Sosyal fobi ile ilgili bilimsel araştırma çağrısı

Tedavi yöntemleri hakkında merak ettikleriniz..Hastane ya da doktorlar hakkındaki tavsiyeleriniz..
sessizfırtına

Mesaj gönderen sessizfırtına »

hepimizi blockladı bence. normal karşılıyorum...
Kullanıcı avatarı
caferali

Mesaj gönderen caferali »

Tayfun bey biraz önce bana test sonuçlarını verdi. Bloklama gibi şeyler yok arkadaşlar merak etmeyin :)

Durumum iyiymiş test sonuçlarına göre. Aslında eskisine göre oldukça iyi. Ama belki de kendime testte kötü not vermemiş de olabilirim :)
de te fabula narratur
morlavanta

Mesaj gönderen morlavanta »

arkadaşlar ben sonuç monuç istemiyorum, kullanıldığımı hissettim işin kötüsü...Neyse bu sefer böyle olsun.

Kuruntu yaptığımı da düşünmüyorum açıkçası, düşüncelerim gayet sağlıklı...
morlavanta

sessizfırtına yazdı:hepimizi blockladı bence. normal karşılıyorum...
normal mi sence?Biz formları doldurduk, ben başlangıçta sordum, sonuçları verecek misniz diye, evet dedi, bana göre gayet özel olan anketi doldurdum ve sonuçları verilmedi.
morlavanta

caferali yazdı:Tayfun bey biraz önce bana test sonuçlarını verdi. Bloklama gibi şeyler yok arkadaşlar merak etmeyin :)

Durumum iyiymiş test sonuçlarına göre. Aslında eskisine göre oldukça iyi. Ama belki de kendime testte kötü not vermemiş de olabilirim :)
17 sinde mi geldi sonuçlar, yani ben mesajı yazdıktan sonra.İlginç :roll:
Tayfun

Mesaj gönderen Tayfun »

Morlavanta arkadaşım, senden başka sonucumu alamadım diyen yok. Herkese gerekli açıklamaları yapmaya çalıştım. Sana yalnızca sf testi uygulamıştım ve onun sonucunu vermiştim. Diğer testleri ise sen doldurup bana maille gönderecektin. Ancak senden herhangi bir mail gelmedi bana. Sanırım yanlış bir adrese gönderdin. Lütfen mailini kontrol edip, gönderilen kutusuna bakar mısın? Sonra da bana ulaştırırsan yine bakarım sonuçlarına.
Tayfun Doğan
Psikolojik Danş./Psikoterapist
Kullanıcı avatarı
otto_rino

Mesaj gönderen otto_rino »

sevgili fobidaşlarım, konuyla ilgili yanlış anlamayı düzeltmeme izin veriniz...

klinik master yapmamış olması nedeniyle aslında psikoterapi yapması son derece sakıncalı olan ancak yine de kendisine ''psikoterapist'' demekte olan sevgili psikolojik danışmanımız tayfun bey size yardım etmiyor, aksine siz tayfun beye doktora araştırması konusunda yardım ediyorsunuz...sanırım bu araştırma hazırladığı teze katkıda bulunacak ve pek tabii kendisine bu konuda başarılar diliyoruz...ancak sizden ricam, karşınızda bir ''psikoterapist'' gördüğünüzde lütfen yelkenleri hemencecik suya indirmeyiniz...eğer ki kendisi sizi engellediyse sizinle işi bittiği içindir...zaten ne bekliyodunuz...kendinizi kullanılmış hissediyorsanız buyrun...bilimsel bir araştırmaya minik bir katkıda bulunmuş olduğunuzu hissediyorsanız ona da buyrun...

dinlediğiniz için teşekkür ederim, hepinize lanet olsun...
sigmund

Mesaj gönderen sigmund »

morlavanta ilk mesajında Tayfun bey hakkındaki olumlu fikirlerini belirtmiş:
morlavanta yazdı:arkadaşlar Tayfun Bey iyi birine benziyor...Ben kendisine dedim ben psşkologlara güvenmem diye, bu sorunu konuştuk, kendimi daha mutlu hissettim...Çünkü aynı benim gibi düşünüyor.Benim sorunumu yorumladık...

bilginize.
Aradan beş gün geçmiş ve nedense öncekinin tam tersi yorumlar yapmış:
morlavanta yazdı:arkadaşlar ben sonuç monuç istemiyorum, kullanıldığımı hissettim işin kötüsü...Neyse bu sefer böyle olsun.

Morlavanta düşüncelerinin sağlıklı olduğuna emin misin ? İyi bir insan dediğin de aynı kişi kullanıldığımı hissediyorum diyerek eleştirdiğin insan da aynı kişi.
otto_rino yazdı: dinlediğiniz için teşekkür ederim, hepinize lanet olsun...
otto_rino bu nasıl bir hitabettir ?
morlavanta

Tayfun yazdı:Morlavanta arkadaşım, senden başka sonucumu alamadım diyen yok. Herkese gerekli açıklamaları yapmaya çalıştım. Sana yalnızca sf testi uygulamıştım ve onun sonucunu vermiştim. Diğer testleri ise sen doldurup bana maille gönderecektin. Ancak senden herhangi bir mail gelmedi bana. Sanırım yanlış bir adrese gönderdin. Lütfen mailini kontrol edip, gönderilen kutusuna bakar mısın? Sonra da bana ulaştırırsan yine bakarım sonuçlarına.
paylaşım klasöründe olduğunu söylemiştim, sizden bir cevap gelmedi...2 gün sonra da sildim.

