iyileşme adımları(uzman Ahmet bey ve ilaçlar sayesinde)

Tedavi yöntemleri hakkında merak ettikleriniz..Hastane ya da doktorlar hakkındaki tavsiyeleriniz..
Kullanıcı avatarı
cerulean

Mesaj gönderen cerulean »

ßilqe88 yazdı:reklam yazısı. ve kardelenle özge demir aynı kişiler sanırım. tarzları benziyor.
hayır değiller. bu da reklam yazısı değil kardelen'i siteden yıllardır tanıyorum kendisi arkadaşımız lütfen önyargılı yaklaşmayalım.
) O (
cehen
İletişim:

Mesaj gönderen cehen »

merhaba arkadaslar, ılac tedavısı kullanan arkadasım ılac tedavısı nasıl kullandıgını yazarsan sevınırım.ne sıklıkta kullanıyorsun bu hapları?
sessizfırtına

Mesaj gönderen sessizfırtına »

özge demir yazdı:sevgili bilge 88,
Bundan önce yazdığın yazılara şöyle bir baktım.Her konuda inanılmazsın. Herşeyide çok iyi biliyorsun ve müthişsin. bence senin adın Bilge 88 değil, ULUBİLGE olmalı. ayrıca çok keskin bir zekaya sahipmişsin gibi duruyor. Sana önerim bu foruma değil, paranoyakların forumuna katılmandır.Kendini daha iyi hissedeceğine eminim.

Arkadaşlar. birilerini karalamakve iftira atmak bu kadar kolay mı? Lütfen...
Ayrıca bu sitede doktor önerisi serbesttir. Ana sayfada PROFESYONEL YARDIM başlığının altını dikkatli okursan, bunu mutlaka göreceksin.Yani bu forumun sahipleri vwe yöneticisi doktor ve hastane önermeyi serbest bırakmış. Ben de menmun kaldığım doktoru yazdım. Bir yanlışlık varsa buna site yöneticileri müdahale edecektir. Ayrıca Leni, morlavanta ve kiraz adlıarkadaşların yazılarını okursan neden doktor önerisinde bulunduğumu anlşarsın. Ben bu sitenin kurallarına mı uyacağım.yoksa senin paranoyana mı? Lütfen...
Sana da Ahmet Bey' e gitmeni öneririm. Çünkü pek sorunlarını çözmüş birisine benzemiyorsun.
Arkadaşlar... Ahmet Bey hakkındaki düşüncelerim aynen devam ediyor ve herkese de öneriyorum.
Ayrıca gertçek ismim HAYRİYE.Önümüzdeki perşembe Bakırköy Hastanesinde doğumum var. Bebeğime kavuşacağım.
Lüfen.. Biraz Saygı.
Allah analı babalı büyütsün, hayatı boyunca sağlıklı, mutlu bir çocuk olur inşallah....
morlavanta

Re: iyileşme adımları(uzman Ahmet bey ve ilaçlar sayesinde)

Mesaj gönderen morlavanta »

deneme deneme deneme
morlavanta

Mesaj gönderen morlavanta »

deneme deneme deneme
secret-man

Mesaj gönderen secret-man »

doktor ahmet bey kendi gelsin yazsın :clap:
Kullanıcı avatarı
mahsunkul

Mesaj gönderen mahsunkul »

böyle doktor isimlerini özelden verellim derim. bu şekilde olmuyor.
..............Resim.................~~Resim
Kullanıcı avatarı
mahsunkul

Mesaj gönderen mahsunkul »

hayırı işler...
..............Resim.................~~Resim
kardelen

Mesaj gönderen kardelen »

