yardım

Tedavi yöntemleri hakkında merak ettikleriniz..Hastane ya da doktorlar hakkındaki tavsiyeleriniz..
anelka3447

yardım

Mesaj gönderen anelka3447 »

ben tedavi olmak istiyorum istanbulda oturuyorm bana tavsiye edeceğiniz doktor psikiyatrist vb. varmı yardımcı olduğunuz için şimdiden teşekkür. Avrupa yakasındayım
amphetamin

Mesaj gönderen amphetamin »

Merhaba Anelka...

Emekli sandığı vb. bi sosyal güvencen varsa önerebileceğim en iyi kurum İstanbul Üniv. Tıp fakültesidir. Cerrahpaşa veya Çapadaki psikiyatri servisleri alanında uzman yerler Sana en uygun tedaviyi belirleyip ilaçlarını düzenlerler İmkanın varsa mutlaka git derim
anelka3447

Mesaj gönderen anelka3447 »

sağol kardeş yardımın açaı ancak sosyal güvence var anacka ben kendi param ile gi,deceğim çünkü benim için karneyi kullanmak sakıncalı olabilir bir ara gidip denerim çok fazla ücret alınıyor mu bu konuda bir bilgin var mı
amphetamin

Mesaj gönderen amphetamin »

Hımm kendi paramla gidecem diyorsan tmm yine öyle yap farketmez ki Aslında daha iyi olur Proflarla terapi yaparsın 150 ytl ücretleri var Normal hekimden ne farkı var dersen çok fazla... Çünkü Proflar artık olayı aşmış insanlar yani birkaç terapi ve testten sonra senin gerçek hastalığını ve tedavini şıp diye bulurlar En azından kafan rahat olur Yani demek istediğim verdiğin paraya değer