Emotional Freedom Technique-tekniği

Tedavi yöntemleri hakkında merak ettikleriniz..Hastane ya da doktorlar hakkındaki tavsiyeleriniz..
Kullanıcı avatarı
lord@

Mesaj gönderen lord@ »

Deneyden kasıt tedavi :)
Bana düşman bir ben yaratmışım ben, benliğimin derinliklerinde...
Kullanıcı avatarı
gülşen

Mesaj gönderen gülşen »

unuttum'cum,benim üzerimde dene lütfen..ben hazırım..:D
ben bir gün giderim ki neyim kalır;
eksik bıraktığım herşeyim kalır...
Kullanıcı avatarı
UNUTTUM

Mesaj gönderen UNUTTUM »

nayır yahu... olur mu öyle şey :D ben yalnızca teorik bilgiye sahibim :D :P
Her hayal gerçek,her istek emir oldu hayata...
Mutluluk sen hissettiğin her an yanında :)
alev

Mesaj gönderen alev »

bu eft nin marifetlerini son zamanlarda çok duyar oldum en kısa zamnda öğrenicp uygulayacağım valla
personalik

Mesaj gönderen personalik »

Daha önceden izlediğim fakat çokta anlam veremediğim bir vidyo vardı şimdi ne olduunu anlayıp 18 dakika boyunca vidyoda gördüğümü yapmak üzere sizede linki veriyorum.

ingilizcesi olanlar daha iyi anlayacaklardır ama genel olarak kendine telkinler verip o noktalara vurma işlemleri yapılıor.

http://www.youtube.com/watch?v=6i33V2EcVlY

ing:even tho i have this feeling i deeply and completely accept my self

tr: Bu duyguya sahip olsam bile (o sırada kaygı endişe türü şeyler düşünülüyor) derinden ve tamamen kendimi bu durumla kabul ediyorum.

İngilizcesi daha iyi olanlar daha iyi çevirirlerse daha iyi olur :lol:
mirtatli_ceyar

Mesaj gönderen mirtatli_ceyar »

peki arkadaslar bi sorum olcak bunu terleme ve kızarma problemine karsı nasıl uygulayabiliriz
sessiz gemi

Mesaj gönderen sessiz gemi »

EFT eğitimi almıştım ama tembellik yapınca pek çok şeyi unuttum :=) Terleme ve kızarma sorununda pek işe yaramayabilir.Çünkü psikolojik telkin olarak faydalı ama bu terleme fizyolojik bir olay.Kökeni yine psikolojik olabilir ama bilmiyorum yani kafam karıştı şimdi :=)
sevsek

Mesaj gönderen sevsek »

bu eft eğitimini alsam yardımcı olabilir mi acaba bana sorunumu çözebilir mi ki gidenler cevap yazsın lütfen
sporky

Mesaj gönderen sporky »

Eft işinde artık felaket bir rant olduğundan mı desek yoksa insanların ya da merak edenlerin bu işe bir sihirli değenek gibi sarılmasından mı desek internette araştırdığınızda bi dolu eft uzmanı çıkıyor ve istedikleri para bir seans için 100 ytl'den aşağa değil. Tabi bu da en ekonomik olanı için geçerli olan bir meblağ. En lüksünü varın siz düşünün.. Eğer gerçekten öğrenmek istiyorsanız bence internetten iyice araştırın.. Mesela eft'nin detaylı bir e-book versiyonu internette dolaşıyor zaten. Gerçekten işin içinden çıkamıyacağınızı anladığınız ya da mutlaka bir uzmanla yapacağım dediğiniz anda da ince eleyip sık dokumanız ve en doğru uzmandan bu işi öğrenmeniz en mantıklısı.