EEG BEYİN HARİTALAMASI VE TMS YAPTIRDIM=SONUÇ

Tedavi yöntemleri hakkında merak ettikleriniz..Hastane ya da doktorlar hakkındaki tavsiyeleriniz..
timurs

Mesaj gönderen timurs »

İnternette yapılması oldukça olası bir durum bu. İlgili forumlara girip, pr yapmak, bir nevi reklam ve insanları ikna ederek kazanç saglamak. Olabilir yani sadece bu formu kastetmiyorum ya da saglık konusunu...

Mal/hizmet satımını artırabilmek için ilgili forumlara uye olup, fikirleri manupule etmek isyeteyen kişiler olabilir.
özge demir

Mesaj gönderen özge demir »

Yine zan altında kaldım. Ya insanları karalamak bu kadar kolay mı? Kardeşim ben yılarca iyileşmemiş ve sürünmüş bir hasta olarak bir doktora gittim. Kendisinden menmun kaldım ve iyileştim. Ben de gelip yaşadıklarımı bu site de anlattım. Çok ayıp...
Petrus... Pes doğrusu. Hem Ahmet Bey için sıcakkanlı, idealist diyorsun. Hem de kendisinden işkillendim diyorsun. İnsanları karalamak için işkillenmek yeterli mi sence. İdealist damgası vurduğun kişiye bu sıfatı nasıl yakıştırdın anlayamadım. Bence acını ve suistimal edilmişliğini Ahmet Bey'den değil, o TMS' ciden çıkar. O kadar beyin haritasından eline ne geçti. En azından Ahmet Bey (yeri ters olsa da ) seninle ilgilenmiş. Kazık atmamış, her defasında fatura kabartmamış. Ayrıca gittiğimde kapısında gördüm, bir sürü yabancı yazıları var. Sosyal fobi ile ilgilennen yazıları var ve kapısında asılı. Git tekrar bak. Lütfen saygın insanları karalama... Lütfen.

Ayrıca Ahmet bey' öven yazıların hepsine baktım. Sanırım Kardelen, Gizli, Tarkanat, Lonely ( sanırım) ve ben. birde o foruma eklenmiş ben de gittim şeklinde eklemeler mevcut. Kardelen uzun süredir takılıyor, Bir sürü yazısı var. Ben de bir sürü yazı yazdım, devam edebildiğim kadar da edeceğim. Lonely de 17- 18 yazı olmuş ve o yazıda iki üç kişi birden tavsiye ediyor. Gizli uzun dönem takılmış. Bir tek tarkanat üç beş yazıdan sonra kaybolmuş. Dikkatimi çeken Ahmet Bey' e muayene olan kimse şikayetçi değil, herkes menmun kalmış. Bir tek sen işgillenmişsin. Bu da karalamak ve benim kişiliğime hakaret için yeterli mi. Petrus... Sana da çok kırıldım. Aynen selamsız gibi.

Lütfen... Beni ve Ahmet Bey'i karalamayın. herkes benim aldığım elektiriği almamış olabilir. Ama bu bir insanı sahtekar ilan etmek için yeterli mi?Bu arada beni de iki paralık ettiniz.
Bence Sizi kandıranlardan hesap sorun. Doktorların bağlı olduğu dernekleri araştırın. Araştırıp gidip şikayet edin. Size yanlış yapılmışsa mutlaka bu kandırmanın bir cezası vardır.
Arkadaşlar... Lütfen.. Bebeğimi bekliyorum. Lütfen hakaret ve imalarımıza dikkat edelim.
Lütfen artık hakaret istemiyorum.
petrus

Mesaj gönderen petrus »

Öncelikle son yazıyı gerçekten bazı şeyleri açığa çıkarmak için yazdım.Evet;bile bile olsa ben bir kuyuya bir taş attım.Öncelikle senden özür dilerim.En azından gerçek olduğunu öğrenmiş oldum.

Bu yaşıma kadar bir sürü doktora gittim.Hepsinden sadece şunu rica ettim.Beni söylemiş olduğunuz yönteme lütfen inandırın ,diğer türlü ben gelişme kaydedemem.Her gittiğim doktorun bir yöntemi vardı ama sadece isim olarak.Geri kalan her şey lafta kaldı.Bir baktım ki aslında bir metot yok.Belirli bir kurallar silsilesi var ve hiçbirisinin birbirinden farkı yok.Yeri geldi gidemedim milyarlar döktüğüm doktorlara ama bir gün merak edip te aramadılar.Belki de ben ölmüştüm canıma kıymıştım.Hiç merak etmediler.

Bu yüzden halen daha insani değerlere sahip olduğum için,bir vicdana sahip olduğum için kendimle gurur duyuyorum.Aslında yanlış olan bizler değiliz.Bu dünyanın acımasız,ciğersiz,karaktersiz insanları.Ve bu keşmekeş içerisinde ruhları kırılan,devamlı darbe yiyen,siyasetçi olamayan,kendini herkese reklam edemeyen bizler.Bütün sorun bu.

Yeni doğacak bebeğin sağlıklı ve geleceği parlak olur inşallah.Ve de i love you Ahmet Koyuncu
;)
Kullanıcı avatarı
sunlight

Mesaj gönderen sunlight »

petrus yazdı:Öncelikle son yazıyı gerçekten bazı şeyleri açığa çıkarmak için yazdım.Evet;bile bile olsa ben bir kuyuya bir taş attım.Öncelikle senden özür dilerim.En azından gerçek olduğunu öğrenmiş oldum.

Bu yaşıma kadar bir sürü doktora gittim.Hepsinden sadece şunu rica ettim.Beni söylemiş olduğunuz yönteme lütfen inandırın ,diğer türlü ben gelişme kaydedemem.Her gittiğim doktorun bir yöntemi vardı ama sadece isim olarak.Geri kalan her şey lafta kaldı.Bir baktım ki aslında bir metot yok.Belirli bir kurallar silsilesi var ve hiçbirisinin birbirinden farkı yok.Yeri geldi gidemedim milyarlar döktüğüm doktorlara ama bir gün merak edip te aramadılar.Belki de ben ölmüştüm canıma kıymıştım.Hiç merak etmediler.

Bu yüzden halen daha insani değerlere sahip olduğum için,bir vicdana sahip olduğum için kendimle gurur duyuyorum.Aslında yanlış olan bizler değiliz.Bu dünyanın acımasız,ciğersiz,karaktersiz insanları.Ve bu keşmekeş içerisinde ruhları kırılan,devamlı darbe yiyen,siyasetçi olamayan,kendini herkese reklam edemeyen bizler.Bütün sorun bu.

Yeni doğacak bebeğin sağlıklı ve geleceği parlak olur inşallah.Ve de i love you Ahmet Koyuncu
;)
Doktor her hastayı da arayamaz ama. Daha ne sorunları olan insanlar var. İntihar riski çok yüksek olan birçok hastalık var sonuçta. Ayrıca bazı insanlar da doktor tarafından aranmaktan da rahatsız oluyor. Bir de kendini tıp bilimine adayan bir doktorun, işini yaparken vicdanı olmaz doktor ahlakı olur sadece. Bu da yoksa onu bilemem.
*Toplumun %10 unda SF görülüyormuş ama ben göremiyorum ve sadece birkaç talihsiz insandan biri olduğumdan korkuyorum.
özge demir

Mesaj gönderen özge demir »

Teşekkürler Petrus ve sunligt..
En azından moralimi düzelttiniz.
Sevgili petrus sen de tedaviden ümidini kesme. Çok düzgün doktorlarda var. Ara ve bul.
Sevgiler...
petrus

Mesaj gönderen petrus »

tamam abla 8)