SF EN ÇOK HANGİ BURÇTAN ÇIKAR ?

Aklınıza gelen her türlü soruyu burada paylaşabilirsiniz..
Kullanıcı avatarı
kaşif

Re: SF EN ÇOK HANGİ BURÇTAN ÇIKAR ?

Mesaj gönderen kaşif »

burçlarla ilgisi var bence..ama şartlar aynı olcak..yani deney yapın 12 burcuda koyun aynı şartlar altına..bütün şartlar tıpatıp aynı olcak ama..genetik özellikler, çevre etkisi..herşey aynı olcak..bu durumda bazı burçların daha girişken özelliklerinin yararını bazı burçların da çekinik veya nötür olma özelliklerinin dejavantajlarını görürsünüz..

örneğin akrep, mücadeleci, kolay yılmayan çetin durumlarda özgüveni yüksek olan, yaşam enerjisi dolu bir burç..yaralanmaktan korkmaz, sık sık küllerinden doğar..en beğendiğim özelliklerinden biride "neysem oyum" tarzında yaşaması..kendi gibi olması yani..bunlar sf ile mücadelede mükemmel silahlar değilde ne?
Kullanıcı avatarı
juanpr

Mesaj gönderen juanpr »

kaşif yazdı:burçlarla ilgisi var bence..ama şartlar aynı olcak..yani deney yapın 12 burcuda koyun aynı şartlar altına..bütün şartlar tıpatıp aynı olcak ama..genetik özellikler, çevre etkisi..herşey aynı olcak..bu durumda bazı burçların daha girişken özelliklerinin yararını bazı burçların da çekinik veya nötür olma özelliklerinin dejavantajlarını görürsünüz..

örneğin akrep, mücadeleci, kolay yılmayan çetin durumlarda özgüveni yüksek olan, yaşam enerjisi dolu bir burç..yaralanmaktan korkmaz, sık sık küllerinden doğar..en beğendiğim özelliklerinden biride "neysem oyum" tarzında yaşaması..kendi gibi olması yani..bunlar sf ile mücadelede mükemmel silahlar değilde ne?
aynen katılıyorum kaşif,
akrep örneği de güzel yalnız akreplerin derin bi duygusallıgı da var,içlerinde karmaşık duygulara sahip olabiliyolar ama özgüvenleriyle bunu alt edebilirler bence..
Tahterevallinin diğer ucuna oturarak sayemde yükselen insanlara;
canımın sıkıldığında kalkabileceğimi söyleyin..
[ Neyzen Teyfik ]
Kullanıcı avatarı
Bashful

Mesaj gönderen Bashful »

Ben kova burcuyum yükselenimde sanırım ikizler.
SatasmaBana

Mesaj gönderen SatasmaBana »

burçlara pek itibar etmem:Başak
bulantı
Kullanıcı avatarı
manzara

Mesaj gönderen manzara »

akrepten hiç sf çıkmıyor. cocuk yaparsanız akrepe denk getirmeye calısın.
BEN BENİM
abudabi

Mesaj gönderen abudabi »

bazı akrepler kinci olur
Kullanıcı avatarı
manzara

Mesaj gönderen manzara »

abudabi yazdı:bazı akrepler kinci olur
akrep burcunun ozelliklerini bilmiyorum. salladım.
BEN BENİM
liberte

Mesaj gönderen liberte »

Kova burcuyum
Kullanıcı avatarı
utangac

Mesaj gönderen utangac »

oha! burçlara inanan varmı hala hangi devirde yaşıyoruz? kovaymış bende tıpa burcuyum hahahaha [smilie=crazy.gif] [smilie=crazy.gif] [smilie=crazy.gif] [smilie=crazy.gif]
http://www.sosyal-fobi.net/forum/viewtopic.php?f=14&t=31569
diktac

Mesaj gönderen diktac »

Kova
esrauysal

Mesaj gönderen esrauysal »

İkizler burcuyum
garip_kont

Mesaj gönderen garip_kont »

Valla ben ikizler burcuyum ama pek alakası olduğunu zannetmiyorum burçların .p
Kullanıcı avatarı
kaale alinmayan adam

Mesaj gönderen kaale alinmayan adam »

bi ikizlerde ben
Acı en üst sınırına ulaştığında alçakçasına zayıflamaya, yerini daha önce hiç tatmadığım cinsten başka bir duyguya bırakmaya başladı. Kendini olağanca şiddetiyle hissettiren, diş ağrısına benzeyen zevkli bir duygu. / YERALTI
winterfell

Mesaj gönderen winterfell »

ben de boğa burcuyum. yükselenim de başak. her ne kadar burçlarla bir alakası olmadığını düşünsem de boğa'nın bazı özelliklerinin beni tanımladığını düşünüyorum
maalesef

Mesaj gönderen maalesef »

Ben aslanım :)
Alan çevik, atik, lider, sosyal diyerek sosyal fobik olmamalıydı diyorsunuz ama kaçırdığınız bir şey var: Aslan burçları sürekli beğenilmek ister, yaptığı her hareket en iyi olmalıdır, haliyle bu sosyal fobiye etki edebiliyor.
Benim doğum haritamda venüs yengeç burcunda çıkmıştı, hakkaten de çok utanırım duyguları açıklamak gibi durumlardan. Ha bi de yükselenim başakile aslanın arasında o yüzden başağın dez avantajlarını da biliyorum, çok titizler.

Burçlar gerçek ama şu burç sosyal fobiye daha yakındır denilemez. Burçların karakterlerimize etkisi tüm hayatımızı etkilemiyor. %5 en fazla etkiler yani. Zaten hayatımızın %90'ı bizim kararlarımızla şekilleniyor.