psikoterapi

Tedavi yöntemleri hakkında merak ettikleriniz..Hastane ya da doktorlar hakkındaki tavsiyeleriniz..
charm

psikoterapi

Mesaj gönderen charm »

Arkadaşlar forumu uzun süredir takip ediyorum aralıklarla da olsa. Artık ben de üye olup yazmak istedim. Ben artık psikolojik yardım almak istiyorum kendim daha fazla yapamycağımı anladım, ama oraya gitmeye de utanıyorum.Utanmaktan kastım gidip görüşmek değil bunu yaparım ama çevremdekilere bir anda ben psikologa gidiyorum demekten çekiniyorum. Bunun için tek başıma gidip gidemicemi bilmek istiyorum ben o fiyatı yüklenebilir miyim. 40 tl filan yazıyor forumda ama o sadece bir kerelik mi. kaç kere görüşüyoruz. yani toplam fiyat ortalama ne kadar öğrenebilir miyim ve mümkünse istanbuldan tavsiye ettiğiniz? Teşekkürler..
var

Re: psikoterapi

Mesaj gönderen var »

En kıytırığı bile 80 TL muayene alıyor. Terapiler 180TL'den başlıyor 270TL'ye kadar var. Bir de "haftalık gelcen, hemen sonuç vermez haa ona göre. En az 6 ay hatta yıllar sürebilir" denince geçtim. Ama psikoterapiye değil, vaz geçtim. Valla psikolog olmak varmış, biz delirelim onlar para bassın.