Foruma katılım neden bu kadar az?

Tedavi yöntemleri hakkında merak ettikleriniz..Hastane ya da doktorlar hakkındaki tavsiyeleriniz..
ozdess

Foruma katılım neden bu kadar az?

Mesaj gönderen ozdess »

Forumu takip ediyoryum ancak katılım bence çok az.Özellikle profesyonel yardımda ciddi bir paylaşım yok, baslıklar eski.Acaba tedavilerinden fayda gören arkadaslar paylaşımda bulun muyor mu ,yoksa fayda gören yok mu?
Kullanıcı avatarı
sf_ank

Re: Foruma katılım neden bu kadar az?

Mesaj gönderen sf_ank »

katılıyorum forum çok ölü aktif birşey göremiyorum malesef ...azimli insanlar değiliz zaten azimli olsak sf li olmazdık degil mi...herkes boşvermiş görünüyor
Kullanıcı avatarı
fadime

Mesaj gönderen fadime »

Bu sorun tek başına yaşanıyor. Kalabalıkların içinde bir tek kişi kendisi daralıyor, bunalıyor,kızarıyor. Karşıdaki adamlar ne çektiğini anlamıyorlar bile. Çözümü de herkesin kendi içinde. Herkes kendi çabalarıyla, kendinde keşiflerle, biresysel çalışmalarıyla aşacak. Dotor, ileç bile birer araç. Bu siteden de birşey beklemeyin. Hatta fazla takılmayın. Bunu rahatlıkla size söyleyebilirim. FAzla takılmayın buraya.
Cinastım. Şartlar fadime yaptı.
Kullanıcı avatarı
sf_ank

Mesaj gönderen sf_ank »

neden fazla takılmamamızı söylüyorun artıracagını mı dusunuyosun uzerine gitmenin?
ilhn_41

Mesaj gönderen ilhn_41 »

arkadaşlar mrb ben bu foruma yeni katıldım bende aşırı derece el ve ayak terlemesi var hava koşulları hiç farketmiyo - nin altında bile var eski başlıklarda deniz diye bi arkadaş bi ilaç önermiş aşırı terlemeye iyi geldiğini belirmiş bu ilacın ismini biliyormusunuz acaba doktora bi danışsam şimdiden yardımlarınız için teşekkürler
AyseL83

Mesaj gönderen AyseL83 »

bence de paylaşım çok çok az nedenini bilmiyorum ama,eski msjlara baktığımda bir yoğunluk varmış sitede.bence herkes büyüdü dünya işleriyle meşgul zaman yok :=)
inadinahuzur

Mesaj gönderen inadinahuzur »

Hemen herkes bunalım mesjlar yazdığı için sıkılanlar olabilir 2005 aralıkatan beri üyeyim ama takma isim eğiştirdim Eskiden mükemmel paylaşımlar yapılırdı pozitif çözümlere dönük
AyseL83

Mesaj gönderen AyseL83 »

inadinahuzur yazdı:Hemen herkes bunalım mesjlar yazdığı için sıkılanlar olabilir 2005 aralıkatan beri üyeyim ama takma isim eğiştirdim Eskiden mükemmel paylaşımlar yapılırdı pozitif çözümlere dönük
eskiden yazar mıydınız foruma ?
ilhn_41

Mesaj gönderen ilhn_41 »

bi yardım istedik yeni geldik dedik bi hoşgeldin diyen bile yok anca geyik muhabbeti ondan sonra niye katılım az az olur tabi.
Kullanıcı avatarı
manzara

Mesaj gönderen manzara »

küresel ısınmadan dolayı.
BEN BENİM
Kullanıcı avatarı
fadime

Mesaj gönderen fadime »

sf_ank yazdı:neden fazla takılmamamızı söylüyorun artıracagını mı dusunuyosun uzerine gitmenin?
Buraya fazla girmek sorunun üzerine gitmek değil ki.
Araştırın, işinize yarar bilgilerini alın, ama fazla zaman harcamayın burada. Bir kere buradakiler malesef karamsar, ümitli değil. Bu ruh hali ister istemez herkesi etkiliyor.
Yumurta gibi. :D Dozunda yersen çok yararlıdır da fazla yersen yumurtayı alerji yapar. :D
Cinastım. Şartlar fadime yaptı.
Kullanıcı avatarı
masalkitabı

Mesaj gönderen masalkitabı »

Bu hastalığı yaşayan varsa da ne yaşadığının farknda değil sonuç =bilinçsizlik
And here I come up the hill, I'm pushing my wheel of love ... I'm flying. Look at me now.
Kullanıcı avatarı
mental

Mesaj gönderen mental »

Hastayız ondan belki :)
Kullanıcı avatarı
caferali

Mesaj gönderen caferali »

forum bozdu, çok bozdu, öyle böyle değil acaip bozdu.

o değil de sanırım yeni üye olan yok pek. bu da hotmail aktivasyon şeysinden falan kaynaklanıyo olabilir.
de te fabula narratur
nedim

Mesaj gönderen nedim »

Çok haklısın yaa neden kimse yok