Prof.Dr Önerisi

Tedavi yöntemleri hakkında merak ettikleriniz..Hastane ya da doktorlar hakkındaki tavsiyeleriniz..
cintemani

Prof.Dr Önerisi

Mesaj gönderen cintemani »

Doktor aramaktan kafayı yemek üzeriyim. Önce devlet hastanesi gidip tedavi olmayı düşündüm; fakat araştırma yapınca birçok arkadaşın devlette çalışan doktorlardan memnun kalmadığını gördüm. Artık maddi olarak gözümü kararttım ve borç harç işin ehli bir doktordan yardım almaya karar verdim. Lütfen İstanbul'da nereye gitmeliyim hangi doktora başvurmalıyım??? Tedavi olan/olmuş arkadaşlar önerilerini belirtirlerse çok memnun olurum.
Kullanıcı avatarı
mahsunkul

Re: Prof.Dr Önerisi

Mesaj gönderen mahsunkul »

cintemani yazdı:Doktor aramaktan kafayı yemek üzeriyim. Önce devlet hastanesi gidip tedavi olmayı düşündüm; fakat araştırma yapınca birçok arkadaşın devlette çalışan doktorlardan memnun kalmadığını gördüm. Artık maddi olarak gözümü kararttım ve borç harç işin ehli bir doktordan yardım almaya karar verdim. Lütfen İstanbul'da nereye gitmeliyim hangi doktora başvurmalıyım??? Tedavi olan/olmuş arkadaşlar önerilerini belirtirlerse çok memnun olurum.
Ahmet Koyuncu var. ücretli yada ücretsiz tedavi seçenekleri var. düşünüyosan bana ulaş..
..............Resim.................~~Resim
revnaknuma

Mesaj gönderen revnaknuma »

dr. alp karaosmanoğlu: http://www.psikonet.com

usta bir terapisttir. genelde ilaca başvurmaz ama başka çare kalmaz ise ilaç da yazar.

bence prof. arama. sadece prof etiketleri ile müşteri çekerler.
proflar çok kısa görüşür, sadece bol ilaç yazar, terapi bilmezler.
prof etiketli oldukları için ücretleri yüksek ve müşterileri boldur.
5 dakika içinde teşhis koyarlar ki bu teşhis büyük ihtimal yanlıştır.
cintemani

mahsunkul yazdı:
cintemani yazdı:Doktor aramaktan kafayı yemek üzeriyim. Önce devlet hastanesi gidip tedavi olmayı düşündüm; fakat araştırma yapınca birçok arkadaşın devlette çalışan doktorlardan memnun kalmadığını gördüm. Artık maddi olarak gözümü kararttım ve borç harç işin ehli bir doktordan yardım almaya karar verdim. Lütfen İstanbul'da nereye gitmeliyim hangi doktora başvurmalıyım??? Tedavi olan/olmuş arkadaşlar önerilerini belirtirlerse çok memnun olurum.
Ahmet Koyuncu var. ücretli yada ücretsiz tedavi seçenekleri var. düşünüyosan bana ulaş..
Bir yazınızda Çapa'da Uzman Dr. N.Öztürk tarafından tedavinizin sürdüğünü okumuştum. Neden Öztürk değil de Koyuncu'yu öneriyorsunuz?
cintemani

Eyvallah Revnaknuma, uyarılarınızı dikkate alıcam
Kullanıcı avatarı
caferali

Mesaj gönderen caferali »

revnaknuma yazdı:dr. alp karaosmanoğlu: http://www.psikonet.com

usta bir terapisttir. genelde ilaca başvurmaz ama başka çare kalmaz ise ilaç da yazar.

bence prof. arama. sadece prof etiketleri ile müşteri çekerler.
proflar çok kısa görüşür, sadece bol ilaç yazar, terapi bilmezler.
prof etiketli oldukları için ücretleri yüksek ve müşterileri boldur.
5 dakika içinde teşhis koyarlar ki bu teşhis büyük ihtimal yanlıştır.
başka bi yerde de terapi işe yaramaz sadece ilaç işe yarar diyordun?
de te fabula narratur