Kızlarla nerede nasıl tanışabilirim

Tedavi yöntemleri hakkında merak ettikleriniz..Hastane ya da doktorlar hakkındaki tavsiyeleriniz..
noname07

Kızlarla nerede nasıl tanışabilirim

Mesaj gönderen noname07 »

Arkadaşlar ben çalışan 18 yaşında bir gencim ben çalıştıgım için sosyal olarak yaptıgım bi faliyet yok 1 tane erkek arkadasım war onun dısındada arkadasım yok kızlarla nerede tanışırım nasıl tanışırım bilmiyorum spor dans olarak bir kaç kez bu faliyetlere katıldım fakat bi sonuç alamadım maddi durumumda iyi tek sıkıntı kızlarla takılacak tanışacak muhabbet edebiliecek bi ortam yok yardımcı olursanız sevinirim
sosyalfobikim

Re: Kızlarla nerede nasıl tanışabilirim

Mesaj gönderen sosyalfobikim »

düz mantık dünyada 7 milyar insan olsa 3,5 milyarı erkek 3,5 milyarı kadın olsa yüzde yüz sana bi kadın düşer bu 3,5 milyar erkeğin yarısı genç yarısı yaşlı olsa aynı olay kadınlardada olsa yüzde yüz sana bi kadın düşer türkiyede 70 milyon insan olsa 35 milyonu erkek 35 milyonu kadın olsa sana yine bi kadın düşer karşında bi kız olsa gidip tanışmak istesen yüzde 50 kabul eder yüzde 50 kabul etmez ama gidip tanışmazsan yüzde 100 kaybedersin dünyadaki 7 milyar insandan 3,5 milyar kadından kendi kadınını ara ha birde sana bu tavsiyeyi bi sosyal fobikse hiç kafayı takma girişimci ol
Kullanıcı avatarı
gönül dostu

Mesaj gönderen gönül dostu »

yuzde 50 olayı kesin değil tabi tip v.s. varsa 50 den yüksek yoksada 50 den düşük ama tabi tanışmazsan kesin olan olasılık %100 kaybetmek
Resim
sosyalfobikim

Mesaj gönderen sosyalfobikim »

tip mip hikaye bunlar nice tipsiz var önemli olan kendine güven bi kere başarı elde ettin mi gerisi artık geliyor normal bi insan rahat bi şekilde insanlarla konuşurken bi sosyal fobik bunu rahatlıkla yapamıyor hemcinsleriyle konuşurken bile kendini rahat hissetmiyor kızlarla nerde tanışabilirim diye sormuş arkadaşımız kızın olduğu her yerde kızlarla tanışabilirsin kırmızı ışıkta kafede spor salonunda ve heryerde iyi bi yerde askerlik yaparsan askerde bile önemli olan girişim hiç tanımadığın birine tanışmak için yaklaştığında 3 ihtimalin var ya evet der ya hayır der yada ne evet ne hayır der onun için şansın yüzde elliden de fazla ha dersen ben sosyal fobiğim kendim tanışamıyorum arkadaşların vasıtasıyla tanışabilirsin
prodigy

Mesaj gönderen prodigy »

(¯`·._.·[RåpØr$ûZ d€Lî]·._.·´¯)
xact

Mesaj gönderen xact »

Boşver kızları falan zaman kaybı. Kendini geliştirmeye bak, iş bul sonra da evlen. Benim mantığım bu. Ama ille de isterim dersen interneti pek önermem. Eğer o da olmuyorsa kızla internette fazla konuşma, hemen buluşmaya bak.
kaderimmis

Mesaj gönderen kaderimmis »

ben eşimle bir evlilik sitesinde tanıştım, ikimiz de memuruz, aslında özünde iyi biri, ama anlaşamadık başlarda şimdi daha iyiyiz.
Kullanıcı avatarı
kamuuzmanı

Mesaj gönderen kamuuzmanı »

sosyal olunması lazım öncelikle. kendine birazcık da olsa güvenmelisin. kendine güvenmeyen insana bir başkasının güvenmesi gerçekten zor.
SatasmaBana

Mesaj gönderen SatasmaBana »

Nerede:Üniversitede.

Nasıl:Bilmiyorum. : )
bulantı
Kullanıcı avatarı
kamuuzmanı

Mesaj gönderen kamuuzmanı »

her yerde olabilir bu tanışma işi. ama kolay ve zor olduğu yerler vardır tabi. işte ve okulda çok daha kolaydır. banka kuyruğunda sıra beklerken mesela çok daha zordur. ama o an insana cesaret gelip güzel ilişkilere bi adım atıldığı da olmuyor değil.
Lucifer

Mesaj gönderen Lucifer »

Bana sorarsan kızı arkadaş çevresi geniş olan bir erkek arkadaş bul kendine o da seni onlarla tanıştırsın ilk olarak , daha sonraları kendine güvenin geldikçe sosyal medyadan falan kızlarla tanışıp buluşabilirsin.Denemeni tavsiye ederim , sosyal medyadan buluşup tanıştığım 15-20 kız olmuştur en az :)
ezelisfli

Mesaj gönderen ezelisfli »

Lucifer bize de su isin biraz inceliklerini anlatsana :)
Bugün ilk kez bir kiza bulusma teklif ettim ondan da reddi yedim :D