AMAN TANRIM TOOL GELIYOR!!!!

Kullanıcı avatarı
tdurden

Mesaj gönderen tdurden »

bende başucumdaki tool biletimle konser gününü bekliyorum. indirimli öğrenci biletini kaçırdığımız için normal dönem öğrenci bileti almak zorunda kaldık. gerçi arada 10 ytl oynamış. kuruçeşme arena da olan konserler zaten pahalı oluyo. o yüzden fiyatlar normal. ayrıca toola değer bence.
fade to black

Mesaj gönderen fade to black »

kesinlikle...
FİRST

Mesaj gönderen FİRST »

tdurden yazdı:bende başucumdaki tool biletimle konser gününü bekliyorum. indirimli öğrenci biletini kaçırdığımız için normal dönem öğrenci bileti almak zorunda kaldık. gerçi arada 10 ytl oynamış. kuruçeşme arena da olan konserler zaten pahalı oluyo. o yüzden fiyatlar normal. ayrıca toola değer bence.
tabiki değer..zaten böyle organizasyonlar tüm dünya çapında aynı şekilde yapılıyor ..mantık olarak her şehirde o grubu seven 3000-5000 kişi gelse yeterli..bide bu konserleri 5-10 yıldır bekleyenler bile olunca ..fiyat normal tabi..zaten benim dediğim ''hem ağlarım hem giderim ''mantığı :D

kısacası;
şebnem ferah buraya gelsin, 200 vermeyen cimbomluResim olsun
Hayat bir tiyatro dediler..
banada bir rol verdiler...
meğer en zoru benimkiymiş..
önce SEV sonra UNUT dediler...
fade to black

:D
Kullanıcı avatarı
crvena_zvezda

Mesaj gönderen crvena_zvezda »

FİRST yazdı:
tdurden yazdı:bende başucumdaki tool biletimle konser gününü bekliyorum. indirimli öğrenci biletini kaçırdığımız için normal dönem öğrenci bileti almak zorunda kaldık. gerçi arada 10 ytl oynamış. kuruçeşme arena da olan konserler zaten pahalı oluyo. o yüzden fiyatlar normal. ayrıca toola değer bence.
tabiki değer..zaten böyle organizasyonlar tüm dünya çapında aynı şekilde yapılıyor ..mantık olarak her şehirde o grubu seven 3000-5000 kişi gelse yeterli..bide bu konserleri 5-10 yıldır bekleyenler bile olunca ..fiyat normal tabi..zaten benim dediğim ''hem ağlarım hem giderim ''mantığı :D

kısacası;
Cimbomlu olmamak için yine verirsin sen zaten... :D 8)
DCC
FİRST

Mesaj gönderen FİRST »

crvena_zvezda yazdı:
FİRST yazdı:

kısacası;
Cimbomlu olmamak için yine verirsin sen zaten... :D 8)
valla, büyük mü konuştuk acaba..neyse ben şimdiden biriktirmeye başlayayım ne olur n'olmaz.. :D
Hayat bir tiyatro dediler..
banada bir rol verdiler...
meğer en zoru benimkiymiş..
önce SEV sonra UNUT dediler...
Kullanıcı avatarı
crvena_zvezda

Hehe... :D
DCC
fade to black

yarın TOOL'A GİDİYORUM!!!!!!!!!!!!!!
inşallah yani bilet kuzende yarın alıp gidecegim inş.
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!
Kullanıcı avatarı
crvena_zvezda

Gözün aydın violet... ;)

Nihayet kavuşucaksın...
DCC
Kullanıcı avatarı
ikarus

Mesaj gönderen ikarus »

konserden sonra,konserin nasıl geçtiğine dair bilgileri bekliyoruz.
_L_N_

Mesaj gönderen _L_N_ »

Hıııı,Maynard Tool un Maynard ı ,ben de başka birşey sanmıştım :)

Gözün aydın :!: 8)
sessiz gemi

Mesaj gönderen sessiz gemi »

violet yazdı: AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!
Forumda şimdiye kadar yapılmış en uzun a harfi birleşimi bu galiba :=)
fade to black

Allah razı olsun arkadaşlar.... inşallah çok iyi gider her şey... ben okb'li kadınım stres yapıp sürekli dua etmem gerekiyor kusura bakmayınız... [-o<
sessiz gemi

Mesaj gönderen sessiz gemi »

Ya alt tarafı bir konser Bu kadar abartacak ne var :)
_L_N_

Mesaj gönderen _L_N_ »

Onun için çok büyük önem arzediyor ama ;)