çıldırmak üzereyim yardım

Tedavi yöntemleri hakkında merak ettikleriniz..Hastane ya da doktorlar hakkındaki tavsiyeleriniz..
Kullanıcı avatarı
pinokyo

Mesaj gönderen pinokyo »

sfli öğrencileri geçelim bazı öğretmenler tikycan öğrencilerin bile korkulu rüyası

örnek bizim okul almanca öğretmeni
bu sene 5 kişiyi kendisine küfür etmekten disipline verdi
onlardan biride benim öyle bi öğretmenin yüzüne aslında söylenecek çok şey var ama küfür etmedim
etsem sıkıntılı olduğum zamanlarda hatırlar moral bulurdum

ahh kahretsin etmedim....
Körün isteğine karşılık verilen lensti hayat...
Kullanıcı avatarı
simdi_yada_asla

Mesaj gönderen simdi_yada_asla »

Kendi hocamdan örnek verecek olursam kendisi müzik öğretmenidir. Takmayanlara lafını çakardı. Kuralları vardı mesela çalışmalara geç geldiğimiz ya da görevimizi aksattığımız zaman fırçayı çekerdi :D Fülüt çalamayanların çalmaları için başlarında bir saat beklerdi daha da çalamazlarsa daha doğrusu çalmazlarsa 8) tenefüsüde kullanırdı. Onlar inat yaparsa sizde inat yapacaksınız. Size tavsiyem onlar size güldükleri vakit sizinde kendinize gülmeniz. Birde öğrencilerinizle aranıza belirli bir mesefe koyun gevşerseniz onlarda gevşerler. Birde sizi sevmelerini sağlayın. Saygı kendiliğinden gelir vs vs.
asa

Mesaj gönderen asa »

benim tavsiyem ne kadar espirili kitap varsa okuyun bide öğretmenlerle ilgili filmler oluyor öğretmen öğrenciyi ayı,yer elması filan diyerek ters köşe ediyor ,mesela sınıfta hocanın biri ders anlatıyordu öğrenci kapıyı kıracak gibi girdi içeriye ama muzurluğuna yaptı bunu ,öğretmende ulan ayı olduğunu her ortamda belli ediyon ha dedi ama daha komik söyledi çocukta kiloluydu kıpkırmızı oldu sınıf kahkahaya boğuldu hoca çocuğa bir iki laf daha çaktı çocuk silindi gitti hocaya espri yapamaz oldu
mutlu sayılır

mutlu sayılmaz

ama hangisi karar ver artık canım aaaaaaaaa

olmazki.................
Kullanıcı avatarı
simdi_yada_asla

Mesaj gönderen simdi_yada_asla »

asa yazdı:benim tavsiyem ne kadar espirili kitap varsa okuyun bide öğretmenlerle ilgili filmler oluyor öğretmen öğrenciyi ayı,yer elması filan diyerek ters köşe ediyor ,mesela sınıfta hocanın biri ders anlatıyordu öğrenci kapıyı kıracak gibi girdi içeriye ama muzurluğuna yaptı bunu ,öğretmende ulan ayı olduğunu her ortamda belli ediyon ha dedi ama daha komik söyledi çocukta kiloluydu kıpkırmızı oldu sınıf kahkahaya boğuldu hoca çocuğa bir iki laf daha çaktı çocuk silindi gitti hocaya espri yapamaz oldu

Bence yanlis ben öğretmen olsam öğrencime ayi mayi demezdim.