ben ölmüsüm ya

Tedavi yöntemleri hakkında merak ettikleriniz..Hastane ya da doktorlar hakkındaki tavsiyeleriniz..
bahadır23

ben ölmüsüm ya

Mesaj gönderen bahadır23 »

valla arkadaslar günde 20 mg cipralex 100 mg lamictal kullanıyorum eskisine göre daha iyiyim ama bir seneyi geçti halen sosyal fobimi yenebilmiş değilim insnların arasına çıkıp kalabalıkta rahat bi şekilde yürümeyi sabırsızlıkla bekliyorum bi gün bi kıza gidip teklif edebilmeyi umutla beklıyorum galıba bosuna beklıyorum offfffff canım çok sıkılıyo
ölsemde kurtulsam :( :(
sosyal fobi hastası
sessiz gemi

Mesaj gönderen sessiz gemi »

bahadır bu işler ilaçla yürümez arkadaşım. Doktorlar sana boğulmaman için can simidini verir ama kıyıya çıkmak için yüzmen gereklidir. Bu herkes için böyledir.Kendini akıntıya bırakırsa daha derin noktalara doğru sürüklenebilirsin. Sahildekilere bağırsan da sesini duyuramayabilirsin. Daha önce deniz yatağıyla Erdek sahilinde böyle bir deneyimim olmuştu. O anda hangi duygularla böyle bir salaklık yaptığımı hatırlamıyorum ama abartısız 75 mt. kadar kıyıdan uzaklaşmıştım. Beni kurtarın diye bağırmadım. Sadece hızlı kulaçlarla sahile doğru yüzmeye çalıştım. Lakin ters yönde ve şiddetli esen rüzgar nedeniyle açıklara doğru sürüklenmeye devam ettim. Umudu kestiğim bir anda birileri yaptığım salaklığın olası sonuçlarını farketmiş olmalı ki motorlu bir kayık bana doğru yaklaşmaya başladı. En sonunda kurtardılar ve kıyıya çıktım :=)
Kullanıcı avatarı
nanotime

Mesaj gönderen nanotime »

bu kadar karamsar olmamalısın,ilaçlar zamanla fayda sağlıyacaktır ancak senin üstüne düşenleride yapmaktan kaçınmamalısın
asa

Mesaj gönderen asa »

hergün dışarı çıkacan sokak çocuğu olacan başka türlü kurtulamazsın belki başka yol vardır ama çözüm yolları başlığı altında yazdım işin felan yoksa hergün saatlerce gezip parklarda sürtecen gör bak nasıl geçiyor sf
mutlu sayılır

mutlu sayılmaz

ama hangisi karar ver artık canım aaaaaaaaa

olmazki.................