Dideral kullananlara bir sorum var

Tedavi yöntemleri hakkında merak ettikleriniz..Hastane ya da doktorlar hakkındaki tavsiyeleriniz..
Kilitli
tarkan

Dideral kullananlara bir sorum var

Mesaj gönderen tarkan »

merhaba

yaklaşık 4-5 yıldır dideral kullanıyorum.

Dideral kullandığımdan bu yana ağırlık çalıştığım ve salonlara gittiğim halde kollarımın yeterince gelişmediğini hissediyorum.mesela 15 tane şınav çekebiliyorsam; günlük çalışsam bile bu sayı bazen 1 yada 2 artıyor yada azalıyor. koşu yapıyorum bazen 1,5 km bazen de 1,8 km koşabiliyorum.yani bu rakamlar arasında gidip geliyorum.

Nöroloji bölümüne 'çabuk yoruluyorum' şikayeti ile gittim.yapılan tahliler olumlu çıktı.herhangi bir problemin olmadığı söylendi.

sizde de böyle bi sorun var mı
"Merhamet duygusunun suistimali en azından merhametsizlik kadar zararlıdır. Canavara karşı merhamet göstermek, onun iştahını açar; sonra döner, dişinin kirasını ister."
Kullanıcı avatarı
mahsunkul

Re: Dideral kullananlara bir sorum var

Mesaj gönderen mahsunkul »

tam adamını buldun. şansılın

bende spor yapıyorum. yüzme, vüdut vesaire ..10 seneden fazladır dideral kullanıyorum..

dideral önerilen dozlarda yorgunluk yapmaz. ki bizim tedavimizde dideral çok düşük dozlarda kullanılır. betabloker, bir nevi tansiyon ilacıdır. sosyalfobiye pek iyi gelmez aslında. sadece sosyalfobiden kaynaklanan. tansiyon yükselmesi, çarpıntı ve bundan dolayı meydana gelen (titreme, heyecan vesaire) durumlar içindir..

kendi anektodum

dideral spor yaparken vudütta dehidrealiz( su tutulmasına ) neden olabileceğinden ve suyu dışarı vermiye bileceği için. çalıştığın sırada seni yanıltabilir. ayna karşısnıda vucut kasların o an için biraz şişebilir. spor yapanlar için en kötü yan etkisi göz kuruması. dideral zaten fazla miktarda göz kurukluğu yapar. üzerine spor yaparsan. özelliklede koşarsan bu etkisi elbette artıcaktır..( eskiden bu ilaç çarpıntıyı engelldiği için koşucular için dopng mahiyetine önerilmiş, fakat daha sonraları kişide nefes darlığı gözlenmiş ve vazgeçilmiş)..bunun yanında . ağız dudak ve cilt kuruluğuda olabilr... (dr.@lp@y)
..............Resim.................~~Resim
Kilitli