Konuşma Uzmanı

Tedavi yöntemleri hakkında merak ettikleriniz..Hastane ya da doktorlar hakkındaki tavsiyeleriniz..
Kullanıcı avatarı
Sf_Dem

Konuşma Uzmanı

Mesaj gönderen Sf_Dem »

Arkadaşlar ben tedavi görmeye başladıktan sonra kalp atışlarım hafifledi el terlemesi de azaldı ancak sesim hala aşırı derecede titriyor . Ankara da bu konuyla ilgilenen , tavsiye edebileceğiniz bir uzman varsa paylaşırsanız sevinirim .
selamsız

Mesaj gönderen selamsız »

ankara'da bildiğim kadarıyla rüştü asyalı'nın da (kel oğlan :D) eğitimlerine katıldığı bir kurs vardı başken diksiyon olabilir. bir ara internetten izmir'de araken sık sık karşıma çıkardı. ama zaten sen de bulmuşsundur onu. gereksiz bir yanıt oldu işte :p
Kullanıcı avatarı
Sf_Dem

Mesaj gönderen Sf_Dem »

Birkaç sene evvel sormustum çok pahalıydı yine de sağol , taksit falan yapıyorlardır belki . Ne olduğunu bildiğim halde önüne geçememek çok üzüyor beni . Stres olunca özellikle tanımadıgım birileriyle yeni bir ortamdaysam kendimi inanılmaz kasıyorum , benim kadar sesi titreyen biri daha yoktur hemen hemen her konusma sonrası senin sesinde ne var seklinde sorularla uğrasıyorum , en büyük sıkıntım bu yani .
selamsız

Mesaj gönderen selamsız »

ben konuşurken sesim titrer. hatta bazen kekelerim söyleyeceğimi unuturum veya tam söyleyecekken ağzımdan bambaşka kelimeler dökülür. bu yüzden çok zor durumda kaldığım anlar oldu. çoğu zaman böyle olduğunda eğer tanıdıksa "allah allah son günlerde böyle olmaya başladı" deyip geçiştiriyorum. tanıdık değilse mümkün olduğunca kısa cümleler kuruyorum. :(