Sosyal Fobi Testi...

Tedavi yöntemleri hakkında merak ettikleriniz..Hastane ya da doktorlar hakkındaki tavsiyeleriniz..
Kullanıcı avatarı
starmaster

Sosyal Fobi Testi...

Mesaj gönderen starmaster »

internette arama yaparken bu siteye rastladım
kaynaklar o kadar yetersiz ki
neyse
http://www.mcaturk.com/test_sosyalfobi.htm
Kullanıcı avatarı
genki

Mesaj gönderen genki »

testi uyguladım ve gayet başarılı bir sobit olduğum ortaya çıktı ee tabi kaç senenin birikimiylee girdim bu teste
olgunluğun gercek olcutu kişinin yası değil, sehrin gobeğinde iç çamasırlarıyla uyandığında nasıl davrandığıdır / vudi elın
hanzade

Mesaj gönderen hanzade »

bende çok başarılıymışım maalesef :cry:
sezer

Mesaj gönderen sezer »

siteye girmeyi başaramadım bir türlü, ama ben sf me güveniyorum. Başkalarınkinden aşağı bir tarafı olmayacağı hususunda,,
anka

Mesaj gönderen anka »

sevgili arkadaşlarım psikiatrik tedavi almam gerekiyormuş.ama ben kesinlikle bunu reddeiyorum çünkü kendim gelicem üstesinden....başarımı kutlamaya gidiyorum.biraz çalışıyım bakalım.
terakkiperver

Mesaj gönderen terakkiperver »

anka yanındayız :D diyecegm ama bunun ne kadar faydası olacak bilemem..

ama tek başına mucadele etme kararı vermen, bir karar vermen çok güzel..tebrik ederim.. başrılar..
Kullanıcı avatarı
genki

Mesaj gönderen genki »

anka umarım başarırsın :)
olgunluğun gercek olcutu kişinin yası değil, sehrin gobeğinde iç çamasırlarıyla uyandığında nasıl davrandığıdır / vudi elın
Kullanıcı avatarı
starmaster

Mesaj gönderen starmaster »

bu yoculukta yanındayız... :wink:
Kullanıcı avatarı
Herangi biri

Mesaj gönderen Herangi biri »

psikiyatrik destek almam gerekiyor çıktı.hepsini işaretledim..ama hayatımın her döneminde yok bunlar.bazen çok iyiyim,kız arkadaşımla buluşur,çok rahat ilgi çeker,çok iyi konuşurum.

ama bazende lanet olsaı gelir alır beni,yine çok ilgi çekerim ama bundan faydalanamam.sessiz kalırım,silik kalırım..bu konuda güvenimi arttırmalıyım.bu konu hakkında neler yapıyor,nasıl çalışıyorsunuz arkadaşlar?
TaKe Me BaCk To mY BoAT on ThE RiVer.I nEEd to go dOwN, I NeeD To cOMe dOWn..
mavikaranlik

Mesaj gönderen mavikaranlik »

Daha önceleri durumumu araştırırken bende rastlamıştım bu sayfaya. Hepsine evet demiştim o zamanlar, malesef değişen bişey olmamış halen hepsi evet durumunda saymaktayım...
koko
İletişim:

Mesaj gönderen koko »

ilk soruda ironik bir durum var.hayır mı desem, evet mi desem?
icetea

Mesaj gönderen icetea »

ne bu simdi? dört tane evetim var yine de yardim al diyor.. para tuzagi bunlar :))
senanur

Mesaj gönderen senanur »

yaww bende iyi bi s.f.li çıktım ama ben terapi görüp bi seansına 70-80 mılyon odeyemem emınımkı sızde oylesınızdır ilaç da sadece çarpıntı gibi durumlar için olduğuna göre ben nasıl kurtulacağııııııııııııııııııııııııııııııımmmm :oops:
darth vader

Mesaj gönderen darth vader »

senanur sadece bu teste bakıp da sfli olduğunu düşünmen çok yanlış.belki de başka bir problemin vardır.hemen kendini sfli gibi hissetme.ben de bu yanlışa kapıldım ve bütün sf davranışları kendime yakıştırmaya başladım.sakın sen de bunu deneme.insanlardan korkma .bırak da biraz onlar senden çekinsinler.kalabalık yerlere girmeye çalış.en iyi tedavi yöntemi aslında senin içinde ve sen de bunu çok iyi biliyorsun.sadece kendini dinleme.herkesin sorunu olabileceğini düşün ve başkalrının sorunlarını dinlemeye çalış.belki o zaman istediğn sonucu elde edebilirsin.
name

TEST

Mesaj gönderen name »

HERKESE MERHABA :))

BEN BİR KAÇ GÜN ÖNCE ARANIZA KATILDIM EN SON BİR TOPLANTIDA YAŞADIĞIM DURUMDAN SONRA İNTERNETTE BAŞVURABİLECEĞİM BİR PSİKOLOG ARARKEN SİTEYE RASTLADIM . İNSANIN KENDİ YAŞADIĞI SORUNLARI YAŞAYAN BİRLERİNİN OLDUĞUNU BİLMEK GÜZEL VE AŞMAK İÇİNDE GÜVEN VERİCİ TESTİ UYGULADIM VE SONUÇ : PSİKİYATRİSTE İHTİYACIM VARMIŞ.