!
Kullanıcı avatarı
andem

Mesaj gönderen andem »

doktorlara hakaret edince sesiniz çıkmıyo hemşirelere edince niye dikkatli olacakmışız
selamsız

Mesaj gönderen selamsız »

boncukkk yazdı:(devlet hastanelerindeki gibi doktorun yanındaki o salak hemşirelerden olmuyor) Arkadaşım kullandığın kelimelere dikkat et..!
yoksa sende hastanın özelini merak eden o salak hemşirelerdenmisin?
Kullanıcı avatarı
andem

Mesaj gönderen andem »

aaağ lütfen selamsız dikkatli olalım :D
Kullanıcı avatarı
sunlight

Mesaj gönderen sunlight »

Üniversitesinde hastane olmayanlar sağlık hakkından nasıl yararlanıyor ya bilen var mı?
*Toplumun %10 unda SF görülüyormuş ama ben göremiyorum ve sadece birkaç talihsiz insandan biri olduğumdan korkuyorum.
boncukkk

Ben hiç bir meslek grubuna hakarette bulunmadım, bulunmam da.Ayrıca bir hemşire gerekirse hastasının özel hayatını da bilmek zorundadır, daha iyi bir bakım verebilmek adına.
boncukkk

sunlight yazdı:Üniversitesinde hastane olmayanlar sağlık hakkından nasıl yararlanıyor ya bilen var mı?
Her üniversitenin mediko sosyal merkezi var. Orada bir çok sağlık hizmetinden faydalanılıyor.Psikolojik danışmanlık da dahil.
<daisy>

Mesaj gönderen <daisy> »

boncukkk yazdı:(devlet hastanelerindeki gibi doktorun yanındaki o salak hemşirelerden olmuyor) Arkadaşım kullandığın kelimelere dikkat et..!
inan bana ben senin gittiğinden çok daha fazla gitmişimdir devlet hastanelerine,zaten kimseye anlatamadığın derdini doktora söylemek için bile günlerce hazırlık yapmışken birde dr un yanında oturan,sen konuşurken sana vebalıymışsın gibi bakan,sendeki güvensizliği gördükçe kendine dahada bi güveni artan,üstelik orda sadece bi kağıda adını yazmak için oturduğunu gördüğün zaman,inan bana çok ama çok sinirleniyorsun.ben sırf o hemşireler yüzünden çoğu zaman derdimi tam olarak anlatamadım dr lara,bu yüzden devlet hastanelerine gitmektende soğudum..söylediğim kelimede kişiselleştirilmesin ben genel konuşuyorum.
boncukkk

Sana bazı konularda hak veriyorum. Biz sfliler hastaneye dahi binbir güçlükle giderken bir de hekimin yanında sekreter, hemşire vs. görünce büsbütün strese giriyoruz.Ama emin ol ki hemşire o an senin konuştuklarınla pek de ilgilenmiyordur.Bunlar yalnızca senin kafanda yarattığın düşünceler.Eğer psikiyatri servisinde yatanınız olduysa -allah düşürmesin- hemşirelerin ne kadar özveriyle çalıştığını görmüşlerdir.
Artık devlet hastanelerinde kayıt birimi dışarıda, hekimle danışanı birebir görüşüyor.
pycilog

Re: üniversite hastaneleri

Mesaj gönderen pycilog »

istanbulda hangi üniversite hastanelerini tavsiye edersiniz
Kullanıcı avatarı
hüznüngüzü

Re: üniversite hastaneleri

Mesaj gönderen hüznüngüzü »

Benim doktorum da ilaç vermişti bunu kullan bi süre olmazsa seni üniversite hastanesine yönlendiririm demişti psikoterapi için..Bu gittiğimde söylemeyi düşünüyorum.Doktorum iyi aslında ama psikologla görüşmek istiyorum ben.