Sosyal fobi ile ilgili bilimsel araştırma çağrısı

Tedavi yöntemleri hakkında merak ettikleriniz..Hastane ya da doktorlar hakkındaki tavsiyeleriniz..
morlavanta

Mesaj gönderen morlavanta »

arkadaşlar Tayfun Bey iyi birine benziyor...Ben kendisine dedim ben psşkologlara güvenmem diye, bu sorunu konuştuk, kendimi daha mutlu hissettim...Çünkü aynı benim gibi düşünüyor.Benim sorunumu yorumladık...

bilginize.
morlavanta

gerçi bugün keyfim yerinde, çok mutluyum ya.
ßilqe88

Mesaj gönderen ßilqe88 »

puanın ne kadar artarsa rahatsızlığa o kadar yatkın oluyorsun.
paint it black

Mesaj gönderen paint it black »

en yüksek puan 196 mı ne dedi benimki 153.Kaygın yüksek dedi e doğal olarak okb ile ilerleyince..İçimi rahatlattı yinede ve sf nin kesinlikle yenilebilecek bir hastalık olduğu kanaatinde.İlacıma hala devam ediyorum umarım birgün bu puanı herkes sıfırlar
selamsız

Mesaj gönderen selamsız »

paint it black yazdı:en yüksek puan 196 mı ne dedi benimki 153.Kaygın yüksek dedi e doğal olarak okb ile ilerleyince..İçimi rahatlattı yinede ve sf nin kesinlikle yenilebilecek bir hastalık olduğu kanaatinde.İlacıma hala devam ediyorum umarım birgün bu puanı herkes sıfırlar
bence yenilemez. hatta hemen tükürülmesi gerekir. çiğnendikçe insanı zehirler. benim bildiğim 25 yıldır yerim ama hiç lezzetli değil :|
paint it black

Mesaj gönderen paint it black »

ham yapıp bir çırpıda yutup ortadan kaldırabilirsin bende o cesaret yok yavaş yavaş olacak ama başkaları sanki daha cesaretli gibi geliyor
morlavanta

ben en azından yanlış düşüncelerimi gördüm o testte, 123 dedi galiba...
secret-man

Mesaj gönderen secret-man »

97 aldım bende :lol:
morlavanta

secret-man yazdı:97 aldım bende :lol:
tedavin işe yaramış, sevindim!!!! :D
Tayfun

Mesaj gönderen Tayfun »

Arkadaşlar iyi niyetiniz ve katılımlarınız için teşekkür ederim, uygulama halen devam ediyor. Bazı arkadaşlar benimle konuşma ve araştırmaya katılma konusunda çok kaygı yaşadığını ve kararsız kaldığını ifade ettiler. Lütfen çekinmeyin, bu sebepten katılamayan arkadaşları da bekliyorum...

Saygılarımla....
Tayfun Doğan
Psikolojik Danş./Psikoterapist
morlavanta

tayfun bey, araştırma iyi de, ilk başta iyi de ilgilendiniz, ilk uygulamanın sonucunu verdiniz,

ikinci anketin sonucunu göönderdim, size sonucunu sordum ama hiç cevap vermediniz...Gerçi önemli değil...

Bundan sonra, bir bilimsel araştırmaya katılmaya daha zor ikna olacağım ya da hiç ikna olmıcam.
morlavanta

üstelik bir kere değil, defalarca sordun, sürekli çevrimdışıydınız bu arada...Şunu da söyliyim, artık önemli de diil.
Tayfun

Mesaj gönderen Tayfun »

Kusura bakma, gündüzleri internete pek giremiyorum. Ne demek siz zaman ayırırsınız da ben ilgilenmez miyim sizinle? İlk fırsatta görüşelim lütfen. Yanlış bir şey düşünmeyin.
Tayfun Doğan
Psikolojik Danş./Psikoterapist
selamsız

Mesaj gönderen selamsız »

morlavanta yazdı:tayfun bey, araştırma iyi de, ilk başta iyi de ilgilendiniz, ilk uygulamanın sonucunu verdiniz,

ikinci anketin sonucunu göönderdim, size sonucunu sordum ama hiç cevap vermediniz...Gerçi önemli değil...

Bundan sonra, bir bilimsel araştırmaya katılmaya daha zor ikna olacağım ya da hiç ikna olmıcam.
Ben de bulamıyorum. msn'yi neredeyse hiç kullanmamama (amma ma oldu:roll:) rağmen, bir kaç gündür açık tutuyorum. buna rağmen yoktu. SF'li ya da okb'li olmanın getirdiği şüphecilikle engellendiğimi düşünüp, vazgeçmiştim. Ama yine de benim kuruntum bu eminim. :)
ßilqe88

Mesaj gönderen ßilqe88 »

Ben de bulamıyorum. msn'yi neredeyse hiç kullanmamama (amma ma oldu:roll:) rağmen, bir kaç gündür açık tutuyorum. buna rağmen yoktu. SF'li ya da okb'li olmanın getirdiği şüphecilikle engellendiğimi düşünüp, vazgeçmiştim. Ama yine de benim kuruntum bu eminim. Smile
evet ben de beni engellediğini düşünmüştüm :D adam hiç üşenmeyip forumdan herkesi engellicek mi :D oladabilir ama :D burdan msne ekleyip test sonuçlarını oradan göndereceğimize buraya o testleri yazabilirdi, biz de doldrup mailine atardık. ya da rapid'e yükleseydi ordan indirir gönderirdik. böylesi biraz zahmetli ve dolambaçlı gibi :roll: