arkadaşlar izmirde iyi bir psikiyatr bilen var mı?

Tedavi yöntemleri hakkında merak ettikleriniz..Hastane ya da doktorlar hakkındaki tavsiyeleriniz..
eyfel

arkadaşlar izmirde iyi bir psikiyatr bilen var mı?

Mesaj gönderen eyfel »

meraba arkadaşlar...son çare olarak bir psikiyatriste gitmeye karar verdim izmirde iyi faydalı olabilecek bir psikiyatrist bilen varsa buraya yazsın lütfen..cok sevinirim ...tesekkurler..balçovaya yakın bi yerlerde olursa ultra sevinirim.. :)
dream

Mesaj gönderen dream »

bende arıyorum kardeşim bende izmirdeyim eğer bi doktor öğrenirsen bana da mesajla atıver:) geçmiş olsun
oTTo

Mesaj gönderen oTTo »

ben bi sürü doktor deiştirdikten sonra prof.müge tamar'ı buldum...çocuk psikiyatristi, ve sadece çocukları kabul ediyo, beni de kabul etmiş olması sürpriz olmamıştı tabi benim için...
zehir

Mesaj gönderen zehir »

arkadaşlar ben izmirdeyken gittiğim bir doktor vardı fazla devam edemedim ama arkadaşım uzun süre gitmişti,pskyatrist ama terapide uyguluyor çok iyi biri Erhan bayraktar,alsancakta,ege üniversitesi doç.
Bir Düşünce Ekersin, Bir Eylem Biçersin...
Bir Eylem Ekersin, Alışkanlık Biçersin...
Bir Alışkanlık Ekersin, karakter Biçersin...
Bir Karakter Ekersin, Kaderini Biçersin
Kullanıcı avatarı
nanotime

Mesaj gönderen nanotime »

benim tanıdığım harika bir piskyatır var özelden mesaj atarsanız adres yada telini verebilirim
trucker

Mesaj gönderen trucker »

ERHAN BAYRAK TAR GİTMENİZİ ÖNERİRİM SADECE PANİK ATAK DEİİL DEPRESYON .... HEPSİ DOÇ DEİİL PROF BEN HASTASIYIM