iletişimlileştiremediklerimizden misiniz?

Aklınıza gelen her türlü soruyu burada paylaşabilirsiniz..
hercaikardelen

iletişimlileştiremediklerimizden misiniz?

Mesaj gönderen hercaikardelen »

benim şöyle bir sorum olacak sizin için iletişimi başlatmak mı daha zor yoksa devam ettirmek mi? mesela ben iletişime başlamakta çok fazla zorluk çekmiyorum tanımadığım kişilerin yanına gidip konuşabiliyorum. ama biraz konuştuktan sonra tıkanıyorum konuşacaklarım tükeniyo sanki karşımdaki de konuşmaya istekli değilse tamamen içime kapanıyorum nasıl yaparım bilmiyorum ama busorunu aşmak zorundayım
prensesinuykusu

Re: iletişimlileştiremediklerimizden misiniz?

Mesaj gönderen prensesinuykusu »

Duruma göre değişiyor aslında bende. Genelde saçma şeyler anlatırım sırf muhabbet yarıda kesilmesin benim yüzümden diye. Böyle olunca da salak gibi hissediyorum.
hiçişte

Mesaj gönderen hiçişte »

kendi adıma iletişimi kurmak kolay ama devam ettirmek benim için çok zor
kalıcısıkıntı

Mesaj gönderen kalıcısıkıntı »

aynen kurmak basit devam ettirtmek zor ve o salak gibi hissetme çok kötü oluyor.belkide budur iletişime başlamamızı engelleyen.zaten baştan inanmışız yapamayacağımıza
KELEBEK GİBİ İÇTEN YARACAĞIZ KOZAYI YARDIM ALIRSAK UÇAMAYIZ YIRTAMAZSAK KENDİ KENDİMİZE KİMSEDEN HABERSİZ ÖLÜRÜZ...
Kullanıcı avatarı
Doohan

Mesaj gönderen Doohan »

benimle ilk kez konuşan bir kişi muhabbetimi çok beğeniyor, ikinci kez görüştüğümüzde tiksiniyor. ben de "bari iyi hatırlanayım" niyetiyle ikinci kez görüşmemeye dikkat ediyorum. çok titizimdir bu konuda; hatta o kadar titizim ki geberiyorum.