Grup çalışması detayları

Tedavi yöntemleri hakkında merak ettikleriniz..Hastane ya da doktorlar hakkındaki tavsiyeleriniz..
sessiz gemi

Mesaj gönderen sessiz gemi »

Bu başlık ilk yazıldığında Sena hanım hakkında bir sürü asılsız iddia ortaya atıldı Grup çalışmasına gittiğimde bunların tamamının asılsız olduğunu anladım Sena hanım gerçekten işinde uzman birisi Ev-ofis olarak kullandığı bina çok güzel döşenmiş İçinde su kaplumbağasından hamster (fare) ye kadar birçok evcil hayvan da var Kendisi çok misafirperver bir insan Gruba katılan diğer arkadaşları da kendime çok yakın buldum Bu çalışmaya katılabildiğim için kendimi şanslı sayıyorum Yaşamadan anlaması zor Teşekkürler Sena hanım ;)
mrptkd

Mesaj gönderen mrptkd »

şehir dışında olduğumdan yazıları takip edemedim.. böyle bir grup oluşturulması çok hoş ben de katılıp bu deneyimi yaşamak isterim.. devamı yapılacak mı acaba?
Kullanıcı avatarı
catastrophic

Mesaj gönderen catastrophic »

katılanlar memnun olduysa, bir dahaki çalışmalara ben de katılmak isterim...

tabi sonradan katılma imkanımız varsa... :roll:
Sena Tunç

Mesaj gönderen Sena Tunç »

Arkadaşlar yarın 14:00- 16:00 arası 2. oturum yapılacak. Grubu katılamayacak arkadaşlarda telim var. Bana msg atarsanız iyi olur ama ümidim herkesin istikrarlı olması ve katılması
Görüşmek üzere...
Kullanıcı avatarı
catastrophic

geç haberim olduğundan ben yine katılamadım...

nasıl geçti bu seferki?
mrptkd

Mesaj gönderen mrptkd »

malesef hiçbişey yazamıyoruz catastrophic.. ama benim için çok iyi oldu onu söyleyebilirim! her hafta devam edecek ama keşke dün gelebilseydin, çünkü sena hn mesajında 2. hafta son katılım şansı idi diye yazmış.. yine de bi kendisiyle görüş istersen ;)
Kullanıcı avatarı
catastrophic

sena hanıma sonradan katılıp katılamayacağımı özelden sordum. kendisi açısından sorun teşkil etmeyeceğini ama gruptakilerin de onay vermesi gerektiğini söyledi.

bu durumda sizden izin istiyorum arkadaşlar. katılabilir miyim ben de? :roll: :)
mrptkd

Mesaj gönderen mrptkd »

katıl bari :P yani benim açımdan sorun yok da diğerlerini bilemem... ;)
global

Mesaj gönderen global »

Ben de katılmak istiyorum. Sena Hanım'a sordum. Gruptakilerin düşüncesi çok önemli dedi. Yani Sena Hanım için problem yok. Hafta sonuna kadar katılmanı istemiyorum diyen olursa katılmayacağım. Benim için farketmez şeklinde düşünenler de buraya yazarsa sevinirim. Önemli olan sizin düşünceniz...
sessiz gemi

Mesaj gönderen sessiz gemi »

catastrophic ve global.. sizlerin grup çalışmasına katılmanızda benim açımdan da hiçbir sorun yok Hatta bundan memnuniyet duyarım Catas..ı tanıyorum zaten İkinizin de bu çalışmaya güzel şeyler katacağınıza inanıyorum Gruba katılınca ne kadar doğru bir karar verdiğinizi siz de anlayacaksınız ;)
karisikadam

Mesaj gönderen karisikadam »

sena hanım bu çaılşmanın için de ben de olmak istiyorum
Sena Tunç

Mesaj gönderen Sena Tunç »

Arkadaşlar gruba 3 kısı daha dahıl olmak istiyorsunuz fakat hem grubun bu katılıma karsı düsüncesi, hem de yer, mekan açısından buna uygun bir ortam olmadığından sizi yenı gruba dahıl etmek istiyorum. Plan ve programımı netleştırdikten sonra mutlaka sıze haber vereceğim.
global

Mesaj gönderen global »

Tamam. Ben de sonradan buna karar verdim. Grubun baştaki hali tamamen değişmiş olacak. Bu da grubun istenen verimini düşürür. Bİr dahakine işaallah görüşmek üzere Sena Hanım. :)
Kullanıcı avatarı
catastrophic

yeni grubun oturumları ne zaman başlayacak? ve bu da önceki gibi ücretsiz mi olacak?
Kullanıcı avatarı
RIP

Mesaj gönderen RIP »

bende yeni gruba katılmak isterim ama fazla uzun sürmeyecekse eger... insallah bakış acımızda biraz değişim olur...