devlet hastanesinde SF tedavisi mümkünmü?

Aklınıza gelen her türlü soruyu burada paylaşabilirsiniz..
xxlarch

devlet hastanesinde SF tedavisi mümkünmü?

Mesaj gönderen xxlarch »

arkadaşlar ben istanbulda oturuyorum tedavi için dr.ahmet koyuncuya gitmeyi düşünüyordum fakat bu sene üniversiteye hazırlanıyorum ve biliyorumki üniversite ortamında sf li olarak çok sıkıntı çekicem büyük ihtimalde başak bir şehirde okucam kesinlikle bir doktora gidicem fakat devlet hastanesindeki doktorların bana pek yardımcı olabileceğini düşünmüyorum siz bu duruma ne diyorsunuz denemelimiyim?
citizen

Re: devlet hastanesinde SF tedavisi mümkünmü?

Mesaj gönderen citizen »

Devlet hastanesinde fazla dinlemezler İlaç yazıp yollallar. Özelden bilişsel terapi almak lazım.
var

Mesaj gönderen var »

Anlayamadım; üniversiteye hazırlanacağın için mi tedavini erteliyorsun?
Ne hadar başarılı olursan ol, hasta hissetmene neden olan düşünceler hep aklındayken, nasıl çalışabilmeyi düşünüyorsun?
Bence tedavi olmayı düşünüyorsan erteleme, hemen git. Yarın bile çok geç.
xxlarch

Mesaj gönderen xxlarch »

var yazdı:Anlayamadım; üniversiteye hazırlanacağın için mi tedavini erteliyorsun?
Ne hadar başarılı olursan ol, hasta hissetmene neden olan düşünceler hep aklındayken, nasıl çalışabilmeyi düşünüyorsun?
Bence tedavi olmayı düşünüyorsan erteleme, hemen git. Yarın bile çok geç.
sınava hazırlık döneminde tedavi olmam çok saçma sonuçta bu sene sosyal olamam ki tedavi için en önemli etken, bazı fedekarlıklar yapmak gerekir en sosyal insan bile hedefleri için bunu yapıyor.Depresyonda olmadığım için ders çalışma noktasında bir problemimin olacağını zannetmiyorum, istediğim bölümü kazanıp bir üniversiteye yerleştikten sonra tedavi olmayı düşünüyorum
xxlarch

Mesaj gönderen xxlarch »

citizen yazdı:Devlet hastanesinde fazla dinlemezler İlaç yazıp yollallar. Özelden bilişsel terapi almak lazım.
herhangi özel bir hastanede bilişsel terapi faydalı olurmu kardeş?
citizen

Mesaj gönderen citizen »

xxlarch yazdı:
citizen yazdı:Devlet hastanesinde fazla dinlemezler İlaç yazıp yollallar. Özelden bilişsel terapi almak lazım.
herhangi özel bir hastanede bilişsel terapi faydalı olurmu kardeş?
Denemedim ama pek çok uzman (Ahmet Koyuncu vs.)faydalı olduğunu söylüyor
xxlarch

Mesaj gönderen xxlarch »

inş istanbulda bir üniversite tutdururum ahmet koyuncuya gitmek istiyorum bende :D
Lucifer

Mesaj gönderen Lucifer »

Devlet hastanesinde adamın yüzüne bile bakmıyorlar ilacı yazıp postalıyorlar tavsiye etmem , uzman bir psiklologla bu işi çözebilirsin.