Doğru Doktor Seçmelisiniz

Tedavi yöntemleri hakkında merak ettikleriniz..Hastane ya da doktorlar hakkındaki tavsiyeleriniz..
leonve

Doğru Doktor Seçmelisiniz

Mesaj gönderen leonve »

Arkadaşlar meraba bende bir sosyal fobiydim ancak şuan kendimi sosyal fobi olarak görmüyorum.Daha iyim.Size tavsiyem iyi bir doktor seçmelisiniz.Ben Dr.Ahmet Koyuncunun yaklaşık 7 aydır hastasıyım ve ilk gün gittiğimden bugüne bakıyorum epey gelişmeler kaydettim.Ayrıca maddi olarakda iyi.Kendisini yeri ikitellide.Ben anadolu yakasında oturuyorum uzak epey ama değdi.Size tavsiyem Dr.Ahmet Koyuncu ama isterseniz üniversite hastanelerini seçebilirsiniz bunu ben değil ahmet bey söyledi.Hem maddi olarak iyi hemde aşama kaydediyosunuz.Bilmiyorum ben yararını gördüm sizinle paylaşmak istedim.Bu ikinci doktorum ilk duymuşsunuzdur macturk diye bir feneryolunda hastane var oraya gittim çok pahalı olduğunu gördüm düşündüm ben buraya devam edersem maddi olarak zor duruma düşücem iyice psikolojim bozulacak.ve daha gitmedim.İkinci doktorumu ahmet beyi burdan ismini duydum ve denedim iyiki denemişim.Sizinle paylaşmak gereği duydum.Hepinize sosyal fobisiz bir hayat diliyorum.Hoşçakalın
Kullanıcı avatarı
kaşif

Re: Doğru Doktor Seçmelisiniz

Mesaj gönderen kaşif »

paylaşımın ve tavsiyen için teşekkürler..dileğin kabul olur inş:)
Kullanıcı avatarı
beyazbulut

Mesaj gönderen beyazbulut »

reklam kokan bi mesaj.
sarımsak

Mesaj gönderen sarımsak »

beyazbulut yazdı:reklam kokan bi mesaj.
Ahmet Koyuncu'nun reklama ihtiyacı var mıdır ? Sosyal fobi konusunda epey uzman birisi olduğunu netten öğrendim. Adamın kendi sitesi de varmış. Bize de zaten bilişsel terapi lazım. Sadece ilaçlarla olmuyor.
serhadkulu

Mesaj gönderen serhadkulu »

adamın en az 3 sitesi var
leonve

Mesaj gönderen leonve »

Sevgili beyaz bulut arkadaşım reklamla ne alakası var istersen istediğin yerde görüşebiliriz.Reklam niye yapim ben sadece burası yardımlaşma formu olduğundan paylaştım.Ama anlamadan dinlemeden reklam diyemezsin.Lütfenn.
Kullanıcı avatarı
Bornfobik

Mesaj gönderen Bornfobik »

dr negibi bir tedavi uyguladı?? Ayrıntılı yazarsan faydalı olabilir. sen sadece maddi yönden kıyaslamışsın.
--SF yi yenmeyi bir SONUÇ olarak beklemeyin bu bir SÜREÇ!
secret-man

Mesaj gönderen secret-man »

sarımsak yazdı:
beyazbulut yazdı:reklam kokan bi mesaj.
Ahmet Koyuncu'nun reklama ihtiyacı var mıdır ? Sosyal fobi konusunda epey uzman birisi olduğunu netten öğrendim. Adamın kendi sitesi de varmış. Bize de zaten bilişsel terapi lazım. Sadece ilaçlarla olmuyor.
herkesin reklama ihtiyacı vardır.Dünya çapına yayılan tüm markalar hala reklam yapmaktadır.Fakat bu senin reklam yaptığına işaret değil.
RobertTepper

Mesaj gönderen RobertTepper »

arkdaş güzel güzel anlatıyor bırakın şimdi reklamı meklamı evet arkdaşım bekliyoruz tavsiyelerini ve yazılarını
pycilog

Mesaj gönderen pycilog »

Ahmet Koyuncunun cebi para dolmuştur hem hastalarıyla da yakından ilgileneceğini zannetmiyorum bi düşünün sürekli muayeneye gittiniz sonra kestiniz sizi arar mı bu adam öldümü kaldı mı düzeldimi die
crazy76

Mesaj gönderen crazy76 »

Neden insanları karalıyorsunuz arkadaşım. Ben hala tedavime devam ediyorum. Öğrenci olduğum için 50 TL veriyorum. İlaçlarımı da karneme yazdırıyor. Açık öğretimde okumama rağmen % 50 öğrenci indirimi yaptı. Şu an çok iyiyim. Ayrıca Ahmet Bey Çapa Tıp fakültesi ile beraber bilimsel çalışmalar yapıyor. İlk başvurumda bana bir sürü testler yapmıştı. Benim sosyal fobimin üzerine depresyon binmiş. depresyonum da normal depresyon değilmiş, değişik bir depresyon türüymüş. Ayrıntılı inceledi ve tedavimi verdi. Şu anda 50 liraya da tedavim sürüyor. 40 dakika kadarda süre ayırıyor.
Sevgili Psicolog , daha ucuzu varsa lütfen bana yazarmısın. Doktorumun ahlakını sorgulayanları kınıyorum. Hatta birazdan bir başlık açıp arkadaşlara da duyuracağım. Biliyorum ki bir sürü tedavi olmak isteyen öğrenci arkadaşlar var.
Kullanıcı avatarı
mafat

Mesaj gönderen mafat »

pycilog yazdı:Ahmet Koyuncunun cebi para dolmuştur hem hastalarıyla da yakından ilgileneceğini zannetmiyorum bi düşünün sürekli muayeneye gittiniz sonra kestiniz sizi arar mı bu adam öldümü kaldı mı düzeldimi die
Hastasının durumunu merak edip arayan bir doktor biliyorsanız bana da haber verin arkadaşlar.
sigmund

Mesaj gönderen sigmund »

:D Öyle birisine rastlamadım
mafat yazdı:
Hastasının durumunu merak edip arayan bir doktor biliyorsanız bana da haber verin arkadaşlar.
Kullanıcı avatarı
manzara

Mesaj gönderen manzara »

devlet hastanesine gitmistim..birkac tane gidebilecegim yer vardı..baktım hangisi daha kalabalık, daha cok ragbet goruyor..oraya gidip giris yapmıstım..yani mantıken en dogrusunu yapmıstım..doktor iyimiydi vallahi bilmiyorum..
BEN BENİM