sizde bazen el titremesi varmı

Aklınıza gelen her türlü soruyu burada paylaşabilirsiniz..
Kullanıcı avatarı
umut sönmez

Mesaj gönderen umut sönmez »

arkadaşlar acil yardıma ihtiyacım var.

ben normal bir devlet memruyum
benden bir lisede ders anlatmamı istediler.
öğretmenlikle alakam yok. bende beceremem dedim.
yapacak birşey yok, ismen belirlenmişsin dediler.
faciayı düşünebiliyormusunuz. tanıdığı insanlar karşısında bile zorlanan biri haftada bilmem kaçtane farklı sınıfa girecek, onlarca değişik sima.
ARKADAŞLAR NE YAPACAĞIMI ŞAŞIRDIM. biliyorum ilaçlar kesin çözüm değil ama beni en azından 4-5 saat idare edebilecek ve doktora gitmeden alabileceğim veya varsa bir yolla elde edebileceğim ilaçlar lazım.

şimdiden teşekkürler.....
ÇARESİZSEN ÇARE SENSİN....
Kullanıcı avatarı
Bipolar
İletişim:

Mesaj gönderen Bipolar »

Bir yere misafirliğe gidince çay getiriyorlar, şekerini atarken elim zangır zangır titriyor. Çoğu zaman şekeri yerlere döküyorum :lol: Bende bu dertten müzdaribim varsa bir çözümü bilelim :P
ЛσьσĐу їک ρεяfεc† ьμ† ї λм ЛσьσĐу...
Kullanıcı avatarı
Caresiz

Mesaj gönderen Caresiz »

sf sayesindee çay kahve içmekten de geçtimm burakın zararınıı düşünmeyii dökücem saçıcamm kızarıcam diyee elime bile sürmüyorum ya bu nasıl bi illett :(
Yaa İnan Ya da Terket...
berrakgunes

Mesaj gönderen berrakgunes »

arkadaşlar bişi sorcam sizin titremeler sf den kaynaklanmıo galiba:D
berrakgunes

sf dekie l titremesinin çayla kahveyle ne alakası var tv de canlı yayına çıkanlar sabah akşam çay kahve içio ama bunların en eli ne yüüzü ne de kafası titrio eğer sorun çay kahveyse o zmaan bizim sf den kaynaklaln titreme psikolojik olmaktan çıkmazmı
berrakgunes

ya peki o kadar insan her gün çay kahve kola içipde eli ayağı titremeden doalşırken neden biz he neden biz kahretsin:D:D::D
Kullanıcı avatarı
naribeyza

Mesaj gönderen naribeyza »

berrakgunes yazdı:ya peki o kadar insan her gün çay kahve kola içipde eli ayağı titremeden doalşırken neden biz he neden biz kahretsin:D:D::D
Ben televizyonda elleri titreyen çok insan gördüm.Aa bak bu da sfli diyorum artık normal bişey gibi.Biraz daha dikkat edersen görürsün.Mesela Türkan Şoray,Şu Sabrina'nın türk versiyonundaki başroldeki kız,Keremcem(o kızarıyo),hımm sonracıma İkbal Gürpınar(kadının programlarının ilk anlarında heyecandan sesi içine kaçıyo).Yani biraz daha dikkatli bakarsan benim gibi algıda seçicilikle görürsün daha bir çoğunu ;)
Suya yazı yazmak gibi birşey zaman ve tutamazsın ömür bir nehir gibi akıp gider avuçlarından...
Naribeyza
Kullanıcı avatarı
nfS-F

Mesaj gönderen nfS-F »

ya adamlarlar o kadar ışık kamera karşısına geçiyolar..sadece ordaki kameraman prodüktör ışıkçı suflör çaycı vesaire onların izlediği yetmiyormuş gibi bide tv den yüzbinlerce adam seyrediyo..o kadar kızarma titremede normal..herşeye sf gözüyle bakılırsa o zaman biz burda boşuna dövünüyoruz..
sen kendine güvendiğin kadar SENSİN
paint it black

Mesaj gönderen paint it black »

geçenlerde sevgilimle ilk defa cafeye gittim bişeler yedik ama ne yediimden anladım ne içtiimden sigara içtim elim tirtir titriyo şekilden şekilde girdim off ya bi gün sonrada yemege gittik ev arkadaşlarım bilerek karşıma oturdu sevgilimde yanıma pek rahat olamasamda yinede iyi bi denemeydi.ve şunu farkettim daha eski zmnlara nazaran biraz daha iyiyim onunla bi yerlere gitmek bile bi başlangıçtı benim için bunlar bazı kişilere göre komik ya da anlaşılmaz olabilir ama benim için önemli ve başarı
fatalrhyme15

Mesaj gönderen fatalrhyme15 »

dudaklara kadar titriyom sen ne dion :D
yokkkiii bi şeyyyy
deste_s

Mesaj gönderen deste_s »

ya benim mesela önceleri bi misafirlikte çay ikram ederler yok içmiyeceğim derdim.çünkü biliyorum titremekten dökecem çayı falan.yaww çok kötü bişi ya.şimdi kendime hakim olmaya başladım.ama yinede arada zangırdıyom.ama yane olsun o kadar :D
anatolian

Mesaj gönderen anatolian »

biliyormusunuz ben bu el titremesi yuzunden universitede ac kaldım. cunku baskalarının onunde yemek yiyemiyordum.
canım sonsuz cay istese bile icemezdim korkudan. ama simdilerde artık ellerim titremiyor. yemekte yiyebiliyorum. sanırım belli bi yasta goruluyor. sonra kendiliginde geciyor.
Kullanıcı avatarı
BiR UMUT VAR

Mesaj gönderen BiR UMUT VAR »

bende de sinirlenince titreme başlıyor..
BİR UMUTLA BAŞLAR HERŞEY...
heka gigantes

Mesaj gönderen heka gigantes »

benimde sunum yaparken konu anlatırken deney yaparken ellerim titriyor.bunun çaresini çok merak ediyorum.
cherry pie

Mesaj gönderen cherry pie »

ben bir sfli olarak şunu söylemeliyimki elimin titremediği an yok. benimki rahatsızlığımla ilgili. mesela dışarda yemek yiyemem, ellerim ve başım titrer. sonra vesikalık çekilemem, aynısı olur kafam öyle bir titrerki karşımdaki fotoğrafçı şaşırıp kalır yani.
ben bu sebeplerden o kdr yalnızımki.. üniversitede okuyorum ama hiç bir aktiviteye katılamıyorum.toplum içinde, yemekte, foto çekilirken ve sinirliyke kafam titriyor. çok acı ya.
bu rahatsızlığımdan ne ailemin ne sevgilimin haberi var..
yalnızım.. :(
...the miracle is not to fly in the air or to walk on the water it is to walk on the earth...