memory center hakkında bilgisi olan varmı

Tedavi yöntemleri hakkında merak ettikleriniz..Hastane ya da doktorlar hakkındaki tavsiyeleriniz..
Kullanıcı avatarı
alanparsson

Mesaj gönderen alanparsson »

deagolbrandybuck yazdı:
joe frank yazdı:hasta olup iyileşmek isteyeen birinden o kadar para istemek bana hiç etik gelmiyor.Lafım sadece mcaturke değil tabiki.
cooooooooook zengin olsam boyle havadan bi yerden cok cok para gelse, hayrina bir psikolojik danisma merkezi, yada dernek gibi bisey acmak isterdim... herkes cami okul yaptiriyo zaten ben bu tip bisey yapmak isterdim.

hicbir maddi kar beklentisi olmayan boyle bir kurum yapmak en buyuk hayallerimden biri valla...
Yıldız Hanım bu dediğini aylarca yaptı zaten.
sfman

bravo deagolbrandybuck

Mesaj gönderen sfman »

Valla deagolbrandybuck, tebrikler bu fikrin için. Gerçekten, hasta olan insanlar iyileşmek için çırpınıp dururken onlardan bu derece yüksek meblağlar istemek insafsızlık olmuyor mu? Eğer bir gün param olursa, ücretsiz danışmanlık hizmeti yapan bir yer açacağım. selamlar
deagolbrandybuck

Mesaj gönderen deagolbrandybuck »

alanparsson yazdı:
deagolbrandybuck yazdı:
joe frank yazdı:hasta olup iyileşmek isteyeen birinden o kadar para istemek bana hiç etik gelmiyor.Lafım sadece mcaturke değil tabiki.
cooooooooook zengin olsam boyle havadan bi yerden cok cok para gelse, hayrina bir psikolojik danisma merkezi, yada dernek gibi bisey acmak isterdim... herkes cami okul yaptiriyo zaten ben bu tip bisey yapmak isterdim.

hicbir maddi kar beklentisi olmayan boyle bir kurum yapmak en buyuk hayallerimden biri valla...
Yıldız Hanım bu dediğini aylarca yaptı zaten.
alan parssonn sen nerelerdesın yaaa ortalardan kayboldun ozlettın kendını ...
ashparj

Mesaj gönderen ashparj »

bn de daha yeni gitmeye başladım memory center'a. arkdşlar biliyorsunuz ki insanlar belli konularda yogunlaşıp bilgi sahibi oluyorlar. bn daha önce farklı psikiyatristlere gitmiştim ancak belli başlı ilaç verip geçiştirdikleri oldu. belli konuda uzman olan kişilere gitmek gerekiyor. Uzm psikolog Yıldız Burkovik ' e gidenler de sosyal fobiden şikayetçi olanlar. Hem kndisi de geçmişte bu dertten zmn zmn şikayetçi olmuş. Bu bakımdan bn kendisini tercih ettm ve 1 kere terapiye gittim. yakında yeniden görüşcez. Aynı zmnda kndisi beni yine memory centerdaki bi psikiyatriste yönlendirdi. Adnan çoban. Bu beyin checkup ı için. Bu hafta görüşcm. çnkü beyindeki kimyasal bozulmalardn kaynaklanıyo şikayetlerimiz. Beynin işlevsel görüntülemesini yaparak stresli ortamlarda nasıl bir tepki verdiğini görebilirz. bu tepkiyi de ortadan kaldıracak en iyi ilacın ne olduguna bu şekilde karar verilebilir diye düşünüyorum. Umarım bu iyileşme adımlarım boşa çıkmaz :)
Keane

Memory Center'daki testler

Mesaj gönderen Keane »

Arkadaşlar Mc nin internet sitesinden bir takım klinik testlerden bahsediliyor.Aranızda bu testlerin uygalanmış olduğu kimse var mı? Fiyatlar hakkında bilgisi oan var mı? Beni bu konuda aydınlatırsanız çok memnun olurum arkadaşlar.
aurelia