Arkadaşlar, yaptığınız yorumlar içimi acıttı. Şüphelenmenize hak veriyorum.. İsmi bu kadar çok tekrarlanan bir doktor görsem belki ben de şüpheye düşebilirdim.
Yalnız insanları zan altında bırakmadan önce keşke biraz daha araştısaydınız, Ahmet bey kim? Kardelen kim? Özge Hanım kim? soruştursaydınız da ortaya biraz açık deliller koysanız? Ben buranın ilk üyelerindenim. Bir zamanlar epey aktiftim. Eğer kardelenin yazdığı bütün mesajları okursanız, geçmişte ne kadar çok şey yazdığımı neler yazdığımı görebilirsiniz. SAdece sosyal fobi hakkında değil yazdıklarım, kimi zaman şarkı sözleri yazdım, kimi zaman kendini çaresiz hisseden insanlara aklımın yettiğince öğüt verdim, sosyal, politik yazılar yazdım, hatta bazı yazılarımda doktorları ve ilaçları kötüledim. Eğer beni hala Ahmet Bey sanıyorsanız, bütün bunları da sizi aldatmak, oyuna getirmek için yazdığımı, aslında asıl amacımın en sonunda kendi reklamını yapmaya çalıştığımı düşünyorsanız, kolay gelsin derim :)
Çok incitildik, katılıyorum...Hassaslığımızı anlamayanlar oldu, anlatamadık kendimizi, çok yıprandık. En sonunda kurtarıcı olarak sarıldıığmız doktorların da aslında ne bizi ne rahatsızlıklarımızı önemsemediğini görünce büyük hayal kırıklığı yaşadık...Çok kızdık, nefret ettik onlardan, kötülemeye çalıştık. Bu öfkemizde de sonuna kadar haklıyız. Yalnız yaşadığımız hayalkırıklıklarının faturalarını suçsuz, bizi gerçekten önemseyen ve yardım etmek isteyen insanlara çıkarmamalıyız.
Ben Ahmet Beyi nasıl tanıdım onu anlatayım: Bu siteden yine! Depresyondaydım ve yardıma ihtiyacım olduğunu hissediyordum. Bir arkdaşımız Ahmet Bey hakkında bir yazı yazmıştı.Kısa ve inandırıcıydı. ( Sanırım ben bunu yapmayı da beceremedim. )Burada isim vermekte sakınca görmemem bu yüzden. Çünkü bu arkadaşın yazısı üzerine ben Ahmet Bey i tanıdım. Eğer bu bir yardımlaşma, paylaşım sitesiyse, neden bunu da paylaşmayalım diye düşünüyorum.Eğer özelden mesaj atsaydım. Birincisi kime atacaktım, ikincisi bu bir reklamsa bu da reklama girmez miydi?
Bu sitede adını ve adresini öğrendim Ahmet Bey den randevu aldım. Terapiler gayet olumlu geçti. Hala devam ediyorum, bir buçuk sene oldu..Farkındalığımı arttırıcı sözleri negatif duygu ve düşüncelerimin nelerden kaynaklandığını bulmama yardımcı oluyor. Eskilerinin yerine doğru düşünce kalıplarını koyuyorum. İlaçlar da negatif düşünceyle kimyası bozulmuş ya da baştan beri bozuk olan beynimi normale döndürüyor. Alınganlığımı ve aşağılık komplekslerimi azaltıyor.Bunun için de doğru ilaçları kullandığını düşünüyorum.
Ne kadar uğraştıysam ve dozunu indirmeye çalıştıysam da... : )İşte yine reklam kokan yazılar yazdım : ) Biz Ahmet Bey'i bizi önemsediği ve işinde çok iyi olduğu için, samimiyeti için onu çok sevdik. Elimizde olmadan coşmuş ve ona hakkını vermek istediğimiz için çok yazmış olabiliriz..
Bir de hakkını teslim etmem gereken bir kişi daha var! O da benim, kardelen! : ) Cesaretle herşeyle yüzleşebildiğim, beni aşağı çeken her düşünceye meydan okuyabildiğim ve asla vazgeçmediğim, kaçmadığım için. Kendime teşekkür ediyorum. Hiç kimse bizim kurtuluşumuz değil, biz kendimize yardım etmek istemediğimiz sürece de kimse yardım edemez.
Eğer üslubum Özge Hanımınkine benzediyse de bu bizim üslubumuz. Ben Ahmet Bey olsam hem, aynı üslupla yazmamaya çalışırdım. : )
Son olarak hala aklında soru işaretleri kalan arkadaşlar bana özelden mesaj atabilirler. Msn de adresimi de verebilirim. ( Yalnız bu da suistimal edilmez umarım. )
sevgilerimle...
En son olarak eğer yazmamı istemiyorsanız, böyle bir karar alınırsa da yazmam bundan sonra.
Kullanıcı avatarı
domates

Mesaj gönderen domates »

Ahmet gözünü seviyim yeme bizi. :p Şakaydı.

Gidebilme imkanı olan varsa gitsin canım bu kadar da önyargılı olmayalım. Sonuçta o da ilaç firmalarına çalışmıyor mu? Ya da daha az iğneleyici olayım, o da ilaç yazmıyor mu sonuçta?
sosyalfobi : geçici çekingen zar
sigmund

Mesaj gönderen sigmund »

Ahmet Koyuncu bu siteye mod. olsun ve bize yardımcı olsun. Sos. fob. konusunda uzman nasılsa. Bizi en iyi o anlar.
cesurmusun

Mesaj gönderen cesurmusun »

Kardelen paylaştğın için teşekkürler, yazılarını hep takip ederim. artık çok yazmıyor olsanda:) şüphecilik ve endişe her insanda olan duygular ama bizlerde biraz daha fazla sanırım. yazılarını görmek güzel,yardımseverliğinden ve iyi niyetinden şüphe duyulmasın.Seni bilenler biliyor ve tanıyor zaten. Teşşekkür ediyorum kendi adıma
crazy76

Mesaj gönderen crazy76 »

sevgili kardelen
Ben de nihayet Ahmet Bey' e gittim. ilk başta senden biraz şüphelensem de ( çünkü mesajıma yanıt vermedin) sonraları samimiyetine inandım. İyi ki inanmışım. Çok memnun kaldım. Adam gerçekten bu işi biliyor.Şu an iki seans oldu. Ama ben rahatladım.Artık düşmanımın ne olduğunu biliyorum.beynimdeki yanlış düşüncelerim.Verdiği Prozac çok iyi geldi. İştahımı da kesti.Ne güzel.
Yalnız kapısında bir sürü test doldurttu.Bir tek bu canımı sıktı.
Önerdiği kitaplar harika... ''Yüz kızarmasının önüne geçin'' yazarı EDELMAN.. mutlaka her sosyal fobik okumalı.Utangaçlığın nedenlerini ve çözümünü anlatıyor.

Kardelen,sana tekrar teşekkür etmek istiyorum.şüphelenen arkadaşlara da bir doktora gitmesini terapi almasını öneriyorum.
Kullanıcı avatarı
Kılçık

Mesaj gönderen Kılçık »

Lamictal ilacını daha önce sf tedavisinde duymadım.daha önce kullananlar faydalarını yazabilirmi?
birde reçetesiz alabiliyormuyuz eczanelerden?lütfen cvp bekliyorum....