mcatürk deki yıldız burkovik videosu

Tedavi yöntemleri hakkında merak ettikleriniz..Hastane ya da doktorlar hakkındaki tavsiyeleriniz..
Kullanıcı avatarı
troya2

mcatürk deki yıldız burkovik videosu

Mesaj gönderen troya2 »

Resim
Mal sahibi Mülk sahibi hani bunun ilk sahibi ,Malda yalan mülkte yalan gel birazda sen oyalan. ...herkes kendi hayatının kahramanıdır..tırmanmak istediğimiz bi dağ,kurtarmak zorunda olduğumuz bi hayat vardır,bu kendimizinki bile olsa..
Kullanıcı avatarı
beyazbulut

Mesaj gönderen beyazbulut »

daha önce forumda biri vermişti ama ben nerde verdiğini unutmuştum ve aramayada eriniyodum.yeniden verdiğin için saol.
Kullanıcı avatarı
troya2

Mesaj gönderen troya2 »

beyazbulut yazdı:daha önce forumda biri vermişti ama ben nerde verdiğini unutmuştum ve aramayada eriniyodum.yeniden verdiğin için saol.
eyvallah :P resim büyük olmuş sayfayı bozuyor bilemedik ne yapalım :roll: ..kızmayın modlar idare edin... amme hizmeti bu..
arkadaşlar çözüm için birşeyler öğrensin.. yeter :!:

izleyin kaçırmayın.. nefes egzersizleri ve tedavide ne yapıldığına dair ip uçları var...
Mal sahibi Mülk sahibi hani bunun ilk sahibi ,Malda yalan mülkte yalan gel birazda sen oyalan. ...herkes kendi hayatının kahramanıdır..tırmanmak istediğimiz bi dağ,kurtarmak zorunda olduğumuz bi hayat vardır,bu kendimizinki bile olsa..
uykucu

Mesaj gönderen uykucu »

Video'yu ararken sitede kayboldum. Okla cnnturk işaretlenmiş oraya tıklıyorm alakasız birşe çıkıyor. Ama sonunda buldum, videoya doğrudan erişmek için aşağıdaki adrese tıklamanız yeterli.

http://www.mcaturk.com/videos/Bilgilend ... 080524.flv Toplam 176.6 MB
uykucu

Mesaj gönderen uykucu »