merhaba

Tedavi yöntemleri hakkında merak ettikleriniz..Hastane ya da doktorlar hakkındaki tavsiyeleriniz..
sweetinci89

merhaba

Mesaj gönderen sweetinci89 »

arkadaşlar sfyi hmn hmn yenmiş bi arkadaşım warsa bana lütfen yrdm etsin çok kötü durumdayım. özel msj atin lutfen.
iyilesecegim
.:AND_MAİYESİ:.

Mesaj gönderen .:AND_MAİYESİ:. »

önce türkçeyi düzgünce kullanın sonra yardım istemeye kalkın bence...mazallah yanlış anlaşılabilirsiniz benden söylemesi yani........... :?
Kullanıcı avatarı
crvena_zvezda

Mesaj gönderen crvena_zvezda »

Ne oldu ki?

Herkes yardımcı olabilir sana burda...
sweetinci89

pardon ben türkçe karakterlerle yazmaya çalışırım ama merhaba yazarken a ya bascağıma yanlışlıkla sol yukarı çarprazındaki q ya bastım beni affetmeniz dileğiyle ....
iyilesecegim

sweetinci89 yazdı:pardon ben türkçe karakterlerle yazmaya çalışırım ama merhaba yazarken a ya bascağıma yanlışlıkla sol yukarı çarprazındaki q ya bastım beni affetmeniz dileğiyle ....
tamamdır düzelttim ;) ama ben onu kasdetmemiştim...neyse alttaki yazıya bakarsanız anlarsınız zaten ne demek istediğimi....... :roll:
sweetinci89 yazdı:arkadaşlar sfyi hmn hmn yenmiş bi arkadaşım warsa bana lütfen yrdm etsin çok kötü durumdayım. özel msj atin lutfen.
Kullanıcı avatarı
POLICE

Re: merhaba

Mesaj gönderen POLICE »

sweetinci89 yazdı:arkadaşlar sfyi hmn hmn yenmiş bi arkadaşım warsa bana lütfen yrdm etsin çok kötü durumdayım. özel msj atin lutfen.
arkadaş harfleri yanlış kullanmış olabilir ama bence cümle anlaşılıyo bi mahsuru yok :)
I'm a Cop!! I'm a Police

evet doğru aslında ama ben artık iyice sinirim bozulduğundan mıdır nedir her zaman uyarma ihtica duyuyorum kendimde...kusuruma bakmayın siz neyse...

sweetinci89 ne türlü bir yardım istediğini belirtirse eğer ona göre birisi özel mesaj atar herhalde.... :? yardımcı olamıyorum durumun ne olduğunu bilmediğimden üzgünüm......
sweetinci89

AND MAiYESi sende nickinde and falan yazmışsın bu arada dikatimi çekti yani neden ve MAiYESi demedin anlamadım. neyse şaka bir yana da ben sana özelden dün mesaj yolladım bana cevap vermedin...
iyilesecegim
Kullanıcı avatarı
ikarus

Mesaj gönderen ikarus »

ben yendim sayılır da,sana ne gibi bi yardımım olabilir ki?
_L_N_

Mesaj gönderen _L_N_ »

Ooo ikarus seni buralarda görmek ne güzel :)

Tebrikler =D>
Kullanıcı avatarı
ikarus

Mesaj gönderen ikarus »

bazen iyiliğim tutuyo kahretsin :P

aslında ben forum dışında daha faydalı oluyorum daha doğrusu oluyormuşum :)

NOT: temizliği ben yaptım
En son ikarus tarafından 04 Tem 2007, 21:00 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
crvena_zvezda

Mesaj gönderen crvena_zvezda »

:D:D
mrptkd

Mesaj gönderen mrptkd »

bu konuda and maiyesine katılmadan edemicem! nikiyle ilgili benim de merakımı gidermedi bi co.admin olarak asli görevini yapmadı ama yine de .pPp
_L_N_

Mesaj gönderen _L_N_ »

morpatili..

And mesajını görmemiş olabilir...

sweetinci89 yazdı:AND MAiYESi sende nickinde and falan yazmışsın bu arada dikatimi çekti yani neden ve MAiYESi demedin anlamadım. neyse şaka bir yana da ben sana özelden dün mesaj yolladım bana cevap vermedin...
morpatilikedi yazdı:bu konuda and maiyesine katılmadan edemicem! nikiyle ilgili benim de merakımı gidermedi bi co.admin olarak asli görevini yapmadı ama yine de .pPp
:? ne demek istediğinizi tam olarak anlayamadım kusuruma bakmayın daa....
şimdi benim nickimmi sorun olmuş ne olmuş yani çözemedim yani........ :lol: