dershane

Aklınıza gelen her türlü soruyu burada paylaşabilirsiniz..
Kullanıcı avatarı
ge se

dershane

Mesaj gönderen ge se »

merhaba ben bu yıl dershaneye başlayacağım ama gerçekten çekiniyorum lisedeki durumum belli zaten arkadaşsız kalmaktan çok sıkıldım bari dershanede bir kaç arkadaşım olsun istiyorum ankarada yaşayıpta bu sene dershaneye gidecek arkadaşlar varmı aranızda?
ne gülüyorsun anlattığım senin hikayen..
Kullanıcı avatarı
kaale alinmayan adam

Re: dershane

Mesaj gönderen kaale alinmayan adam »

8. sınıfta gitmiştim dershaneye oda hocaların zoruyla lisede bile gitmedim dershaneye dershane kadar iğrenç bi yer yok para tuzağı bide gitmeyenlere anormal gözüyle bakmaları yok mu insanların en sinir olduğum şey
Acı en üst sınırına ulaştığında alçakçasına zayıflamaya, yerini daha önce hiç tatmadığım cinsten başka bir duyguya bırakmaya başladı. Kendini olağanca şiddetiyle hissettiren, diş ağrısına benzeyen zevkli bir duygu. / YERALTI
Kullanıcı avatarı
ge se

Mesaj gönderen ge se »

haklısın zaten ben mezunum okula gitmediğim için çalışma ortamı olsun denemelere girebileyim soruları soracağım birileri olsun diye gitmek istiyorum.
ne gülüyorsun anlattığım senin hikayen..
melihyilmaz

Mesaj gönderen melihyilmaz »

bence rehber hocanla çok rahat konuşabilirsin her derdini anlatabilirsin ona ben öyle yapıyordum. bide nasıl arkadaşım olacak diye bir telaşa girme mezun sınıfında olacaksın zaten kimse birbirini tanımaz herkes suskun olur başlarda gidersin birisine yapamadığın bir sorunu sorarsın o sana sorar falan kendiliğinden olur böyle şeyler.
Kullanıcı avatarı
gezgin89

Mesaj gönderen gezgin89 »

Başladın mı dersaneye, nasıl gidiyor? Ben lisede dersaneye bile lisedeki arkadaşlarımla gidiyordum, diğerleriyle de pek anlaşamadım zaten :)
Do you ever dream of escaping...
Don't you ever dream of escaping?