Kız arkadaş edinme konusunda önerileriniz

Aklınıza gelen her türlü soruyu burada paylaşabilirsiniz..
byufuk453

Kız arkadaş edinme konusunda önerileriniz

Mesaj gönderen byufuk453 »

Arkadaşlar 20 yaşındayım ve erkeğim. Takdir edersiniz ki, ben de sizler gibi sf liyim ve bu sıkıntıdan kurtulmak için bu siteye üye oldum. Erkeklerle veya büyük bayanlarla göz teması kurmakta pek zorluk çekmiyorum çünkü onların bakışları sadece karşısındakini tanıma maksatlı ancak sözkonusu benim yaşlarımdaki kızlar olduğunda gözlerimi kaçırıyorum, başka birşeyle ilgileniyormuş gibi yapıyorum, başımı öne eğiyorum. Dışarıdan gören de kızlara karşı ilgisini kaybetmiş sanacak. Tam tersine kız arkadaş edinmek istiyorum ancak kaygılarım ve temel bilgi eksiklerim yüzünden hiçbir kıza yaklaşamıyorum. Ciddi bir ilişki istiyorum. İş sahibi olduğumda da severek evlenebileceğim ve iyi ve kötü günde benimle beraber olacak birini arıyorum. Önüme gelen ilk kızla da oldu bittiyle bir ilişki yaşamak da istemiyorum. Galiba çok şey istiyorum ama önerilerinizi bekliyorum. Bir kıza nasıl yaklaşmalıyım? hafta sonları veya okul çıkışları takılabileceğim bir erkek arkadaşım dahi yok. Arkadaşlıklarım sadece okulla sınırlı kalıyor. Orada da genelde tek takılıyorum.
arzusom

Re: Kız arkadaş edinme konusunda önerileriniz

Mesaj gönderen arzusom »

elbette ki sflinin yapması zor ama mümkün olduğu kadar çok kıza teklif etmek gerekiyor.
sflinin evet cevabı alması da zordur çünkü heyecandan stresten konuşamaz.
ilaç desteği ile heyecan azaltılabilir.
Kullanıcı avatarı
bulamadim

Re: Kız arkadaş edinme konusunda önerileriniz

Mesaj gönderen bulamadim »

tamam kız arkadaş edinmek istiyosun ama okul dışında takılabılcegın erkek arkadaşın bile olmadıgını söyluyosun. bence nap biliyon mu git bi spor salonuna yazıl ordan birileriyle arkadaş olursun hemde spor biraz özguven kazandırır. aynı zamanda psikoterapi tedavisine başla.toplum içinde rahat olmayı öğren. sonra bi diksiyon,iletişim kursuna yazıl.
''Limanda ki gemi güvende olsa da gemiler bunun için üretilmemiştir''