boş zamanlarınızda napıyosunuz

Aklınıza gelen her türlü soruyu burada paylaşabilirsiniz..
Kullanıcı avatarı
kaale alinmayan adam

boş zamanlarınızda napıyosunuz

Mesaj gönderen kaale alinmayan adam »

günde 8 saat boş zamanım var artık bilgisayardan uzaklaşmak istiyorum ama başka yapacağım bişi yok vakit geçirebilecek hobiler önerirseniz iyi olur fazla masraflı olmazsa sevinirim malum kışdayız evcil hobiler olsun
Acı en üst sınırına ulaştığında alçakçasına zayıflamaya, yerini daha önce hiç tatmadığım cinsten başka bir duyguya bırakmaya başladı. Kendini olağanca şiddetiyle hissettiren, diş ağrısına benzeyen zevkli bir duygu. / YERALTI
Kullanıcı avatarı
gezgin89

Re: boş zamanlarınızda napıyosunuz

Mesaj gönderen gezgin89 »

kitap okuyabilirsin ama evden çıkmadıktan sonra sf bazında faydası olmaz. spora gidebilirsin, müzik aleti çalmayı öğrenebilirsin, resim kursu vb. ha tabi bunları ben de yapmıyorum o ayrı
Do you ever dream of escaping...
Don't you ever dream of escaping?
Kullanıcı avatarı
gönül dostu

Mesaj gönderen gönül dostu »

Gitar çalarım şarkı yazar söylerim. Bir enstruman çalmanızı tavsiye ederim gitar olursada seve seve yardım ederim
Resim
prensesinuykusu

Mesaj gönderen prensesinuykusu »

boş zamanlarımda tembellik ederim. bir aralar çok kitap okurdum. kelin ilacı olsa kendi başına sürermiş
şinasi kerim

Mesaj gönderen şinasi kerim »

kaale alinmayan adam yazdı:günde 8 saat boş zamanım var artık bilgisayardan uzaklaşmak istiyorum ama başka yapacağım bişi yok vakit geçirebilecek hobiler önerirseniz iyi olur fazla masraflı olmazsa sevinirim malum kışdayız evcil hobiler olsun
Halk eğitim kursları var onlara katıl. işsizsen iş olur ben kaloriferciliğe katıldım ama yarım bıraktım. arıcılık kursuna başlıcam ekimde. resim gitar bağlama kursları var