çok acil yardım!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tedavi yöntemleri hakkında merak ettikleriniz..Hastane ya da doktorlar hakkındaki tavsiyeleriniz..
Kullanıcı avatarı
philo_sophy

çok acil yardım!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mesaj gönderen philo_sophy »

arkadaşlar Medaim Yanık hakkında ne biliyorsunuz. ama sosyal fobi için değil çok önemli acil cvop yazarsanız çok memnun olurum. çok yakın bir dostum rahatsızlandı resmen hayaller üzerinden konuşuyor şizofreni gibi acil çok profesyonel bir doktor lazım. bu arada kemal sayar nasıl tavsiye eder misiniz kemal sayar ı ya da medaim yanık'ı. acil cevap bekliyorum......................
beni bir ben bilirim bir de beni yaratan bana bir ben lazim birde benden anlayan
OverTheRainbow

Re: çok acil yardım!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mesaj gönderen OverTheRainbow »

Kemal Sayar'ı tavsiye ederim.Alanında çok iyidir.
Kullanıcı avatarı
mahsunkul

Mesaj gönderen mahsunkul »

her ikiside iyidir aslında, kemal sayar şair ruhuyla ön planda olan bi psikiyatrist. medaim yanık'da genç tecrübeli bi doktor. onun baş hekim olduğu hastanede tedavi görmüştüm zamanında. her ikiside olabilir... inşallah kısa süren bi durumdur bu, geçicidir.... geçmiş olsun...
..............Resim.................~~Resim
Kullanıcı avatarı
kaşif

Mesaj gönderen kaşif »

geçmiş olsun
serhadkulu

Mesaj gönderen serhadkulu »

Allah şifa versin
Kullanıcı avatarı
philo_sophy

Mesaj gönderen philo_sophy »

allah razı olsun arkadaşlar ama arkadaşımın durumu çok kötü yani bir-iki hafta içerisinde bir insan nasıl bu hale gelir aklım almıyor hala inanmakta güçlük çekiyorum ps,kolojim alt-üst olmuş durumda...
beni bir ben bilirim bir de beni yaratan bana bir ben lazim birde benden anlayan