Arkadaş

Aklınıza gelen her türlü soruyu burada paylaşabilirsiniz..
asure

Arkadaş

Mesaj gönderen asure »

benim gibi aynı rahatsızlıktan mustarip olan ve aynı sorunları paylaşan birilerini arıyorum yakın arkadaş-sırdaş veya dost diyebileceğim insanlar mevcut ama onlarla bile bu sorunum hakkında konuşamıyorum beni gerçekten anlayabileceklerini düşünmüyorum çünkü bu rahatsızlığın temelinde empati var.Kendimizi sürekli karşımızdaki kişinin yerine koyarak böyle yaparsam şöyle olur, şöyle yaparsam böyle olur diye düşünüyoruz ama günümüz şartlarında iş-okul-ev vs stressi derken onca sorun ile yüzleşirken bu rahatsızlık insanlara çok saçma gelir diye düşünüyorum.sırdaş yakın arkadaş cümlesini açmam gerekirse şöyle ifade edebilirim bu yaşıma kadar dönem dönem kız arkadaşlarım oldu ama onlara dahi bu rahatsızlığımdan bahsetmedim ve fark ettirmedim.
Kullanıcı avatarı
kaale alinmayan adam

Re: Arkadaş

Mesaj gönderen kaale alinmayan adam »

yaşını yazsaydın iyi olurdu erkeksen dertleşebiliriz
Acı en üst sınırına ulaştığında alçakçasına zayıflamaya, yerini daha önce hiç tatmadığım cinsten başka bir duyguya bırakmaya başladı. Kendini olağanca şiddetiyle hissettiren, diş ağrısına benzeyen zevkli bir duygu. / YERALTI
asure

Mesaj gönderen asure »

kaale alinmayan adam yazdı:yaşını yazsaydın iyi olurdu erkeksen dertleşebiliriz
22 erkeğim [smilie=bye.gif]
asure

Mesaj gönderen asure »

bakankör yazdı:Öncellikle arkadaşlarına sfden bahsetmemekle çok iyi yapmışsın, senin zayıf noktanı bilmeleri sorunlara neden olabilir insanlar iyi değil.
Sfliler birbirlerini çok iyi anlamalarına rağmen arkadaş olamazlar aksine tartışmalar çıkar.
Bencillikten kaynaklanıyor bu sanırım.
Kendine arkadaş değil uğraş bul hayatta bir hedefin olursa arkadaşlıklarda aniden gelişi verir.

uğraşım yeterince var ama dediğim gibi şöyle benim problemlerimle ortak problemleri olan biriyle konuşmak gerçekten çok iyi olurdu.İnanıyorum ki bu psikatrist veya terapist ile konusmak sorunlarımı paylaşmaktan daha iyi gelicek
asure

Mesaj gönderen asure »

ciddi olarak bu hastalık üzerinden konuşmak isteyen olursa mstafaozkan@hotmail.com