sevgili ile neler yapılır

Aklınıza gelen her türlü soruyu burada paylaşabilirsiniz..
Kullanıcı avatarı
mahsunkul

Re: sevgili ile neler yapılır

Mesaj gönderen mahsunkul »

PATHFINDER yazdı:
mahsunkul yazdı:bende bu yaştan sonra sevgili mevgili ayakları, geç onu. bulurum temiz bi kız, müslüman, güzel ahlaklı hemen teklifi basarım. yoksa hiç sevgilim olmadı ve bundan sonrada olmasın..

güzellik önemlimidir sence?
önemlidir tabi. ama konu evlilik olursa o zaman 3. veya 2. planda olur benim için.

tabi bu benim fikrim :)
..............Resim.................~~Resim
Kullanıcı avatarı
caferali

Mesaj gönderen caferali »

mahsunkul yazdı:bende bu yaştan sonra sevgili mevgili ayakları, geç onu. bulurum temiz bi kız, müslüman, güzel ahlaklı hemen teklifi basarım. yoksa hiç sevgilim olmadı ve bundan sonrada olmasın..
nasıl hiç sevgilin olmadı? hani 18 yaşında vardı bi tane. hatta sözlüydünüz sanırım..
de te fabula narratur
Kullanıcı avatarı
mahsunkul

caferali yazdı:
nasıl hiç sevgilin olmadı? hani 18 yaşında vardı bi tane. hatta sözlüydünüz sanırım..
o sadece sözlümdü ..::)
Kullanıcı avatarı
mahsunkul

box maçı yapılır mesela:D:D
Kullanıcı avatarı
jack nicholson

Mesaj gönderen jack nicholson »

mahsunkul yazdı:
PATHFINDER yazdı:

güzellik önemlimidir sence?
önemlidir tabi. ama konu evlilik olursa o zaman 3. veya 2. planda olur benim için.

tabi bu benim fikrim :)
bende söyle bir durum var hocam, zamanında birkaç kızdan hoşlandım malum bazzıları pek aklımdan çıkmadı. onların aklımdan çıkması lazım, yoksa evliliğe adapte olmakta zorlanırım diye düşünüyorum.
mesela şu anda bi arkadaş edındım hoş bir kız ve konusmaları filanda çok zekice, ama birtürlü aklımdan çıkmayanlar var.
Aryık yalnız değilim :)
Kullanıcı avatarı
mahsunkul

çok sevmişsin demekki.. :)
rao_

Mesaj gönderen rao_ »

Kendimi aşmadan (sfyi yenmeden) sevgili mevgili istemiyorum.
Rainbow

Mesaj gönderen Rainbow »

sanırım beni seven bir bayan var ve tabii ben de onu seviyorum.. ama ikimiz de çekiniyoruz. bi teklif edebilsem cesaret edip.. şu yaz tatilinde mutlaka etmem lazım yoksa yazık olacak
We may have losed the battle, but not the war
Kullanıcı avatarı
rainslovee

Mesaj gönderen rainslovee »

sevgili bulundugu zaman illaki bisiler yaparsiniz merak etmeyin once bulmak gerekir bence bunu sevgili nasil bulunur seklinde deistirelim :D simdi biri cikip bakkaldan filan demesin bu bayat bi espri olur cunku hehe
hayatı oldugu gibi deil de hayal ettikleri gibi yaşamaya kalkanlar mutluluga ancak delirdikleri zaman ulaşırlar..
deagolbrandybuck

Mesaj gönderen deagolbrandybuck »

rainslovee yazdı:sevgili bulundugu zaman illaki bisiler yaparsiniz merak etmeyin once bulmak gerekir bence bunu sevgili nasil bulunur seklinde deistirelim :D simdi biri cikip bakkaldan filan demesin bu bayat bi espri olur cunku hehe

süpermarketten diyelim o zaman :)
Kullanıcı avatarı
rainslovee

Mesaj gönderen rainslovee »

abi saka bi yana supermaerket fikri hosmus manav reyonundan alisveris yaparken kizlar bizden hoslanabilir demi arada bulasik deterjani filan alirken gorunmek lazim :D
hayatı oldugu gibi deil de hayal ettikleri gibi yaşamaya kalkanlar mutluluga ancak delirdikleri zaman ulaşırlar..
Kullanıcı avatarı
leisen

Mesaj gönderen leisen »

rainslovee yazdı:abi saka bi yana supermaerket fikri hosmus manav reyonundan alisveris yaparken kizlar bizden hoslanabilir demi arada bulasik deterjani filan alirken gorunmek lazim :D
hehe ii fikir :D
Acıyı , acımasızlığı ve mecburiyeti sevmezdi insan...Ve sadece gerçeğe inanırdı...Fakat sadece iki gerçek vardı hayat ve ölüm...Hayat acımasız , ölümse acıydı...Ve insan sevmeye mecburdu..!
...
rao_

Mesaj gönderen rao_ »

Bir gün okuldan eve dönerken samimi bir arkadaşımla karşılaştım. Yanında bir arkadaşı daha vardı. Hemen onlara takıldım. Parkta akranımız olan kızlara asılacaktık. Bir müddet kızlarla kesiştikten sonra arkadaşım bizden(ben ve diğer arkadaşından) kendisi için oradaki bir kızın telefonunu almamızı istedi. Diğer arkadaş "ben isteyemem" dedi. Ben kızın yanına gittim ve telefon numarasını aldım. İlk önce numarasını vermek konusunda kararsız kaldı ama tatlı dilimle ikna ettim. :) Sonra hepberaber kızların yanına gittik. Diğer arkadaşlar konuşmuyordu pek. Çoğunlukla ben konuşuyordum. Bir müddet sonra kızlar gittiler. Arkadaşım o noyu ne yaptı bilmiyorum. O gün arkadaşlarım yanımda olduğundan mı bilmiyorum ama sınırlarımı baya aştım :p
Rainbow

Mesaj gönderen Rainbow »

rao_ yazdı:Bir gün okuldan eve dönerken samimi bir arkadaşımla karşılaştım. Yanında bir arkadaşı daha vardı. Hemen onlara takıldım. Parkta akranımız olan kızlara asılacaktık. Bir müddet kızlarla kesiştikten sonra arkadaşım bizden(ben ve diğer arkadaşından) kendisi için oradaki bir kızın telefonunu almamızı istedi. Diğer arkadaş "ben isteyemem" dedi. Ben kızın yanına gittim ve telefon numarasını aldım. İlk önce numarasını vermek konusunda kararsız kaldı ama tatlı dilimle ikna ettim. :) Sonra hepberaber kızların yanına gittik. Diğer arkadaşlar konuşmuyordu pek. Çoğunlukla ben konuşuyordum. Bir müddet sonra kızlar gittiler. Arkadaşım o noyu ne yaptı bilmiyorum. O gün arkadaşlarım yanımda olduğundan mı bilmiyorum ama sınırlarımı baya aştım :p
oo rao bize de bulsana bi tane ya hazır aşmışken
We may have losed the battle, but not the war
paint it black

Mesaj gönderen paint it black »

yemek yapılır ve çok eğlencelidir.Çekişmeli bir şekilde tavla oynanır.Gelecek hayalleri kurulur