yardım lütfen gücüm bitti...

Tedavi yöntemleri hakkında merak ettikleriniz..Hastane ya da doktorlar hakkındaki tavsiyeleriniz..
muratmanson

yardım lütfen gücüm bitti...

Mesaj gönderen muratmanson »

bende sosyal fobi var 1 yıldır doktor tedavısı goruyorum paxıl de kullandım sessiz degılım artık ama sunu %5 bıle asamadım ne mi hakkımı savunamamak işyerınde şef benı bazen fazladan calıstırıyor nıye baskaları deılde benı dıye sormaktan acızım dıger ıs calısanlar hakkımı gasp etmerk ıstıyoolar ömer bu işi adam akıllı yap dıyorlar onlar benım sefım deıl ama ona ragmen tmm dıyorum bazen omer su ısı yaparsan senı affederız dıyolar onlar kım kı!! daha bırsuru sayabılırım zaten kuzenım bana yapmadıgı pıslık kalmamıstı bu yuzden doktora basvurdum aşıcam kendımı dıye ama kendımı hakkımı savunmak konusunda hıc ılerleme kaydedemedım yarın bırgun namusum soz konusu olsa bıle yıne de mı suscam bısı yapmıcam artık ne dayanacak nede sabredecek gücüm kaldı herkez sessizligimi zafımı kullanıyorlar ozellıkle ıkı kız var yanımda calısan birde şef (kadın)..başka daha köklü tedavi yöntemleri yokmu ? ben asıl hedefım okul acık ogretım bıtırmek yarın memur oldugumda aynı sorunlar gene cıkacak :(( herkezden yardım beklıyorum lütfen...:(
neden_sonuç

Re: yardım lütfen gücüm bitti...

Mesaj gönderen neden_sonuç »

bu anlattığın durumu değiştirebilirsin ama bunun sana mucizevi gibi bir tedavi yöntemiyle olacağını beklememelisin hayalkırıklığı yaşamamak için. bu uzun bir yol ve başlangıcı kendini sevmek,kendine saygı duymak.iyi bir başlangıçla birlikde tepkilerini doğru kişilere ve doğru zamanlarda göstermeye çalışabilmelisin haklıyken haksız duruma düşmemek için.iyi bir psikolog bu durumdan kurtulmanı hızlandırabilir.
Kullanıcı avatarı
yesill

Mesaj gönderen yesill »

bende çalışdığım yerlerde buna benzer sorunlar yaşadım
eski kullanıcım adım lezgi
ezikk

Mesaj gönderen ezikk »

valla bende aynı durumdayım sana yardım etmek isterdim tabi ama kelin ilacı olsa önce kendi başına sürer
scary
İletişim:

Mesaj gönderen scary »

ben de yaşadım..hem de dayımın işyerinde..aslında istesem ustabaşına ''git lan işine'' diye çıkış yapabilirdim..hem bana hiç bişey de olmazdı..hatta dayım onu çağırıp ikaz edebilirdi..ama işte biraz vicdan biraz da korkaklık..öyle tuhaf bişey işte :D
Ey sf, benden aldıklarını senden geri almazsam senden alçak olayım.
ağaç85

Mesaj gönderen ağaç85 »

Öyle sanıyorum ki böyle sorunların çözümü, PATLAMAK! Evet, patlamak. İnsanlar üzerinize geldikçe, kendinizi sıkacaksınız, sıkacaksınız. Gün gelecek artık daha fazla dayanamayacaksınız. Ve patlayacaksınız. Belki yanlış kişilere yapacaksınız bunu; ama o andan sonra her şey değişecek. [smilie=ph34r.gif]
Kullanıcı avatarı
sıkıfobik

Mesaj gönderen sıkıfobik »

Yaptığın işte kendini kanıtla işini iyi yaptığı görsünler. Bunu sana belki söylemezler beklemede zaten ama sen bil bunu. Daha sonra kademeli olarak sesini çıkarmaya başla. azdan çoğa doğru içinde tutup tutup birden patlama sakın bu seni dahada kötü gösterir ve itici olursun. Sesini çıkardıkça onlar üstüne daha az gelmeye başlıcaklar emin ol..