Nerde Tedavi Olacağımı Bilmiyorum

Tedavi yöntemleri hakkında merak ettikleriniz..Hastane ya da doktorlar hakkındaki tavsiyeleriniz..
west

Nerde Tedavi Olacağımı Bilmiyorum

Mesaj gönderen west »

Merhaba ben siteye yeni üye oldum 3 senedir sfliyim sfmin cok ileri düzeyde oldugunu düşünmüyorum ama genede canıma tak etti hayatımdan zevk almıyorum tedavi olmaya karar verdim ama nerde olacağım hakkında hiç bi fikrim yok normal bi devlet hastanesinin ruh sağlığı ve hastalıkları bölümü tedavi için doğru yer midir sf li olduğumu ailem dahil hiç kimse bilmiyor annemle paylaşmayı düşünüyorum bana yol gösterirseniz sevinirim.
Kullanıcı avatarı
luciddream

Re: Nerde Tedavi Olacağımı Bilmiyorum

Mesaj gönderen luciddream »

hoşgeldin west .. annenle paylaşmakla iyi edersin .. bunu düşündüğüne göre anlayışlı birisi .. sana destek olur .. hem de ruhsal olarak hafiflemiş olursun ..

devlet hastanesine gidebilirsin .. ama orada çok fazla ilgilenemiyor hekimler işyükünden dolayı .. imkan var ise üniversite hastanesine gitmen daha iyi olur .. ya da özel bi psikiyatrist hatta psikologla bile başlayabilirsin imkan varsa .. seninle iyi ilgilenebilmesi daha faydalı olur ..

çokçok geçmiş olsun ..
Belki Bir "an" tüm varoluşa değer ...
2hakan2

Mesaj gönderen 2hakan2 »

guzel bır psıkıyatri doktoruna gıt devlet hast.gıtme çunku sen kontrol altında olmalısın 1ay
sonra devlet hast.doktoru nerde bulacan yıne ozel muayenehanesıne gıdecen
aynı sey gecmıs olsun
Kullanıcı avatarı
mafat

Mesaj gönderen mafat »

h.geldin west

ben sf li olduğumu bir gazeteden öğrendiğimde şok olmuştum. kendimi sadece depresyonda zannediyordum çünkü. o sıralarda da annem halimden şikayet edip duruyordu. hemen gazeteyi anneme gösterdim. anneme, uzmanların bunun bir hastalık olduğunu, tedavi olmadan da geçmeyeceğini söylediklerini anlattım.

sağolsun annem hemen benim için özel bir hastaneden randevu almış. randevuya gittim. ama annemin benim için harcadığı tedavi masrafı bana ağır geldi. o zaman ssk mızda yoktu. annem kesinlikle bunu başıma kakmadı ama ben kendimi bir yük gibi hissettim. yanlış bir düşünceydi belki...ama biz rahat insanlar olamıyoruz işte.
sonuç olarak buraya takıldığıma göre hala sf liyim dimi?

sözün özü; annene durumu anlat.

özelden kazık yemiş biri olarak devlet hastanesi derim ben.
west

Mesaj gönderen west »

Bügün devlet hastanesine gittik doktor lustral yazdı bi de Atarax diye bi uyku ilacı yazdı inşallah işe yarar.
miya

Mesaj gönderen miya »

bende aynı şekilde nerede tedavi olcağımı bilemiyorum.istanbulda yaşıyorum.üsküdar civarında.hipnoterapiyi denemek istiyorum .ancak fiyatlarıda oldukça yüksekmiş.önerebileceğiniz hipnoterapist veya iyi bir psikiyatr varsa sevinirim.
Kullanıcı avatarı
mahsunkul

Mesaj gönderen mahsunkul »

hipnoterapi'nin ne kadar faydası olur bilemem. psikiyatrik tedavi olarak Çapa'yı öneririm, hem baya bi ucuz. Randevu alması baya bi güçtür, bu sebeple eğer düşünüyosan bana pm at, ben randevu almanın püf noktalarını biliyorum, anlatırım.. hadi geçmiş olsun.
..............Resim.................~~Resim