Grup çalışması detayları

Tedavi yöntemleri hakkında merak ettikleriniz..Hastane ya da doktorlar hakkındaki tavsiyeleriniz..
bahadır23

benıde alın

Mesaj gönderen bahadır23 »

bu terapi nerde oluyosa hangı tarihte oluyosa kacta oluyosa bilmek istiyorum ve gelmek istiyorum arkadaslar yanlıs anlamayaın emretmiyorum
rica ediyorum kurtarın benı bu durumdan yoksa ölsem daha iyi tek basıma çıkıp insanların arasında rahatca dolaşabilceğim günleri sabırsızlıkla beklıyorum hem ben yıllardır böleyim hiç değişemedim :D :(
sosyal fobi hastası
sessiz gemi

Re: benıde alın

Mesaj gönderen sessiz gemi »

bahadır23 yazdı:bu terapi nerde oluyosa hangı tarihte oluyosa kacta oluyosa bilmek istiyorum ve gelmek istiyorum arkadaslar yanlıs anlamayaın emretmiyorum
:=) Bu film vizyondan kalkalı çok oluyor arkadaşım. Biz de ufak bazı roller alarak katılma imkanı bulmuştuk.Grup terapisini yapan Sena hanım İzmit'teki bir deprem konferansını mazeret göstererek çalışmaya ara verdi. Kendisinden uzun süre haber bekledik ama alamadık. Tam da bu terapi bize iyi gelecek herhalde dediğimiz bir dönemde oturduk kalkdık yani :=) Böylesi bir yönden iyi oldu. Kendi adıma konuşursam kimseyi nihayi kurtarıcı olarak görmemem gerektiğini öğrendim. Yine de tadı damağımızda kalsa da Sena Tunç isimli bu şahsiyetin faydalarını asla inkar edemem. Grup terapisi sürüsince epey desarj olma imkanı buldum. bahadır bu psikologun Bostancı'da özel muayenesi var. Büyük ihtimalle terapi vermeye devam ediyordur.Maddi durumun müsaitse araştır derim. Gerçekten işi biliyor :=)
sessiz gemi

Re: benıde alın

Mesaj gönderen sessiz gemi »

bahadır23 yazdı:bu terapi nerde oluyosa hangı tarihte oluyosa kacta oluyosa bilmek istiyorum ve gelmek istiyorum arkadaslar yanlıs anlamayaın emretmiyorum
:=) Bu film vizyondan kalkalı çok oluyor arkadaşım. Biz de ufak bazı roller alarak katılma imkanı bulmuştuk.Grup terapisini yapan Sena hanım İzmit'teki bir deprem konferansını mazeret göstererek çalışmaya ara verdi. Kendisinden uzun süre haber bekledik ama alamadık. Tam da bu terapi bize iyi gelecek herhalde dediğimiz bir dönemde oturduk kalkdık yani :=) Böylesi bir yönden iyi oldu. Kendi adıma konuşursam kimseyi nihayi kurtarıcı olarak görmemem gerektiğini öğrendim. Yine de tadı damağımızda kalsa da Sena Tunç isimli bu şahsiyetin faydalarını asla inkar edemem. Grup terapisi sürüsince epey desarj olma imkanı buldum. bahadır bu psikologun Bostancı'da özel muayenesi var. Büyük ihtimalle terapi vermeye devam ediyordur.Maddi durumun müsaitse araştır derim. Gerçekten işi biliyor :=)
bahadır23

bende gelmek istiyorum

arkadaslar hangı gün saat kaçta nerde fiyatı nedir bilgilendirirseniz sevinirim hepinize geçmis olsun
sosyal fobi hastası
bahadır23

tamam

ben bulurum
sosyal fobi hastası
Kullanıcı avatarı
bonz1

Mesaj gönderen bonz1 »

devam ediyo mu grup çalışmaları :oops:
Kullanıcı avatarı
sfaq

Mesaj gönderen sfaq »

grup terapisine ben de çok özeniyorum..Fight Club filminde vardı ya..öyle bir tecrü
be yaşamak isterim doğrusu..amma ve lakin ankara da var mıdır nasıl nedir ne değilidir..fight club dakiğ gibi marla lar gelir mi oraya bilemem : )
Kullanıcı avatarı
eternet3

Mesaj gönderen eternet3 »

grup terapisine bende varımmmmmmmmmm
sessizfırtına

Mesaj gönderen sessizfırtına »

sorumu buraya sorayım barii...
nasıl etkinlikler ve ödevler verildi merak ediyorum...