Direksiyon sınvına giricem yardım

Aklınıza gelen her türlü soruyu burada paylaşabilirsiniz..
derindusunce

Direksiyon sınvına giricem yardım

Mesaj gönderen derindusunce »

Arkadaşlar yaklaşık 1 ay sonra direksiyon sınavına giricem ve ben şimdiden heyecan yapmaya başladım . :(
Şöyle o günü kurtarmak için heyecan kesen bir ilaç varmı acaba ...okudum ama gerçekten işe yararmı ?
Teşekkürler .
eskilerden

Re: Direksiyon sınvına giricem yardım

Mesaj gönderen eskilerden »

Merhaba direksiyon sınavında bende stres yapmıstım aslında çok kasacak bir sey yokta,
bir şey almanı yada ılac ıcmenı tavsıye etmem o gun dıkkate ıhtıyacın olacak
çokta sıkıntı yapma genelde sen önüne baktıgında bence pek sıkıntı olmaz zaten yanında ehlıyet kursundan hocan olcak ki
ona zaten alısmıssındır muhabbetin var demıyorum ama en azından göz aşinası oldugun tanıdıgın bir insan
arkada ıkı tane ogretmen oluyor sınav ıcın onlarda senle pek ılgılenmıyor kendı aralarında konusuyorlar
sen o esnada yola odaklan sadece bende tek sıkıntı geri geri bayır cıkarken olmustu yani arkanı dondugunde
adamlarla goz goze gelıp bırde geriye bakmaya calısıyorsun bir orda steres yapmıstım adamlara yansıtmamak içinde
bayırı debriyajla çıkmıstım araba istop etmesin diye ama anlamıslardı.. tekrar cıkardılar ama bu sefer istop etmıstı araç
tek ordan puan kırdılardı ama strese yapmana gerek yok yani sınav sadece geri geri gitmekten ibaret deil
sadece 12 puan kırdıydılar 70 alsan yetıyordu galıba sorun etme yani sen surmene bak sadece ben o gerı gerı gıtme kısmında
adamlarla goz goze geldıgımde stres oldum gerisinde problem yok yani :D düz giderken sen yola bak adamları gormessın bıle
sorun olmaz rahat ol 85 alırsın rahat 80 nin altına düşmez sıkıntı etme hiç.. zaten stres yaşadıgın nokta muhtemelen sürüş degil
arkada oturan insanlardır ama onlarıda bir araca bınerken bırde gerı gerı gıttıgınde gorurusun okadar...
sadece nerelısın fılan dıye soruyolar bı kac bısey oda 3-4 kelımeyı gecmıyor hanı dıkkatını test etmek ıcın okadar
sonra kendı arlarında muhabbet edıyolar oglen olsada ara versek yemek yesek fılan.. bana sağa cektırıp kahveye gırdıler
mola vermek ıcın :D çay parasını bana ödettilerdi :D onların derdi aksam olsada eve gıtsek senı dert etmıyolar cok sıkıntı yapma
10 dk bıle surmuyor oyuzden bin araca sur 2-3 soru cvpla geri geri git okadar...

Birde yeni üye oldugundan sanırım bilmiyorsun ilaç ismi vermek yasak forumda o kısmı editledim.
İlaç ismi yazmaz ve sormassak sevınırım...
derindusunce

Mesaj gönderen derindusunce »

Çok teşekkür ederim :) Bu arada hocaya sordum yokuş yukarı falan cıkma yokmus zaten tenha bi alanda yapılıyomuş bizim direksiyon kursu .Kursun derslerine hiç katılmadım.Dün bi arkadaş gösterdi biraz arabasıyla 10dk onun yanında bile heycan yaptım debriyajdan ayağımı çekerken ayağım titriyo anlamıyorum kalkışda sarsıntılı oluyo :(
Kullanıcı avatarı
gezgin89

Mesaj gönderen gezgin89 »

Ben emniyet kemerini takmayı unutmuştum :D
Do you ever dream of escaping...
Don't you ever dream of escaping?
Kullanıcı avatarı
caferali

Mesaj gönderen caferali »

Ben el frenini indirmeyi unutmuştum, araba tam kalkacak istop ediyo tam kalkıyo iki metre gidiyo istop ediyo, meğerse el frenindenmiş :)
Sınavı geçtim ama.
de te fabula narratur