işten çıktım

Tedavi yöntemleri hakkında merak ettikleriniz..Hastane ya da doktorlar hakkındaki tavsiyeleriniz..
ümitumut

işten çıktım

Mesaj gönderen ümitumut »

temizlikçimiyim makinacı mıyım arkadas.bugün işten çıktım. her işi yapıyordum makine ,iplik temizleme, ütü vs..girdiğim ilk gün usta sırasıyla herkes iki kişi olarak çalışmadan sonra ortalığı süpüreceksiniz dedi bizde tamam dedik. ilk gun hariç her gün biz süpürdük. niye her gün biz süpürüyoruz dedim mecbur süpüreceksiniz dedi.bide çöp kovasını çöpe dökün dedi çöp dısarıda daha nerde. dökmedim yarın gelme işe dedi o zaman bende şimdi gidiyorum dedim çıktım.herkes ezmeye calışıyor sessiz buluyorlar.300 tl yi zor veriyorlarmış çektiğimiz seye bak.tek biz mi calışıyoruz onlarda süpürsün tuvalette yıkıyacakmışız ala ala
tonyukuk

Re: işten çıktım

Mesaj gönderen tonyukuk »

Geçmiş olsun diyelim
Kullanıcı avatarı
katre

Mesaj gönderen katre »

Sen yenisin galiba.
Gerçek dünyaya hoş geldin..
"Hiç kimse kendisi için gizlenen müjde ve mutluluğu bilemez."
rüzgar

Mesaj gönderen rüzgar »

daha neler göreceksin bu da bişi mi?
Kullanıcı avatarı
mahsunkul

Mesaj gönderen mahsunkul »

en az 25 iş değiştirdim bu yaşıma..

(bide marifetmiş gibi yazıyorum:))
..............Resim.................~~Resim
Kullanıcı avatarı
kemanci_erdem

Mesaj gönderen kemanci_erdem »

katre yazdı:Sen yenisin galiba.
Gerçek dünyaya hoş geldin..
matrix gibi olmuş.

mahsunkul yazdı:en az 25 iş değiştirdim bu yaşıma.. bide marifetmiş gibi yazıyorum:))
tebrik ederim.:D
biz o kadar becerikli degiliz:p
güzel gören güzel düşünür
güzel düşünen hayatından lezzet alır.
Kullanıcı avatarı
manzara

Mesaj gönderen manzara »

simdiye dek tek işte calıstım, tek iste calısıyom ve tek işte ölecem. elimi neye atsam yuzdeyuz basarı.
BEN BENİM
Kullanıcı avatarı
tomwaits

Mesaj gönderen tomwaits »

şimdiye kadar çocuklara balon sattım,garsonluk ve çaycılık yaptım şimdide psikiyatride gönüllü olarak çalışıyorum... :)
Kullanıcı avatarı
caferali

Mesaj gönderen caferali »

ümitumut yazdı:temizlikçimiyim makinacı mıyım arkadas.bugün işten çıktım. her işi yapıyordum makine ,iplik temizleme, ütü vs..girdiğim ilk gün usta sırasıyla herkes iki kişi olarak çalışmadan sonra ortalığı süpüreceksiniz dedi bizde tamam dedik. ilk gun hariç her gün biz süpürdük. niye her gün biz süpürüyoruz dedim mecbur süpüreceksiniz dedi.bide çöp kovasını çöpe dökün dedi çöp dısarıda daha nerde. dökmedim yarın gelme işe dedi o zaman bende şimdi gidiyorum dedim çıktım.herkes ezmeye calışıyor sessiz buluyorlar.300 tl yi zor veriyorlarmış çektiğimiz seye bak.tek biz mi calışıyoruz onlarda süpürsün tuvalette yıkıyacakmışız ala ala
bunlar çok normal şeyler. yani normal derken yaygın ve her yerde her işte olan sıradan şeyler.
hemen pes etmen kötü olmuş.

bu durum tek başına düzeltebileceğin bir şey değil. tek başına düzeltebildiğin kadar düzeltmeye çalışıp ve sonra da sabredip (içinden de) küfretmekten başka çare yok.

ben bir önceki işimde küfür dağarcığımı 100 kat arttırmıştım. 4 ay gene iyi dayanmışım.
de te fabula narratur
Kullanıcı avatarı
BiR UMUT VAR

Mesaj gönderen BiR UMUT VAR »

neler gördük neler anlatmakla bitmez iş hayatında...zor iş ..helede bu zamanda bir iş bulup sürekli çalışmak çok zor...adamlar 3 kuruşluk iş için 9 kuruşluk iş istiyolar....
BİR UMUTLA BAŞLAR HERŞEY...
ümitumut

aynen öyle
Kullanıcı avatarı
Fluperson

Mesaj gönderen Fluperson »

mahsunkul yazdı:en az 25 iş değiştirdim bu yaşıma..

(bide marifetmiş gibi yazıyorum:))
şu okulum bitsin kamuda çalışmayı düşünüyorum ben öyle fazla iş değiştirebileceğimi zannetmiyorum.Inşallah istediğim gibi bir yer gelir yoksa benim için çok zor olur.
ümitumut

herkes istediği gibi iş bulur insallah.
Kullanıcı avatarı
jack nicholson

Mesaj gönderen jack nicholson »

ümitumut yazdı:temizlikçimiyim makinacı mıyım arkadas.bugün işten çıktım. her işi yapıyordum makine ,iplik temizleme, ütü vs..girdiğim ilk gün usta sırasıyla herkes iki kişi olarak çalışmadan sonra ortalığı süpüreceksiniz dedi bizde tamam dedik. ilk gun hariç her gün biz süpürdük. niye her gün biz süpürüyoruz dedim mecbur süpüreceksiniz dedi.bide çöp kovasını çöpe dökün dedi çöp dısarıda daha nerde. dökmedim yarın gelme işe dedi o zaman bende şimdi gidiyorum dedim çıktım.herkes ezmeye calışıyor sessiz buluyorlar.300 tl yi zor veriyorlarmış çektiğimiz seye bak.tek biz mi calışıyoruz onlarda süpürsün tuvalette yıkıyacakmışız ala ala
Bence işten çıkmakla iyi yapmışsın
Aryık yalnız değilim :)