TERAPİ

Tedavi yöntemleri hakkında merak ettikleriniz..Hastane ya da doktorlar hakkındaki tavsiyeleriniz..
palud

TERAPİ

Mesaj gönderen palud »

selam ben de bi deneyiyimi yazayım belki birilerinin işine yarar ben epios terapi merkezinde suzan hanım ın terapilerine katıldım doğru hatırlıyorsam 2,5-3 ay sürdü her hafta gittim gitmeye çalıştım yani, sonra çok ciddi gelişmeler oldu gerçekten çok iyi hissetmeye birçok şeyin üstesinden gelmeye başladım geçmeyen şeyler de vardı ama hayatımı zorlaştıran çok temel şeylerden kurtulmuştum dışarda yemek yiyememek hatta sokağa çıkamamak gibi bana yardımcı olan şey bu sorunları yaşadığımda o anda hissettiklerimi yanımdakilerle paylaşmak oldu kendi kendime de sürekli korktuğum şeyi kendime hatırlatıp durdum kendi kendimi o korkuyla tehdit ettim yani neyse şu anda aradan bir yıldan fazla zaman geçti ve neden oldu anlamadım ama o geçtiğini düşündüğüm sıkıntıların ortasında buldum kendimi yeniden başa sarmışım sanki nasıl moralim bozuldu tahmin edersiniz benim için büyük bi gelişmeydi ama başladığım notaya dönüyourm yavaş yavaş sanki her neyse sena hanımdan da ses yok ben de bu ahmet koyuncu ile temasa geçmeyi planlıyorum ilaç konusuna gelince ben paxil kullandım 2,5 ayda 10 kilo aldım aklıma gelen bi şey var aslında bu sitenin üyeleri olarak bir tiyatro oyunu sergilesek diyorum konu belli role çalışmaya gerek yok ve en iyi ilaç insanın kendisi sanırım nefesinizin daralmadığı rahat günler dilerim
destek

Mesaj gönderen destek »

Arkadaşlar sosyal fobi ile 2 aydır savaş halindeyim bayağı yol aldım ....Aynı sorunu paylaşanların desteği çok önemli ben amatör bir grup kurmak istiyorum birbirimize destek olalım ....ve sosyal bir grup olarak bu sorunu kısa sürede aşarız inanın buna........kaybedeceğimiz birşey yok...
Lütfen İzmir de yaşayanlar beni arasın .......
0538-319 91 57 bozdemir.alper@gmail.com[/b]