kullandığınız tedavi yöntemleri neler ve başarı durumu nedir

Aklınıza gelen her türlü soruyu burada paylaşabilirsiniz..
cesaret

kullandığınız tedavi yöntemleri neler ve başarı durumu nedir

Mesaj gönderen cesaret »

arkadaşlar bugüne kadar denediğiniz tedavi yöntemlerini ve sonucunda yaşadıklarınızı burada paylaşırsanız diğer arkadaşlarında faydalanabileceği bir konu oluşturmuş oluruz yardımlarınızla.
Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. Bugün yarına dünle beslenerek yol alır.
hayata renk katabildiysem ne mutlu bana
:)HER ŞEYE RAĞMEN GÜLEBİLMEK,GÜLDÜREBİLMEK CESARET İSTER :)
Dururken bıraktığınız iz noktadan ibarettir.
cesaret

Re: kullandığınız tedavi yöntemleri neler ve başarı durumu nedir

Mesaj gönderen cesaret »

şahsen benim yöntemim çekindiğim şeylerin üzerine gitmek ve çokta faydasını gördüm.
Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. Bugün yarına dünle beslenerek yol alır.
hayata renk katabildiysem ne mutlu bana
:)HER ŞEYE RAĞMEN GÜLEBİLMEK,GÜLDÜREBİLMEK CESARET İSTER :)
Dururken bıraktığınız iz noktadan ibarettir.
1lh4n

Mesaj gönderen 1lh4n »

psikolojik danışma aldım kurtuldum
sigmund

Mesaj gönderen sigmund »

Nacizane bir deneyimimi paylaşayım... İşyerinde kimlik vs. dağıtırken zaten insanlarla sürekli iletişim halindeyim... Telefonda konuşma fobimi yenebilmek için büroda kartvizit bastırdım... Bu sayede epey insanla pratik yapabilme imkanı buldum... Artık göz temasında falan pek sorun yaşamıyorum... Avea'dan "arankazandan 10 dak. arandığınız için tebrikler..." şeklinde bedava kontörler bile kazandım...

[smilie=alcoholic.gif]
Kullanıcı avatarı
yılmazkaya

Mesaj gönderen yılmazkaya »

walla ben dr tedavsi de gördm ilaç da ama bençe mutluluk önemli insan mutlu olursa sorunu kamlmaz
Kullanıcı avatarı
pergel

Mesaj gönderen pergel »

ben 8 ay ilaç kullandım bi de okulda rehberlikten yardım aldım eskiye göre iyiyim ama yeterli gelmiyo ben çevre edinmeye çalışıyorum rezil olmak korkusunu atmaya çalışıyorum deniyorum hatalarımla kendimi kabul etmeye çalışıyorum bir de şunu görüyorum insanlar bizi takmıyo bence konuşmasak bile bi ortama girerim gözlemliyelim aldırmayalım nolacağına deneyelim :)