güzel kız, lüks mekan korkusu ve ter basması

Aklınıza gelen her türlü soruyu burada paylaşabilirsiniz..
scarface

güzel kız, lüks mekan korkusu ve ter basması

Mesaj gönderen scarface »

Arkadaşlar merhaba. 25yaşında üni mezunuyum. Kendimi bildim bileli terliyorum. Özellikle güzel hoş ve tatlı bir kız karşısında bu acayip artıyor. Sevgilim olmadığı için her kıza sevgili gözüyle bakıyorum. Sürekli bir arayış içindeyim. A sosyal bir yaşantımız var. Yüzde 95in kız arkadaşı da yoktur. Durum böyle olunca gerçek hayat olsun sanal olsun her kıza sevgili gözü ile bakıp onu etkilemeye çalışıyorum.
Vücut o kızı bana üstün biri olarak gösteriyor. Onun o tatlıligi güzel masum yüzü karşısında eziliyorum. Uzaktan göz teması kurmak kolay ama yüz yüze gelip 2 kelime etmeye kalksak anında ter basıyor. Ne yapacağım :-/
Bu lüks mekanlar da da böyle oluyor. O küçük düşme korkusu beni bitiriyor. Karşımda ki insanın benden üstün olduğunu düşünüyorum lüks mekanlar da ya da güzel bir kız gördüğümde.
Paxera kullanıyorum sadece. Ama dört dörtlük faydası yok. İstiyorum ki o kızla göz göze geldiğimde ter basmasın rahat konuşmayım ama yok. Güzel bir arkadaşlık olacak biliyorum ama kızla 2 kelam edemeyince bir halt olmuyor.
Bıktım iyice ya. Ne yapmam lazım. Biri akıl versin allah aşkına.
bu neşenin sonudur elbet derin bir baş ağrısı..
kahkahalar bugün senin, peki ya bundan sonrası ??
brefendi

Re: güzel kız, lüks mekan korkusu ve ter basması

Mesaj gönderen brefendi »

Maalesef. Ama şu lüks mekan korkusuna çok sinir oluyorum. Çok korkuyorum böyle bi yere girince nasıl davranılacağını bilemem diye. Girdiğimde de beynimde hissediyorum var ya o kaygı hormonu mudur nedir.
scarface

Re: güzel kız, lüks mekan korkusu ve ter basması

Mesaj gönderen scarface »

Mesela lcw Alis veris için ideal ama marka bir mağazaya girsek bir de oralar da bakımlı güzel kızlari alıyorlar. Hepsi birden hoş geldiniz yardımcı olalım felan. Adamı strese sokuyorlar. Biz kendimizi onlardan küçük görüyoruz. Bunu kafamızda çözmeniz lazım ama nasıl
bu neşenin sonudur elbet derin bir baş ağrısı..
kahkahalar bugün senin, peki ya bundan sonrası ??