nasıl davrana bilirdim?

Aklınıza gelen her türlü soruyu burada paylaşabilirsiniz..
Kullanıcı avatarı
primer

nasıl davrana bilirdim?

Mesaj gönderen primer »

slm arkadaşlar uzun zamandır foruma girmiyorum bugün yaşadığım basit bir olayı anlatayım ve görüşlerinizi alayım
ev dekinler le beraber orucu deniz kenarında açalım dedik araba ile yiyeceklerimizi alıp deniz kenerına gittik araba dakinleri oturacağımız yere bıraktım park yeri bakıyordum bir araba park yaptığı yerden çıktığını gördüm hemen arabayı yanaştırmaya başladım ve bir bayan geldi buraya eşim park etçek bakkala kadar gitti gelcek dedi(kadın kurnazlık yapıyordu ) yer benim hakkımdı ama ben peki deyip işim acele olduğu halde yeri ona bıraktım kadın yeri önceden tutmuş olsa eyvalla ama benden sonra gelip yeri sahiplenmesi durumu sözkonusuydu size sorum bu durumda mantıklı birşekilde karşı tarafı inciltmeden hakkımı nasıl savunmalıydım cevaplarınız benim için önemli
Eski
Global moderatör

Re: nasıl davrana bilirdim?

Mesaj gönderen Eski »

bayanın o park yerini senden önce görmüş olma olasılığı da var. kurnazlık yaptığına emin misin?
kalıcısıkıntı

Mesaj gönderen kalıcısıkıntı »

olasılıkları düşünmek yerine kendine şu soruyu sor.bu olay beni neden etkiledi?bu yeri ben kendi isteğimle mi verdim yoksa çekingenliğimden mi?Ya da bu olay gerçekten bu kadar önemli mi?üzerinde durmaya değer mi?evet olabilir bir an utanıp yerini ona vermişsin,bunu sanki kaybedilmiş bir mücadele gibi aklının takıp forumda soracak kadar düşünmüşsün.hangisi mesele bu olay mı yoksa üzerine bu kadar düşünmek mi?
KELEBEK GİBİ İÇTEN YARACAĞIZ KOZAYI YARDIM ALIRSAK UÇAMAYIZ YIRTAMAZSAK KENDİ KENDİMİZE KİMSEDEN HABERSİZ ÖLÜRÜZ...
quiet

Mesaj gönderen quiet »

bende kalıcısıkıntı ya katılıyorum.önemli olan o an ne düşünüp verdin,nezaketenmi yoksa cevap veremediğin için mi...