Grup çalışması detayları

Tedavi yöntemleri hakkında merak ettikleriniz..Hastane ya da doktorlar hakkındaki tavsiyeleriniz..
eeliff

Mesaj gönderen eeliff »

ben de çalışmalara katılmak istiyorum benim için de yer var mı?
''Sana rahatsızlık veren hiçbirşey, sana ait değildir.''
mrptkd

Mesaj gönderen mrptkd »

açıkçası ben sena hanmdan bir adet mesaj beklerdim cep telefonlarımız var onda.. böyle habersz bi şekilde sonlandırması hoş olmadı.. artık devam etse de gideceğimi sanmıyorum küstüm bi kere .pPp yine de sağolsun yardımı oldu elbette :roll:
Kullanıcı avatarı
catastrophic

Mesaj gönderen catastrophic »

sena hanımdan gelen son resmi açıklama nedir? bundan sonra bir grup daha olacak mı? tamamen bitti mi yoksa?
sessiz gemi

Mesaj gönderen sessiz gemi »

Sena hanım yakın bir tarihte basın açıklaması yapacakmış.
Kullanıcı avatarı
Bornfobik

Mesaj gönderen Bornfobik »

Arkadaslar bedava terapi de biyere kadar yani" duyar gibi oldum:roll:
sessiz gemi

Sena hanım bizi bilerek yalnız bıraktı Bunu da hayatın gerçekleriyle yüzleşmemiz için yaptı Nihayi kurtarıcı olarak gördüğümüz veya en azından desteğini hissettiğimiz bir insan ummadığımız bir anda bizi yok farzederek belki de en kötü şeyi yaptı Ama bunu art niyetle yaptığını sanmıyorum Bizlerin iyiliği için yaptı Kendisini özlemeye başladım Saçmalıyorsam pardon ama aklıma başka ihtimal gelmiyor Morpatili'nin dediği gibi istese bize cepten kolayca ulaşıp haber verebilirdi ama yapmadı Böyle davrandığı için ona kızıyorum ama bir taraftan da yaptığı iyilikleri ve katkıları düşününce de şükran duyuyorum Belki gerçekten meşguldür falan demeyin bana grup çalışmasına ara vereli 2 aya yakın zaman oldu ve istese bize bir şekilde ulaşırdı Sebebi her ne ise artık Sena hanımın grup çalışmasını gerçekten özleyeceğim
sessiz gemi

"Nihai" yazacağıma "nihayi" yazmışım :D
Kullanıcı avatarı
catastrophic

Mesaj gönderen catastrophic »

belki de sizin iyileşeceğinizden umudunu kesmiş ve hala düzelme şansı olabilecek hastalara yönelmiştir. :)

şaka bi yana, gerçekten çok önemli, hayati bir meşgalesi yoksa ve dediğiniz gibi haber vermeden grubu bitirmişse ayıp etmiş. ama öte yandan, bu kadar zaman ücretsiz grup terapisi uygulaması (ve dediğinize göre faydalı da olması) çok az doktorun yapacağı bir iyilikti. en azından dışarıdan göründüğü kadarıyla öyle...
sevsek

Mesaj gönderen sevsek »

sessiz gemi yazdı:"Nihai" yazacağıma "nihayi" yazmışım :D

bari bur da rahat ol ne önemi var bi kaç yanlış harfin:D
sessiz gemi

Eğitimci olduğum için yazıma dikkat etmeliyim. Başkalarına örnek olmalıyım. Tınlayan olur veya olmaz ayrı konu ama üzerime düşen görevi yapmalıyım. Sanal alemde imla kurallarına aykırı ve bozuk bir Türkçe ile yazmak bazılarınca marifet zannedilse de dilimizin korunması açısından önemli konular. Bunları düşünmek zorundayız.

"İyi ki öğretmen olmuşsun illa kendini bilgili göstermek zorundasın" diyenler de olabilir ama ben bunun derdinde değilim.

Yaptığım iş gereği vicdani bir sorumluluk taşımak zorundayım. Böyle basit ayrıntılar aslında çok önemli. Mesleği ne olursa olsun herkes diline özen göstermelidir. Göstermezse ne olur ? Bu vatan için arşa yükselmiş şehitlerimizin ruhlarına saygısızlık olur. Başka da birşey olmaz.
sevsek

Mesaj gönderen sevsek »

ben yanlış anlamışım o zaman kusura bakma
sessiz gemi

Aslında haklısın Bir harf için bu kadar abartmaya gerek yok Ülkeyi ben kurtarmayacağım Bana ne der geçerim ama bu sıralar sinirlerim çok bozuk Uykusuzluk sorunu yaşıyorum. Lütfen bana cevap yaz Sana ihtiyacım var :D
sevsek

Mesaj gönderen sevsek »

yok bence sen doğru sölüyosun yazımıza dikkat etmeliyiz zaten artık gençler internette yazdıkları kelimeleri konuşma diline aktarmaya başladılar dilimiz yozlaşmaya başladı onun için yazdıklarımıza dikkat etmeliyiz bi de ben farklı bi açıdan baktığım için öle bi şey demiştim nese uzatmaya gerek yok :)
sessiz gemi

:lol: Hayır sen doğru söylüyorsun Bu kadar küçük bir ayrıntıyı abartmamam gerekirdi. Önemli bir hatamı farketmemi sağladın. Seni bundan sonra ölürüm de bırakmam. Kabul et artık. Haklı olan sensin.
Kullanıcı avatarı
murat112

Mesaj gönderen murat112 »

catastrophic yazdı: bu kadar zaman ücretsiz grup terapisi uygulaması (ve dediğinize göre faydalı da olması) çok az doktorun yapacağı bir iyilikti. en azından dışarıdan göründüğü kadarıyla öyle...
Benimde takıntım psikolog ile psikiyatrist kavramlarının karıştırılmasına :lol:
Düzeltmeden edemiyeceğim.Psikolog yada Psikolojik Danışman olanlar doktor değildir.Psikoloji eğitimi alırlar...

;)
Tey Tey !!!