sizde bazen el titremesi varmı

Aklınıza gelen her türlü soruyu burada paylaşabilirsiniz..
pisipisiko

Mesaj gönderen pisipisiko »

hakkaten ya, bu el titremesinin çaresi doktor mu ilaç mı terapi mi nedir?
var mı tecrübesi olan.
Kullanıcı avatarı
sunlight

Mesaj gönderen sunlight »

Bende de var bu titremeler. El titremesi kimi zaman odaklandığımda ortaya çıkıyo kimi zaman ise çok heyecanlandığımda farkında olmadan titriyo. Sunumda ya da topluluk içinde yalnız olduğum zamanlarda boynum kasılıyo. Acaba diyorum dideral titremelere çözüm olabilir mi?
Kullanıcı avatarı
basaq

Mesaj gönderen basaq »

berbat bişey el titremesi özelliklede grup halinde resim yapılıyorsa, çizgileriniz korkak korkak oluyor elim titredikçe çalışmamda rezil oluyor..
yetenek sınavına girdiğimde sınavın ilk 5 dakikası beni perişan etmişti bayılcaktım artık sonra ne olduysa birden herşeyi unuttum sadece sınava odaklanıp unutmuştum.. :?
GaziErtugrul

Mesaj gönderen GaziErtugrul »

el titremesi belirgin bir şekilde bende de var...şu an için hayatımı olumsuz yönde etkilemiyor.
Hayattan canlı ölüm, günahtan baskın rahmet;
Beyoğlu tepinirken ağlar Karacaahmet...
zélih@

Mesaj gönderen zélih@ »

deste_s yazdı:ya benim mesela önceleri bi misafirlikte çay ikram ederler yok içmiyeceğim derdim.çünkü biliyorum titremekten dökecem çayı falan.yaww çok kötü bişi ya.şimdi kendime hakim olmaya başladım.ama yinede arada zangırdıyom.ama yane olsun o kadar :D
Kesinlikle katılıyorum.
Ben kimsenin benim olduğum tarafa bakmadığı anı kollayıp titrete titrede olsa içiyorum. :) Fakat bişey anlamıyorum içtiğim çaydan falan.Ah şu titremeyi bi yensem..
pisipisiko

Mesaj gönderen pisipisiko »

ya arkadaşlar işin kötüsü, kız isterken kahve içmicez mi???
düğünde, gelinin ağzına pasta sokmucaz mı :)

bunlar ciddi şeyler.. çözüm bulmamız lazımm..

doktora giden yokmu? ben mail attım bi psikaytirste, "vitamin ilaç ile beraber psikoterapi şart " dedi. . şimdi psikoterapi ile nababilir... beraber toplu biyere gidip çay mı içittirecekk.. bu doktorlarr 5 6 seans psikoterapi ile nababilir, para kazanmak dışında???

keşke öle hap olsa da, o yukarda saydığım durumlardan kurtarsa.. kız vermezler bee:P
Kullanıcı avatarı
başagrısı

Mesaj gönderen başagrısı »

kola kahve ve çayı bırakıyorum bugünden itibaren bakalım ne kadar sürecek.
iyiler mutlaka kazanır
cherry pie

Mesaj gönderen cherry pie »

başagrısı yazdı:kola kahve ve çayı bırakıyorum bugünden itibaren bakalım ne kadar sürecek.
ben de hiç işe yaramadı. umarım sende işe yarar.
...the miracle is not to fly in the air or to walk on the water it is to walk on the earth...
sessiz gemi

Mesaj gönderen sessiz gemi »

Bu el titremesi hangi durumlarda oluyor ?
ömerr

Mesaj gönderen ömerr »

dideral gercekten titremeleri geciriyormu
ömerr

Mesaj gönderen ömerr »

arkadaslar tüm bu dertler bendede var psikolojim cok fena bozuldu elim titreyecek diye misafirlige falan gidemiyorum bi cözüm önerisi olan varmı omergelmez42@hotmail.com bu dert sizdede varsa dertlerimizi paylasmak isterim
ömerr

Mesaj gönderen ömerr »

arkadaslar tüm bu dertler bendede var psikolojim cok fena bozuldu elim titreyecek diye misafirlige falan gidemiyorum bi cözüm önerisi olan varmı omergelmez42@hotmail.com bu dert sizdede varsa dertlerimizi paylasmak isterim
Kullanıcı avatarı
naribeyza

Mesaj gönderen naribeyza »

nfS-F yazdı:ya adamlarlar o kadar ışık kamera karşısına geçiyolar..sadece ordaki kameraman prodüktör ışıkçı suflör çaycı vesaire onların izlediği yetmiyormuş gibi bide tv den yüzbinlerce adam seyrediyo..o kadar kızarma titremede normal..herşeye sf gözüyle bakılırsa o zaman biz burda boşuna dövünüyoruz..
Onlar inat edip oraya kadar gidiyorlardır bizim gibi hemen pes etmiyorlardır belki de aramızdaki tek fark budur.Hem niye ekran veya kamera önündeki herkes aynı şeyi yaşamıyorum da bu saydıklarım bu semptomları yaşıyor.Çoğu da çok rahatlar mesela.Kamera önüne geçen herkes heyecan yapmıyor.Hem şu da var.Yıldız Burkovik'in de bir programı var.(Bilmeyenler için söyliyeyim;kendisi eski bir sosyal fobi hastası bir psikoloğumuzdur)Hatta az sonra skytürk'de başlar.İsteyenler izleyebilir.Gayet güzel program yapıyor bunula birlikde kendine sorulduğunda hala heyecanlandığını fakat bunu yönetmesini öğrendiğini söylüyor kendisi.
Suya yazı yazmak gibi birşey zaman ve tutamazsın ömür bir nehir gibi akıp gider avuçlarından...
Naribeyza
rundll

Mesaj gönderen rundll »

bende de baze oluyor bir redbull iciyorum birsey kalmiyor
devrim_

Mesaj gönderen devrim_ »

Bende bazen az bazende belirgin düzeyde artan bir titreme var,hatta çevremdekilerde farkediyor ellerimin titrediğini ve bu gerçekten çok sinir bozucu bir durum.

Karanlıktan korkan bir çocuğu elbet hoşgörebiliriz. yaşamdaki asıl trajedi, yetişkinlerin aydınlıktan korkmasıdır.