Mesaj gönderen aurelia »

serkan33 yazdı:ben bu testleri yaptırdım beyin eg si de çektirdim..yaklaşık 100 seans aldım..ama fazla fark olmadı...sadece fark benden giden 5 milyar..birde tanju sürmelinin kendine ve karısına aldığı son model jip...küfür edicem şimdi ...neyse..Allah bunların cezasını öbür tarafta vericek herhalde ..ne diyiim..
oyy geçmiş olsun kardeş. hiç faydası olmadı mı yani? :?
aurelia

Mesaj gönderen aurelia »

:( en azından denemişsin boşver
başka bir tedavi yolu denersin sen de
amphetamin

Mesaj gönderen amphetamin »

serkan33 yazdı:hiç bir faydası olmadı...
Ben de seninle aynı durumdayım
global

Mesaj gönderen global »

Peki tedavi aşamasında neler yapıldı? Yani bir ders yılına başlarken işlenecek konular madde madde sıralanır ya. Siz o tedavi esnasında nasıl bir tedavi gördünüz? Madde madde sıralar mısınız? İlaç kullanmak haricinde neler yaptınız?
Memory Center'a ben de gittim. Ama birileri gitme boşuna para harcıyorsun. Hem ilaçlar karakterini iyice bozacak gibi şeyler söylediler. Bıraktım. Yıldız hanımla da görüştüm. Semra Baripoğluyla da görüştüm. EEG de çekildi. Devam etseydim sonuç alırdım gibime geliyor. Şimdi maddi imkanım yok maalesef. Açıkçası hayatımın hedefi tedavi olup kurtulmakken sizin hiç birşey değişmedi demeniz çok karamsarlığa düşürecek nitelikte... Onun için bu kadar ayrıntılı öğrenmek istiyorum...
maharaji

Mesaj gönderen maharaji »

Önemli olan insan olabilmek.Doktor,öğretmen.mühendis farketmez.Doğru düzgün insan oldumu işlerini iyi yapıyorlar.Eğer yanlış insansa ne yazıkki kendi çıkarlarını düşünüyolar.Doğru bir doktor bulursan umarım işe yarayan birşeyler olur.Sanırım benimde boyle bir doktor bulmam gerek.
Gün geceye varmadan
Toz duman eder bu şehir
Yalnızlığa inat iklimler değişir
Gün yine bitiyor bak
Dün yitiyor kalbime
Her mevsim bana sonbahar
Dört duvar...
global

Mesaj gönderen global »

amphetamin ve serkan cevaplarınızı dört gözle bekliyorum :shock:
neshan

Mesaj gönderen neshan »

merhaba ben foruma yeni üye oldum. memory centera gidiyorum.gayet bilimsel çalışılan bir yer. psikolog yıldız burkovik (kendisi eski bir sosyal fobi hastası)sosyal fobi tedavisi uyguluyor.önce eğer depresyonunuz varsa onu değişik bir yöntem olan manyetik uyarım ve ilaçlarla çözmeye çalışıyorlar. bende bu tedaviden geçtim.depresyonum çok hafifledi. ancak sosyal fobiyi yenmek konusunda tedaviye devam ediyorum.2 seans gittim. nefes egzersizi öğrenmeye çalışıyorum.daha sonra dikkat toplama konusunda çalışacağız.
aurelia

Mesaj gönderen aurelia »

neshan yazdı:merhaba ben foruma yeni üye oldum. memory centera gidiyorum.gayet bilimsel çalışılan bir yer. psikolog yıldız burkovik (kendisi eski bir sosyal fobi hastası)sosyal fobi tedavisi uyguluyor.önce eğer depresyonunuz varsa onu değişik bir yöntem olan manyetik uyarım ve ilaçlarla çözmeye çalışıyorlar. bende bu tedaviden geçtim.depresyonum çok hafifledi. ancak sosyal fobiyi yenmek konusunda tedaviye devam ediyorum.2 seans gittim. nefes egzersizi öğrenmeye çalışıyorum.daha sonra dikkat toplama konusunda çalışacağız.

inşallah sonuç alırsın neshan...
deagolbrandybuck

Mesaj gönderen deagolbrandybuck »

yildiz hanim cok degerli biridir... insallah faydasi olur...
aurelia

Mesaj gönderen aurelia »

deagolbrandybuck yazdı:yildiz hanim cok degerli biridir... insallah faydasi olur...
Kayıhan'ın grupta ama bir tanışamadım gitti! :/