bursadan önerebileceğiniz biri yok mu arkadaşlar?

Tedavi yöntemleri hakkında merak ettikleriniz..Hastane ya da doktorlar hakkındaki tavsiyeleriniz..
Kullanıcı avatarı
eerkaratas

bursadan önerebileceğiniz biri yok mu arkadaşlar?

Mesaj gönderen eerkaratas »

arkadaşlar daha önce mor x te yazmış, bursadan önerebileceğiniz bi doktor, sonrasında bende sormultum aynı soruyu, ama ikisine de cevap yazılmamış! bursadan bilen yok mu hiç, bursadan sf li yokmu, yada var da tedavi gören yok mu? :!: :(
_L_N_

Mesaj gönderen _L_N_ »

cevap vermediklerine göre bursadan kimse yoktur arkadaşım..

istersen google ı aç,bursadaki hastanelerin adlarını yaz,psikiyatri servislerine şöyle bir göz at..

ne dersin;?
Kullanıcı avatarı
eerkaratas

Mesaj gönderen eerkaratas »

ok
teşekkür ederim Lavinya; buda bi cevaptır, haklı olabirsin
_L_N_

Mesaj gönderen _L_N_ »

önemli değil,yardımcı olmaktı amacım;)
confession

Mesaj gönderen confession »

Selam,

Bursa'da bildigim biri var: Engin Demiriz.. Bir bayan psikiyatrist. Iyidir, iyi referanslar aliyorum ona gidenlerden. Ben bir kere gitmistim, sonra gidemedim bir daha. Tavsiye ederim. Muayenehanesi Setbasi'nda.. Sanirim Bilson adli bir tip merkezinde. Oyle kalmis aklimda. Tip fakultesini pek tavsiye etmem. Fakulteye elini veren kolunu kaptiriyor:)

Mailini bugun gordugum icin ancak simdi cevap yazabildim. Umarim cok gec olmamistir.

Sevgiler..
recept

Mesaj gönderen recept »

ben 28 temmu zitibariyle bursada piskiyatrise gittim..bana sosyal fobi teşhisi koydu...ve birde antidepresan bir ilaç verdi....18 ağustosada tekrar randevum var...şu an ilaçların yan etkileri devam etmekte...bir gelişme oldugunda özellikle iyi bir gelişme olursa burada yazmaya devam ederim...gittiğim yerin web sitesi aşagıdadır....

www.bursapsikiyatri.com/