Ben de zaten kısa olan testin cvbını aldıum demiştim...2 testin sonucu yok.Benden başka diğer arkadaşların yanıtlarını ben mi yanlış okudum acaba...Herkezin söylediği aynı...

Göndermicem, sonuç istemiyorum...
morlavanta

otto_rino yazdı:sevgili fobidaşlarım, konuyla ilgili yanlış anlamayı düzeltmeme izin veriniz...

klinik master yapmamış olması nedeniyle aslında psikoterapi yapması son derece sakıncalı olan ancak yine de kendisine ''psikoterapist'' demekte olan sevgili psikolojik danışmanımız tayfun bey size yardım etmiyor, aksine siz tayfun beye doktora araştırması konusunda yardım ediyorsunuz...sanırım bu araştırma hazırladığı teze katkıda bulunacak ve pek tabii kendisine bu konuda başarılar diliyoruz...ancak sizden ricam, karşınızda bir ''psikoterapist'' gördüğünüzde lütfen yelkenleri hemencecik suya indirmeyiniz...eğer ki kendisi sizi engellediyse sizinle işi bittiği içindir...zaten ne bekliyodunuz...kendinizi kullanılmış hissediyorsanız buyrun...bilimsel bir araştırmaya minik bir katkıda bulunmuş olduğunuzu hissediyorsanız ona da buyrun...

ben derdimle uğraşıyorum, herşey karşılıklı ve araştırmaya katkıda bulunmak bu şekilde istemiyorum.
morlavanta

social_angry yazdı:morlavanta ilk mesajında Tayfun bey hakkındaki olumlu fikirlerini belirtmiş:
morlavanta yazdı:arkadaşlar Tayfun Bey iyi birine benziyor...Ben kendisine dedim ben psşkologlara güvenmem diye, bu sorunu konuştuk, kendimi daha mutlu hissettim...Çünkü aynı benim gibi düşünüyor.Benim sorunumu yorumladık...

bilginize.
morlavanta yazdı:arkadaşlar ben sonuç monuç istemiyorum, kullanıldığımı hissettim işin kötüsü...Neyse bu sefer böyle olsun.

Morlavanta düşüncelerinin sağlıklı olduğuna emin misin ? İyi bir insan dediğin de aynı kişi kullanıldığımı hissediyorum diyerek eleştirdiğin insan da aynı kişi.
social_angry yazdı:morlavanta ilk mesajında Tayfun bey hakkındaki olumlu fikirlerini belirtmiş:

bilginize.

rlavanta düşüncelerinin sağlıklı olduğuna emin misin ? İyi bir insan dediğin de aynı kişi kullanıldığımı hissediyorum diyerek eleştirdiğin insan da aynı kişi.
Evet eminim, peki sen gerçekten içinden geçeni söylediğine emin misin?Herşey açık, ortada bence...

Düşüncelerim de gayet sağlıklı...Ve gerçek...
morlavanta

otto_rino yazdı:sevgili fobidaşlarım, konuyla ilgili yanlış anlamayı düzeltmeme izin veriniz...

maalesef doğru söylüyorsun...Ama herşey karşılıklı olmalı...
morlavanta

selamsız yazdı:
morlavanta yazdı:tayfun bey, araştırma iyi de, ilk başta iyi de ilgilendiniz, ilk uygulamanın sonucunu verdiniz,

ikinci anketin sonucunu göönderdim, size sonucunu sordum ama hiç cevap vermediniz...Gerçi önemli değil...

Bundan sonra, bir bilimsel araştırmaya katılmaya daha zor ikna olacağım ya da hiç ikna olmıcam.
Ben de bulamıyorum. msn'yi neredeyse hiç kullanmamama (amma ma oldu:roll:) rağmen, bir kaç gündür açık tutuyorum. buna rağmen yoktu. SF'li ya da okb'li olmanın getirdiği şüphecilikle engellendiğimi düşünüp, vazgeçmiştim. Ama yine de benim kuruntum bu eminim. :)

Tayfun bey'e
morlavanta

ßilqe88 yazdı:
Ben de bulamıyorum. msn'yi neredeyse hiç kullanmamama (amma ma oldu:roll:) rağmen, bir kaç gündür açık tutuyorum. buna rağmen yoktu. SF'li ya da okb'li olmanın getirdiği şüphecilikle engellendiğimi düşünüp, vazgeçmiştim. Ama yine de benim kuruntum bu eminim. Smile
evet ben de beni engellediğini düşünmüştüm :D adam hiç üşenmeyip forumdan herkesi engellicek mi :D oladabilir ama :D burdan msne ekleyip test sonuçlarını oradan göndereceğimize buraya o testleri yazabilirdi, biz de doldrup mailine atardık. ya da rapid'e yükleseydi ordan indirir gönderirdik. böylesi biraz zahmetli ve dolambaçlı gibi :roll:
tayfun bey tekrar okuyalım arkadaşlar neler yazmışlar diye...
sigmund

Mesaj gönderen sigmund »

İçimden geçenleri söylememe engel olan birşey yok ki ?

Tayfun bey için önce iyi bir insan demişsin Sonra kullanıldığımı hissediyorum demişsin.

Buradan şöyle bir sonuç çıkar :

Senin gözünde iyi insan seni kullanan insandır.

Önceki yorumlarından böyle bir anlam çıkıyor.

morlavanta yazdı:
Evet eminim, peki sen gerçekten içinden geçeni söylediğine emin misin?Herşey açık, ortada bence...

Düşüncelerim de gayet sağlıklı...Ve gerçek...