PROFESYONEL YARDIM ALINMALI MI BİLMİYORUM...

Tedavi yöntemleri hakkında merak ettikleriniz..Hastane ya da doktorlar hakkındaki tavsiyeleriniz..
ßilqe88

Mesaj gönderen ßilqe88 »

bu konuda söylenecekler çok çeşitli. faydasını gören de var görmeyen de. bir de faydasını bazı konularda görebilirsin ama düşüncelerinde tamamen bir değişme olmadığından faydası olmadı diye düşünebilirsin.

ben de gittiğim dr.un bana çok faydalı olduğunu düşünmüyorum. doktoru seçmek çok önemli, aradaki iletişim ve birbirini anlamak çok önemli. en iyi diye söylenen dr her zaman en iyi olmuyor, önemli olan doğru dr.u ve tedavi yöntemini bulmak.

bahsettiğin doktorsa baştan açık vermiş zaten, bu bi çeşit alış-veriş ya da ticaret değil ki, sonunda şunlar şunlar olacak, şu kadar verim alacaksın vb vaatlerde bulunmak çok yersiz. bu başarısız insan senin profesyonel yardıma olumsuz düşünceler geliştirmene neden olmasın. bazı insanlar çok faydasını gördüklerini söylüyorlar çünkü... iyileşmede kararlıysan her yolu denemenin sana faydası olur.

doktorun doğru teşhisi koyup doğru ilaçları önermesi de çok önemli, bu insanın hayatını büyük oranda etkiliyor.